Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

nemec s kipprem mi rikal ze mu dva krat vytahli naftu,u nich v DDR.Takze se krade vsude.To ze bys ani nevylezla stim zlodej pocita,pokud te sleduje.Tak treba mas telefon a umis zavolat Polizei,jak uz delas u nemce.Mlatit se snema nemusis,to je jasne.K tomu hofu-zapomen na to ze te nekdo pres noc hlida,ten pan ve veste tam je jen od toho aby te skasoval o deset e.Ne od toho aby obchazel tve auto celou noc.Krade se i tam,hof na A2u Wollin je vyhlasen taky,naftu berou i tam.(mas to jen za 7e ale)K tem sytum-me se do nich tankuje normalne staci zmenit uhel pistole a jak to striak po kapkach ven dam tam papirovy kapesnik a vyresene.
Neřeším...
stř pro 14, 2016 7:45 am

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob kvě 25, 2019 11:51 am, celkem upraveno 1 x.
stř pro 14, 2016 9:05 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Vim jak vypada syto neboj,i pistole.Na scanii jsem mel nejake jine a tam to vice strikalo ven,to je pravda,na fh zadny problem neni.Jinak logiku pouzivam stejnou,prece nenatankuji do plna na zumpe treba(La Junqeura F-E) a nebudu tam hned spat do rana na Cepse,abych se rano vzbudil a byl opet bez nafty,jak kolega od nas nedavno.Pumpar mu jen rekl ze to tam jee normal(dle vysacky asi rumun Dimitii)
Neřeším...
stř pro 14, 2016 9:10 am

Vejr
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 24, 2010 11:06 pm
Bydliště: Kladno

Příspěvek

před lety jsem měl nápad jak udělat dekl přes celou nádrž z 6mm tvrzenýho hliníku. Modeloval jsem to na Daf 95. Kompletní krytí i zespodu, přichycené na rám, přes výčko dvířka s mega visákem ... cca 180 kg na 2 nádrže. Vykašlal jsem se na to když mi na Dekře řekli kolik by stála homologace a to na každej tvar nádrže zvlášť. A že má každý auto jinou. Na to rozjet byznys bych potřeboval asi 80mega, to by se nikdy nevrátilo. A to jsem si vyslechnul hodinovou přednášku o ostrých hranách a deformačních zónách.....

dneska si na každý auto lepím nálepku biodiesel, trošku to pomáhá
stř pro 14, 2016 4:16 pm

Aligator30
Příspěvky: 122
Registrován: sob říj 31, 2009 8:36 pm
Bydliště: Kaňovice,Moy(NI)

Příspěvek

Me pred par lety tady v UK na A1 vycucnuli asi 300l-parkoval jsem na lay-by(jenom takova to parkoviste primo u cesty,neco jako SOS),za mnou parkoval PL.Ja sem odjizdel asi ve 23h,Polak v prdeli-nafta taky...
A par mesicu zpet v Lutonu u M1 v industrialce me probudilo jak mi borec otevrel bocni spojler a nadrz(nezamikam-mam sitka,aspon nerozjebou vicko)a zase zavrel kdyz videl,ze mam sitko.Tak jsem jenom skocil k bocnimu oknu a jak projizdeli kolem tak sem jim ukazoval ze jsem je videl.Byla to stribrna dodavka a IRL cisla.
stř pro 14, 2016 4:27 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

chce to mit klasicke dekle z boku jak ma fh treba,a z vrchu to komplet prikryt plechem ,pozink nejaky,na pant vyklapeci a zabezpecit co pres sroub co je treba na hlinikove kola.Pak uz jen zbyva zespodu hever.A jak to spustis na mecham,jednou stranou u obrubniku,zlodej se na to vysere a pujde jinam.
Neřeším...
stř pro 14, 2016 7:39 pm

vašek
Příspěvky: 1448
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Příspěvek

kua musí být na tom západě bída, že čorujou ropu jak v pravěku
stř pro 14, 2016 9:20 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak nac tu naftu kupovat jak staci narazit narazit nadrz kamionu a jak to klapne,jezdis pul roku zadarmo osobakem.Je dehet doba,na naftu jezdi temer kazdy,a navic ty kradeze ani nikdo neresi moc a o tom to je.Policajti to maji na praku,nevsimavost ostatnich tomu jen nahrava.Jeste je reseni jezdit na CNG,ted jsem videl v Nemeck MAN a mel z boku bombu na plyn misto nadrze,snad to zlodej pochopi ze z toho nic nepotece :D
Neřeším...
čtv pro 15, 2016 6:42 am

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

to zjisti az ji prokopne krumpacem :D
čtv pro 15, 2016 8:28 am

tv-luky
Příspěvky: 127
Registrován: pát zář 25, 2015 10:52 pm
Bydliště: SK východ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Vcera v parizi ma chceli vykradnut rozrezali plachtu zistili ze naves prazdny tak vylomili ocelove zamky na pravej nadrzi a poskodili zamok na zatke ze to neotvorim.. tak som celu zatku vylamal aby som mohol aspon tankovat... taktiez vsimol som si ze nadrezali tie hadicky co taha bufik...je**uty francuzi
Obrázek
Obrázek
Obrázek
čtv pro 15, 2016 11:17 am

Krocan
Příspěvky: 846
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

jebnutý francouzi

Příspěvek

Po celé Evropě to dělají hlavně Albánští a Rumunští cikáni. Jenom v Anglii se mne pokusili naftu vybrat praví angličtí lambfuckers s červenými tvářičkami.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
čtv pro 15, 2016 11:51 am

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

technická

Příspěvek

co otřesové čidlo napojené na jednotku, která odešle sms na mobil?
Škodě na zámku to nezabrání, ale o naftu se nepřijde a zloděj může být dopaden.
čtv pro 15, 2016 12:57 pm

Vejr
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 24, 2010 11:06 pm
Bydliště: Kladno

Příspěvek

jo a dělaj se nezávislý čidla hladiny, prostě přídavnej plovák, my je máme, je to píchnutý na satelit a když je moc prudkej pokles tak to dispečerovi vyhodí hlášku v PC. Může vzít mobil a šoféra zvednout. Akorát by u toho v noci musel někdo sedět :roll: . Primárně to máme aby jsme neokrádali firmu .....
čtv pro 15, 2016 8:00 pm

Mehon
Příspěvky: 19
Registrován: stř čer 25, 2014 7:19 pm
Bydliště: Opava

Příspěvek

Když tady házíte špínu na cizince, tak to by si češi taky mohli sáhnout do svědomí. U nás na firmě kdysi taky stávali trucky všechno Češi a česky mluvící (páč jsem se s něma kolikrát bavil) a ti si teda s Rumunama nezadali. Kromě nafty, které ale nebylo moc, páč všichni jezdíme večer s prázdnou a tankujem až ráno, to byly basy s nářadím, světla, nebo jenom žárovky, hasičáky a tak bych mohl pokračovat. V podstatě co nebylo na řetězu to ukradli. Když jsem se s těma klukama bavil, tak to byli kolikrát slušní chlapi, nové pěkné auta, nadávali že je ta trukeřina na pytel (zlodeji nafty) a jak jsou rádi, že tu můžou spát zamčení za bránou a já pak ráno zjistil, že mám o 100l v nádrži míň než včera.
čtv pro 15, 2016 8:05 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak nejak,jak pises.To oni,to albanci atd...Pritom cesi kradou co muzou.Plachtu vyrezanou uz ani neresim,mam ji jak reseto davno,chuj se zatkou,korunova polozka.
Neřeším...
čtv pro 15, 2016 8:38 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů