Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Trucker-1
Příspěvky: 39
Registrován: sob lis 24, 2018 7:49 pm

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

...
Naposledy upravil(a) Trucker-1 dne úte úno 04, 2020 1:39 pm, celkem upraveno 1 x.
stř pro 18, 2019 11:41 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Ty jezdíš s frigem joo?!!! :shock: No tak to už se s tebou neka! :lol:
stř pro 18, 2019 12:40 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Trucker,solidne si to vyřešil.palec nahoru.na prd je ze noe fh ti třeba signalizuje odjistenou točnu.Prouza.já to blbe četl.Jinak obchazim auto vždy baterkou ráno.je jedno která hodina.před odjezdem. Za A zjišťují škody co kdo ukradl.nafta.plachta rezerva(to vy nevozite,vim)zaB hlavně koukam na gumy zda to neleží na disku.Dělat gumu v klidu na parkingu je sto krát příjemnější než na autobahn po pěti kilometrech
stř pro 18, 2019 1:07 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Trucker-1 Dobře ty :D
Pánové asi budu první co se přizná, ale co už :oops: Chrápal sem ve Volvu kdesi mezi našema autama a v noci mě vzbudila kosa, došla nafta v topení, na volvu byla bandaska za nádrží, asi na 15L s ukazatelem. Takovou průhlednou hadičkou, no a když bylo na spodní části toho ukazatele, tak za přírubou pro tu hadičku, která byla dělaná na víc průměrů či co, stála nafta a člověk měl pocit že tam 5L má. No neměl, a tak co teď, já na dolití neměl :think: No kolega vedle s Manem měl naboku odlučovač na vodu z nafty nebo co to je, tak flašku a se stáhlou zádelí sem ho pumpl o dva litry :D Ráno byl pryč, ale jak to ti zloději dělaj nevim, já měl pocit, jak kdybych krad korunovační klenoty pod kamerama :oops:
A stejně tak sem si "půjčil" u Dehnera v Donauwörthu z Actrosa od kolegy trochu proudu na start, nechal sem mu pak káble ještě 10minut aby neřek 8) Hold když tam sou ty vývody tak pěkně :D
Jožine a obejít auto neumí 80% šoférů včetně mě. Ůlevou budiž že jak kolem auta du, tak nečumím po babách nebo do telefonu ale po gumách a autě celkově, to neumí tak 90%.. kolikrát najdu hřebík nebo šponu včas a tak 8)
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř pro 18, 2019 7:25 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

To já vím. Že to nikdo neobchazi,proč taky.uz jsem potkal vola co vyjel z pumpy vrata otevřené blíkam troubim myslíš že reagoval nějak??
stř pro 18, 2019 7:54 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Teď v pátek ráno sem šel okolo jednoho co tu jezdí od jara, auto dobytý, orvaný, první MP4 Actros, koukám a zpod auta mu teče rezavá, tak sem na něj bouch, že mu něco teče.. Du zpátky z kanclu za 20 minut a že jak se na tom sklápí kabina :doh: Prej musí zjistit co to teče, čuchal k tomu a krčil ramena. Tak sem se oh a sladký, hořký.. chladící kapalina, doli vodu a servis mu říkám. Eště v úterý tam kanistroval, ale už to má opravený :roll: Tudle byl za mnou, že nemůže nastartovat ať du sním za němcem, ale seděl tam slovák asi.. Se umeju a dondu, no tak si to domluvil :think: Jako chlap před 50kou jezdí 5let, vesnickej strejda, ale takový základy by snad měl umět ne? Má na návěsu dvě zvedačky a že tam má rači automat, aby to prej neměl blbě, že tomu nerozumí tý chytrý krabičce vzadu :doh: No pak to tak vypadá.. Stával tady v letě u Sparu na parkáču ve stínu pod mostem pak se ztratil. Špatně, bo tam hroutil a zabíral místo, no povídá mi že už tam nestává, protože mu tam někdo ukrad SPZky :shock: Co čekal? Si je prej domaloval fixou a v budějcích se strašně divili co to, ale prej ho nechali, bo měl protokol od rakušáků.. No vím, že na mikulově za to brali papíry, co měl dělat no, ale to není zdaleka všechno co povídal :think:
Jinak včera sem měl bolehlav, natankoval a nezavřel na levý straně nádrž :roll: Tak první parkáč, co na to říct no..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř pro 18, 2019 8:30 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Tleskám, taková snaha se nevidí!
https://tydenikpolicie.cz/trojice-muzu- ... -internetu
Že by PedroKV :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv led 23, 2020 8:53 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Prouza - sú to amatéry , jazdi sa dodávkou, z boku otvoris dvere, vypacis nadrz, hadica, zapnes výkonné cerpadlo a valis to do Ibcka alebo 200L sudov. Akcia na minútu , žiadne prcanie s kamystrami.
Zostali takto u nás iba stopy v snehu po dodávke, okolo ani šliapanec a ani kapka na zemi.
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
čtv led 23, 2020 10:33 pm

Martin F.
Příspěvky: 241
Registrován: úte pro 10, 2019 6:04 am

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Serus pani ! Dnešné ranné prekvapko stal som asi 5 metrov od pumpy z dvoma kamerami
Obrázek

Obrázek
úte dub 21, 2020 7:19 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Jáj, už zas? No tidle to evidentně neuměli :wall:
Pořiď si tam na to nějakej zámek přes to víko, já tam v nouzi skřípnu měchama paletu nebo trámek napříč autem..
Nalep si BioDiesel a dej síta :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte dub 21, 2020 7:28 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Nálepka Biodiesel nikoho nezastaví, ale do těch zámků a sít a zabezpečení bajonetového sání by jsi měl investovat.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte dub 21, 2020 8:27 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

4215: By si se možná divil :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte dub 21, 2020 8:36 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

proč to kradou když teď to na pumpě budou dávat zadarmo :dance:
úte dub 21, 2020 8:48 am

Martin F.
Příspěvky: 241
Registrován: úte pro 10, 2019 6:04 am

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

V tatre som mal sito tak kradli cez vypustaci šrub, mám pocit že sa tomu zabrániť neda
úte dub 21, 2020 9:02 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Ale dá, už jen ta nálepka ho pošle o auto vedle, šroub se dá dát atypickej a víčka zajistit :wink:
No stojíš tam jak samoobsluha, jen cedula "Berte si" chybí :doh:
A na víkend netankuj a stoupni si třeba nádrží ke zdi :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte dub 21, 2020 9:17 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů