Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

Přesně takto mě podojili, i probudil jsem se a nadával, že debilové se mění, a ani motor nevypnou. Rano jsem věděl proč a ještě jako bonus jsem vyfasoval dva nike na plachtu.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte pro 20, 2016 3:38 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To mam radost ze se taky ostatni podeli o zkusenosti.A nemusim si furt neco vymyslet,jak pise S.CH. :D
Neřeším...
úte pro 20, 2016 3:48 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Máme udělané takové vnitřní zátky,do ní se bez klíčku nebo vrtačky nedostaneš,možná jste to někdo viděli,škoda,že jsem na to nevzpoměl to vyfotit,dnes jsem to zapíchl u jdu makat až po Novém roce,ikdyž nevím,jestli je dobrý nápad to tady veřejně prezentovat,jednou jsem se přesvědčil,že to funguje,plastové víko jsem našel pod nádrží a místo mě vybrali kolegu od naší firmy,co stál o pár chlívků dál a měl nové auto a ještě nestihl to víčko udělat,taky se ale na Stockeru-A6 stalo,že to kolegovi vzali plovákem-přestřihané hadice.Možná je lepší to nechat přístupné,aby nebyly takové škody :D
...rád se svezu s čímkoliv...
úte pro 20, 2016 6:03 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Psal jsem to uz v uvodu,jak jsem to tema zalozil.Ruzne zatky,syta,nic neresi.Zlodej jde druhou cestou a saje pres sani(taky me pres sani vybrali u Torino)Reseni je ten komplat plech z hora,z boku mit deklePak uz jim zbyva dat jen zvedak pod auto a prorazit nadrz trnem.
Neřeším...
úte pro 20, 2016 6:25 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

JakubS....ja na takovejch mistech vubec nestojim radši prumyslovka ,ale je to věc nahody ,,,mrdky střílet je svině , ještě ze ti nepustili plyn do boudy :cry:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
úte pro 20, 2016 7:22 pm

Krocan
Příspěvky: 846
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

JakubS

Příspěvek

To je to parkáre, co tam před čtvrt rokem shořela ta Scania?
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
úte pro 20, 2016 8:53 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Jo. Myslím že tam chvilku stála no. Jinak já měl v plánu dojet na Feuchtwangen na ten autohof v lese. Zahraniční tam vůbec nejezdí (bo si myslí že se platí) a svatý klid tam je. Místo vždy. Jen ta zácpa mě trochu vypekla a pak už jsem si nemohl moc vybírat. Každý volný flek dobrý. Ve finále nejdražší parking široko daleko :?
úte pro 20, 2016 9:23 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Vsak jasne ,nemohl si to tusit.Ja tam spal sto krat,je to presna devitka od nas z placu z Bohumina,a nic.Chuj s naftou.
Neřeším...
úte pro 20, 2016 9:26 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kubo-dnes ve 2h20 min rano spustily moji psy svuj koncert.To je co rict,jinak lezi v kotcu a maji na praku.Oblecu se vylezu ven z baraku s baterkou,a vse se zda ok.Garaaz zavrena,auta pred ni tak v klidu,dvere vse vypada ok.Tak jdu lezet dal.Dopo rezu drevo a soused pres plot rika-to je v riti,nekdo mi vybral stodulu v noci,pila je v prdeli....Rikam mu,vim,v 2h20... :(
Neřeším...
stř pro 21, 2016 7:19 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Je to v prdeli s těma zlodějama. A co ty se flakáš doma kua?!
Včera jsem se bavil s jedním mým německým kolegou a sám říkal, že za chvilku budem každý fasovat Glocka do auta. Tak jsem si to tak zkoušel představit, jak by to potom na těch cestách vypadalo. Někdo by ti třeba při předjíždění zrychlil, stáhnout okýnko a jeb do ksichtu... :lol: Kdokoliv by se jen přibížil k nádržím, už by měl v sobě díru... Asi by ubylo i vrátných ve fabrikách a nepříjemných, pomalých vozíkářů... A bagrista by si mohl mě zkusit přeložit 8)

No fajně by bylo. Tipuju tak do týdne by se asi celá doprava zastavila, bo by chyběli lidi. Ale jinak jsem lidumil :wink:
stř pro 21, 2016 9:20 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

JakubS... no a nebo by si mrdky a svině začli dávat bacha .... pár odprásklejch šmejdů a jak by k sobě byli lidi slušný :lol: :lol: :lol:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř pro 21, 2016 11:10 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Sítka jsou bezva, nedá se do toho tankovat a za dva dny...


Obrázek Obrázek
BES - běs
stř pro 21, 2016 11:29 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Netusim co je Glock :(
Neřeším...
čtv pro 22, 2016 3:01 am

bouracka11
Příspěvky: 37
Registrován: pát pro 25, 2009 12:54 pm
Bydliště: mám kde bydlet

Příspěvek

Obrázek
čtv pro 22, 2016 3:39 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

to ani nevim jak se to drzi zda za tu trubku nebo to vriubkovane :D
Neřeším...
čtv pro 22, 2016 7:56 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů