Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob kvě 25, 2019 11:02 am, celkem upraveno 1 x.
pon čer 25, 2018 8:35 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

No hlavně aby to nebylo jako v Anglii. To že jsi nezaplatil si pohlídají, ale že tě vyřežou nebo dokonce vykradou, to nikoho nezajímá. :wall: :wall: :wall:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon čer 25, 2018 9:17 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

sof: nemyslím, že plynulá angličtina ti vyřeší zmrdy na nakládce, já jezdím tu-na, mluvím česky dobře a stejně na skladech držkují. A pouštět se do křížku s policajtama, kteří už jsou předem rozhodnutí že tě oflastrují? To je náběh na vidle. Já postupně piluji své know how asertivního jednání a řeč těla to zabírá více než angličtina:)
pon čer 25, 2018 9:44 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

EL-ja je nevyzdvihuji.Ze o byla polska dodavka s bezp.agenturou je pravda vsak.Cervene auta Francepol jsou v PL vyhlasena jako zlodejska,spz FG(Zielona Gora) byla vzdy rajem zlodeju.Az uvidim podobnou aktivitu nejake ceske bezpecnostni agentury ,rad to tady napisu,zatim jsem si niceho takoveho nevsiml,ale ty treba jo.
Neřeším...
úte čer 26, 2018 6:29 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Italskému policajtovi klidně klidně anglicky vynadat můžeš. Nebude ti rozumět ani slovo. Dělal jsem tam 8let a co jsem si neukoktal italsky, to jsem neměl. Abys vynadal skladníkovi... to se uč spíš rumunsky, nebo rovnou arabsky. :-)
V německu je mi angličtina taky na prd, i když by se mi tak mluvilo stokrát líp. Možná ti mladší v kanclech ještě něco kváknou, ale zbytek vůbec.
Jinak s tím kradením nafty... Osobně jsem ještě neviděl, že by polák kradl naftu. Zatím vždycky jen RO, BG, YUG. Ale netvrdím, že takoví nejsou.
stř čer 27, 2018 9:11 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Tak to malo koukas, ja teda polaka taky primo nevidel,ale kdyz jsem sel v noci z hajzlu a videl on me,nestal teda u myho auta, tak tu hadici, ktera vedla nekam do kastliku a pak asi do cerpadla,rychle uklizel a ujel, asi ji tam mel na ozdobu, urcite krast nechtel, kolegu prave vybral polak, nachytal ho akorat, kdyz byl v nejlepsim, rizl mu nozem hadici na vzduch, aby neujel, sam utekl a volal policajty.Kradou uplne stejne, jak ostatni, akorat ze se dojdou vyzpovidat a jsou v pohode. Kazdej za sklem kriz a ze jako prej hodne pobozny, no to me vzdycky pobavi, asi jedno prikazani neuznavaj.
Ja se polsku vyhybam jak muzu, nesnasim to tam, jednou jsem takhle jel pro naves do Stetina, kterej byl v zamceny firme, kolegovi umrelo auto,ja tam prijel a chybela rezerva a kliny a takhle bych mohl pokracovat dal, proste hnus. polsko je pro me tabu at se to tu nekterym libi nebo ne.
Samozrejme to neznamena, ze polaka nenastartuju nebo mu jinak nepomuzu, kdyz potrebuje, stejne jako rumunovi nebo komukoliv jinemu, to same na silnici, zas takova nevrazivost ve me neni.Dokonce s nama obcas i vikenduji.
Jinak si teda osobne myslim, ze polak, kdyz krade, tak pro svoje obohaceni a ne jak rumuni pro obohaceni firmy udajne prej aby meli praci.
...rád se svezu s čímkoliv...
stř čer 27, 2018 11:41 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Ja mam na to podobny nazor jako Jakub.Ktem Polakum-dnes ridi polske SPZ cca 50% ridicu z vychodu.Tzn Ukrajinci a Belorusy.Duvod?Jednoduchy.Polsti truckeri meli pred par lety nadeji,ze budou konecne delat za poradne penize.A co se stalo?Polsti dopravci se nasrali a berou doslova kdo ma ruce nohy,staci mit papiry.Viz Sachs Trans,cca 20km odeme firma.Pres sto novych aut,polsti ridici mu to proste delat nebudou,tak vozi co tyden autobus ukrajincu.Neco se vyhodi,neco zustane...Takze to dopadlo nasledovne.Kdo neco umi,myslim z polskych ridicu,sel do nemecka,nebo jeste dal,tak jak Jakub.Kdo na to nema,jezdi kolem komina a je doma.A to co ty potkavas venku na polsych cislech venku,staci se podivat za celny okno.Ty mene vsimavy mozna zjisti ze jmena Oleg,Sergej,opravdu nejsou polske jmena ,ty co maji dobre oci zjisti ze trikolora za oknem ,bilo zluto modra,taky neni Polska typicka,ale ukrajinec...Tak ze tak nejak.Nikoho se nezastavam,jak pise kolega EL,myslim si ze polske hovno smrdi stejne jako ceske,nic vice nic mene.
Neřeším...
sob čer 30, 2018 7:19 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

No chte nechte musim priznat, ze opravdu hodne Pl aut jezdi s cizimi ridici a jmena za okny o tom vypovidaji, takze na silnici to pak vypada, ze ten, co te treba vytlaci je polak, spis to je jen polsky kamion, nicmene ma zkusenost z Pl je takova, ze me zkouseli natahnout kde se dalo, i treba kdyz jsem tam byl na dovolene,na burze veteranu atd. me chteli kapsari okrast,pripadne prodejce osidit,proste mam sppusta spatnych zkusenosti, mam i dobre a popravde jich teda pribyva, ale porad to neni ono, ale tak nejak mi Polsko ani polaci neprirostli k srdci treba tak, jako slovaci, slovaci jsou proste pro me porad jak se rika bratia, nicmene zrovna ve ctvrtek jsme pekne popili a pohovorili s polakem, ktery mi minuly tyden dost pomohl, porad je to pro me slovan.Mozna po letech znova navstivim Polsko a treba nazor prehodnotim, treba se policie zlepsila atd. To jsme ale odbocili od tematu a omlouvam se za to.
...rád se svezu s čímkoliv...
sob čer 30, 2018 9:42 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

A tak to zase prrr! Ja se Poláků nijak nezastávám. Psal jsem to jen v souvislosti s krádežema nafty a vlastními zkušenostmi. Jinak jsem při návštěvě Polska víc než ve střehu :D
sob čer 30, 2018 11:06 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Ja se jich taky nezastavam,pisu kdo za tim sedi to je cele.Lidi jdou za lepsim prece,polak jde jezdit ven a ukrajinec do PL.Budu citovat slova jednoho z nich,jak mi to rikal,,dla mina lucse katatsa zdes za 1000euu cem u nas za 300e,bez cipa,,,,(ze radeji bude jezdit tady u polaka za 1000e nez doma po ukrajine za 300 a bez karty,tudiz nonstop :D
Neřeším...
ned črc 01, 2018 9:08 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Je to to samy, jak kdyz nedavno byl odliv cechu nebo slovaku do nemec.
...rád se svezu s čímkoliv...
ned črc 01, 2018 9:11 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Njn..Taky by nemci meli nadavat na nas z CZ ze jim kurvime ceny ne?To je jedno.Nejlepsi bud jezdit s Ivecem 400 CNG,novy stralis,vcera jsem to videl nekde,zadna nafta v nadrzi jen plyn,to pak muzes chrapat i uprostred pralasa a nic ti neukradou
Neřeším...
ned črc 01, 2018 9:18 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

jozin ............nadrzi jen plyn,to pak muzes chrapat i uprostred pralasa a nic ti neukradou............no :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nebyl bych si tak jistěj ....věř že se určině najde dement , co to zkusí s vrtačkou ...pak by byla prdel..... když vidíš "prudkou inteligenci" některejch lapků :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned črc 01, 2018 8:46 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Nekteri nemci na nas nadavaji,setkal jsem se i s tim, ze nadavaji nejen na ridice, co delaji v nemecku, ale i na cz dopravce celkove, paradox je ten, ze nase cz spedice zamestnava nemecke dopravce😂
Jinak cng, docela by me zanimalo, jak to jede, spotreba atd.
Jinak kdyby to nekdo chtel podojit, to by stalo za skrytou kameru, to jo, jednou jsem nekde "na parkovisti slysel" ze nekdo mel i vylomene vicko od ad blue, ale nevycucli ho, nektera auta maji nadrze vedle sebe.
...rád se svezu s čímkoliv...
ned črc 01, 2018 9:51 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Proc kazdy druhy nemecky ridic mele dookola furt,,šajze,,??????????????????????Da se to nejak rozumne vysvetlitt?Dekuji.
Neřeším...
ned črc 01, 2018 11:07 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 15 hostů