Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

N4 je hnus,neni bezpecne kde lezet.To jak pises ze frantici spi v tech lizatkach,ano spi ale jen hodinu a jedou dal,vsak je sleduj.Na noc jedou jinam uplne.Netusim kam.Jen ja nevim co ten zlodej teda chce at mas nalozene aby to vzal.Vezu hlinik v cihlach,dira a nic nechybi.Vezu regaly,taky nic nechybi jen dira.Vezu palety se zberakem,dira a nic nechybi.Asi pokud tam nemas plasmy nebo cigara tak to neberou me uz to tak pripada.
Neřeším...
sob pro 17, 2016 11:11 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Co nafta.... Ale kolegovi takhle ukradli před barákem (Praha Stodůlky) baterky z Actrose....
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob pro 17, 2016 12:36 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvek

Jozko,ja projizdel kolem Compiegne a na lizatku tam chrapal francouz, firhanky zatahle a v plachte dira ze by tama projel vlak. Ten musel mit potom radost :evil:
sob pro 17, 2016 3:09 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ja dojel v sobotu na orbital London,postavil se vedle slovinca s tandemem a sel lezet.V nedelu bezna udrza kolem auta,uklid atp.a on sedel furt za volantem.tak jak sem dojel tam sedel.Jdu pokecat,slovinsko mam rad a uznavam za vyspelou zemi,urcite nej z post Yugo,a on rika,zaparkuji v patek,zaplatim 26liber,v sobotu vstanu a prives slozeny komplet.Jak vymeteny.Sel jsem snim kuknout dozadu a fakt nekecal,byl leer... :shock: .Pracky Gorenje.Nikdo nic nevidel neslysel to je jasne.stopy vedli k plotu dolu.
Neřeším...
sob pro 17, 2016 4:05 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Tak si tak tady o tom čtu, nevěřícně kroutím hlavou a ráno čumím do budíků a dvě třetiny nadrže vpejči :shock:


ObrázekObrázek

Ale jsem ober kkt. všechno co jsem mohl udělat blbě jsem do puntíku splnil. Ještě jsem si mohl dát na návěs bilboard- NAFTA ZDARMA
:?
úte pro 20, 2016 10:29 am

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

a nejaka skoda kolem? Nebo vse hadici pres hrdlo? To je mazec dneska..
úte pro 20, 2016 10:43 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

JakubS.. kde se to stalo ?? :(
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
úte pro 20, 2016 10:47 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

A6 směr Heilbronn, první parkáč (nudle) za sjezdem na Neudetelsau (Schwabach). Dekl vylomený, jinak nic. Ještě jsem včera večer natankoval v Nbg do plna. Odjeto 7,30, říkám si že popotáhnu ještě chvilku, ať šefstvo nepičuje, když mě nechali ráno dýl vyspat. Výjezd z Norinberku zacpaný, tak jsem doskákal jen na tu nudli a vyjeto. Stejně to nic nepřineslo, mohl jsem v klidu přenocovat na základně a bylo by 300-350l ušetřených :cry:
úte pro 20, 2016 11:06 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

NJN.Vedle koho si stal asi netusis.To je jedno uz.Snad to cte i Myska a uvedomi si ze D kenzaichen neni ochrany kriz nad autem :D
Neřeším...
úte pro 20, 2016 12:00 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Nevím. Parkovaly se tam nějaké cisterny z bosny, ale dost se to tam měnilo. V devět jsem padnul za vlast a ráno vymalováno. Ale musím zas zmínit DE polizei. Od zavolání přiletěli za 8minut s majákama, jak bych hlásil vraždu. Velice příjemní. Vyjel jsem mu výtisk z tacho, nafotili si to a za deset minut vyřešeno. Sice vyšetřili hovno, ale aspoň to byl fofr. Já mám papír pro chlebodárce a jede se dál. Jdu tankovat 8)
úte pro 20, 2016 12:24 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jsem vul.Vedle tebe asi nikdo jak to je nudle,ne sikme stani.Je to takovy ten parkplac jak tam je kolem ten plot poniceny,diravy a hned za tim nejaka prumyslova zona??
Neřeším...
úte pro 20, 2016 12:34 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Ne neee. Ten co myslíš je o kousek dál ještě. Ten parkač je asi kilák za sjezdem na Neudettelsau. Taková vyvýšená nudla za stromy. Poliš se mě ptal jestli jsem něco slyšel,ale ani prd.
Ono je to totiž těžko. Jak už je ta nudle plná, tak furt někdo zastavuje na te cestě a jednou jde chcát, podruhé se zas prohazujou ti co jezdí ve dvojce... takže furt je nějaké auto vedle tebe. A jestli makají ve více lidech- jeden zastaví ve vjezdu a druhý tě podojí... celkem snadné.
úte pro 20, 2016 12:56 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Vsak jo.Jeden rumun blokuje vjezd,ve dve rano,na ctverkach,tudiz kazdy musi projet a neodboci tam,druhy je uvnitr a v klidu tankuje.
Neřeším...
úte pro 20, 2016 2:23 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

412L zmizlo. V kanclu jim to nahlásilo událost ve 2,08h. Špatný odhad jsem měl. Zajímavé že jediný koho to sere jsem asi já. Šéfíci v klidu, polizei vysmátí...
úte pro 20, 2016 2:57 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

jj od 2do 3h.rano,raj zlodeju.ten cas.Clovek spi nejhlubsim spankem.Pozdeji je pozde,ranni strelci vyjizdeji,drive taky spatne.
Neřeším...
úte pro 20, 2016 3:30 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů