Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Rezerva by se mela po koupi navesu dat ihned stara hnusna ojeta, ono takove komplet nove kolo ridicovi pekne vylepsi dietu, ja ted tahl novy naves z Nemec a musel jsem 2x spat v D, poprve u firmy, coz je cajk, ale pak jsem musel na ceste a mel jsem cellem vitr, nakonec jsem to vzal po bundesce a zajel do lesika, kde jsem skoro ani nebyl z bundesky videt,takze klika, ale myslim, ze stat na PWC, taxu jasnej.
...rád se svezu s čímkoliv...
pát čer 22, 2018 9:02 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Jen uplny debil si necha novou rezervu.Mysli si o tom co chces.Jak pise kolega,dojde novy naves.rezerva se sunda a nasadi nejaky totalni shith.Na to nemusel jezdit do nemecka,na Rudne by mu ji sundali behem dne.
Neřeším...
pát čer 22, 2018 11:05 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

A byl by rad, ze by prisel jen o tu rezervu.Je to des, co se deje.
...rád se svezu s čímkoliv...
sob čer 23, 2018 1:00 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Kolegovi kdysi sebrali baterky... Ráno skočil do mixa, otočil klíčkem - a nic :-D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob čer 23, 2018 5:31 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Me ukradli kabel ABS v Brne na Slatine,za nedeli.Zlodej byl chuj,kdyby se podival poradne zjistil by ze uz ma dost a je dobry na vymenu....Nekde u Mostu jsem chrapal v nejake dedine a chlap mi paci ve dve rano vicko,mam spani na prd,vylezu,chlap mizi v lese...
Neřeším...
sob čer 23, 2018 7:01 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Jozine kuwa nestras... Vedle stoji rumun s IF boha jeho kde na to chodis na Ty sve dedukce?
sob čer 23, 2018 9:33 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

U nas se taky prehazuje nova za zmrda, ale on nafasoval v Brandyse novy naves a nejak ho hned pokrtil na zapad. Nez se zamotal zpatky na Moravu do depa, tak dojel bez rezervy. Proste pech...
sob čer 23, 2018 11:18 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

mmmartin-koukam kolem sebe.to je cele.IF je fajn spz,je to okruh Bukuresti.Se hi zeptej odkud je,mas jazyk prece.Nikoho nestrasim,mas svuj rozum ja taky.Staci se stema lidma pobavit z Rumunska,oni samy jsou rozdeleni na ty dobre a na ty spatne.Dopravci ttreba s spz DB to delaji tak ze daji ridicovi minimum penez na cestu a doslova plati co si nakrades to mas.Rizikove jsou bile scanie DB a vzadu spanelsky naves frigo.If a AG to same.Toto vsak sezenim v kabine zatahnutym firhanama a cumeneim na FB nikdy nezjistis...Je treba vylest ven z boudy a koukat co se deje,idealne po pulnoci..
Neřeším...
ned čer 24, 2018 8:19 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Zlatý držáky, kde to kolo je přimontovaný
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned čer 24, 2018 9:11 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Ona většina řidičů po pulnoci asi spi,rekl bych, ze je lepsi doject domu v poradku, aniz by zrakvili diky mikrospanku sebe nebo ostatni, nez sledovat v noci rumuny.
Dame si male poeticke okenko:
Ridic v noci na strazi stoji,
rumun se ho potom boji,
rano pak za volantem sedi,
jak opuchla zaba hledi,
nakonec vsak vyjede-nevyspaly unaven,
jeb ho rána svodidla,
nafta kterou uhlidal,
tece potom vsechna ven.
...rád se svezu s čímkoliv...
ned čer 24, 2018 2:26 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Dobrá báseň :D
BES - běs
ned čer 24, 2018 2:40 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Treba polaci to celkem vymakali.Jedu smer GB,chrapu u Antw.pumpa Ramst.Misto kde se krade prvni liga a nastupujou tam s oblibou tmavi lide smer anglie.Couvnu tam v jednu rano pres ruku do chlivka,koukam a nejaky chlap v uniforme a ve veste chodi furt dookala aut a hlavne trech polaku vedle.Dopiju pivo vylezu ven a du kouknout co to je.Ten chlap,co byl vetsi nez ja,ma na te veste napsane ,,ochrona,,(polsky ochrana)Jdu za nim a ptam,zda je polak?On ze jo,ze si ho najimaji polske dopravni firmy,vzdy mu poslou sms kde budou stat na jake pumpe,spz,a nejak to zaplati.Chlap dojede s dodavku citroen a celou noc chodi kolem tech aut.Tak mu rikam,at hodi oko aj na moje,dal mu dve piva,on ze ok a sel lezet.O pul pate rano jsem se byl vychcet do kraku vedle a ten chlap byl fakt furt venku....Maji to vymakane tede ti polaci,nez resit vecne diry v plachtech,prazdne nadrze a x cernych na aute,lepsi je zaplatit temto.
Neřeším...
ned čer 24, 2018 2:55 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Polaci, jiste, samozrejme... Jak jinak, jsou to hlavicky,to ceskej povl by se na to nezmohl.
...rád se svezu s čímkoliv...
ned čer 24, 2018 3:28 pm

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 662
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Sarkasmus?
ned čer 24, 2018 6:12 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Ale ani nevim, ja jen, ze jsem neco podobnyho cekal, mobilni hlidac, to celkem ujde, kazdy bezne vi, kde ten vecer bude stat a ze tam na nej ceka pekne mistecko k parkovani.
...rád se svezu s čímkoliv...
ned čer 24, 2018 6:31 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů