Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Na to já mám takovou teorii,nějakej pátek to sleduju,to že kamion vycucne toho vedle,s tím se setkali kolegové z firmy,toho jednoho chytli Polizei,páč ten polák,co kolegu podojil,se ani neobtěžoval zamaskovat naftovou stopu a ještě dodělával devítku,takže když se okradený kolega vzbudil,polák tam ještě stál.
Nicméně,jedna z variant je,že to dělají cizinci žijící v Německu-hlavně A6-Stocker holz a okolí.Přijede osobák,vyleze "přípravář"-obejde kamiony,zjistí,kde je plno,vylomí víčko a odejde hlídat na sjzed,jestli nejedou cajti-může jich být víc,pak přijede super vybavená dodávka,dílo dokoná a všichni odjedou.Podle mě,mají někde ve stodole domácí čerpačku a balkánští autíčkáři můžou se svými vychrochtanými diesly tahat ojeté pasti na východ.Viděl jste někdy někoho takového tankovat někde u pumpy?Já teda jezdím teprve 10 let,ale ještě nikdy jsem tyto dovozce ojetin tankovat neviděl,nebo možná někdy výjimečně.
A jinak-jsem celkem robustní postavy,trochu zamachruju-určitě bych pár těch zlodějíčků nevelkých postav zvládnul,ránu mám dost silnou-přesto bych z auta nevylezl,určitě bych volal policii,nikdy člověk neví,kdo ho při případné bitce pošimrá zezadu rybičkou-v lepším případě,pokud bych měl nějaký paralyzér,půjdu kukat za nepřiměřenou obranu.Navíc pokud mi němci najdou v autě bejsbolku,flobertku,boxera atd.,tak to je velkej problém.
...rád se svezu s čímkoliv...
čtv pro 15, 2016 9:11 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

A to ja mam silu polovicni jak ty i ranu,a vzdy vylezu.A zatim ziju.Je to tim ze mam slaby spanek...Lezim nekde u Belehradu na pumpe,2h rano,oblibena doba zlodeju a dvere se otevrou.Jeste actros.Cumim na chlapa jak nastupuje od spolujezdce.Propocitam delku nohy a vzdalenost jeho hlavy jak to vypada ok,tak kopnu.Rana byla,chlap spadl dolu,vylezu ven obejdu auto a chlap nikde!!Obedjdu kukam a fakt nikde.Sednu do auta,nastartuji,rikam kurva zdalo se mi to???Asi ne,noha natekla,zamek vypaceny :D
Neřeším...
čtv pro 15, 2016 9:20 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Tak to máš celkem kliku,jednoho hrdinu jsem byl kdysi navštívit v nemocnici,stalo se to na táborsku a dotyčný je můj kamrád,od té doby jsem se zařekl,že nevylezu,zavolám policajty-ikdyž dojezdová doba je spekulativní,začnu troubit,svítit a já nevím co ještě,ale boudu neopustím,na mém přijmu jsou závislí čtyři lidé (rodina) a kdybych chtěl uchránit 600l nafty,která se druhý den dotankuje a může se ject dál,tak bych mohl skončit zle.Navíc netvrdím,že mě nějak firma ojebává,nicméně auto holým tělem bránit nebudu a ani to po mě nikdo nechce a nikdo mě za to nepochválí.Šéf tvrdí-pro mě je užitečnější okradenej řidič,než pochroumanej.Když budu ležet ve špitále,tak na tu naftu nevydělám (neznamená to,že to musíme platit).
...rád se svezu s čímkoliv...
čtv pro 15, 2016 9:31 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nejsem zadny hrdina,Nosim trenky.Prece mu neuvarim kafe,jak mi leze dovnitr.Kazdy to mame nastavene jinak teda.
Neřeším...
čtv pro 15, 2016 9:42 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

To jo,jak jsem řekl,dvě malé děti něco stojí a nemůžu si dovolit hrát si na hrdinu,na to jsem dost chudej.
...rád se svezu s čímkoliv...
čtv pro 15, 2016 9:54 pm

Krocan
Příspěvky: 846
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

zloději

Příspěvek

Tak já jsem si řvaním z okna zachránil naftu u Paněvežis, kdy gauneři utekli do kukuřice.
Vlastně předtím byli ti angličtí kluci, taky jsem začal řvát z úchylboudy (měl jsem tandem na podvozku FM, ale bez postelí a s GayClubem nad kabinou, kvůli ládemetrům, aby se mi tam vešly speciální palety). To byli praví angláni, blonďáci s kulatými, rudými ksichty v Golfu, byli to debilové, na auto svítily pouliční lampy a oni protáčeli víčka a mě to vzbudilo. Jak jsem zeshora začal tou ventilačkou řvát (řvu jako hovado, mám hlas-kombinaci jako když bučí stádo bejků a do toho kváká rybník ropuch), tak skočili do Golfa a bez světel vyrazili a vymetli zapuštěný kanál tak mocně, že za nima jiskry lítaly.
Pak dlouho nic a potom v Maďarsku u Szegedu. Druhý den jsem celý strávil s policajtama, sháněli překladatelku a ti mi řekli, že to dělají Albánští cikáni. Ten den už jsem do Rumunska nejel, zůstal na pumpě a v noci mě tam policajti jeli několikrát pohlídat.
V roce 2013 mě 3x vybrali na N4, jednou u Beton-Bazoche, jednou u Sommesous (tam vybrali tu noc i mého kamaráda, stojícího o pár kilometrů dále) a jednou u Cernaux. Pokaždé jsem jel k policajtům a právě oni mi to řekli o těch albánských a rumunských cikánech. Potom jsem byl vybrán na Nimes-Marguerites a mezi Vesul a Besançon. Jestě ten samý rok zmizeli zmrdi od rozdělané zlodějiny pod Besançon na Poligny. Od té doby nic.
Jiný můj kamarád spal na Žumpě a probudil se a v autě nad ním stál bubák a prohrabával kastlíky. Tak ani nedutal a modlil se, aby si ho bubák nevšímal.
A na N4 na váhách z Paříž jsem dělal v okolo 21h. malou pausu a přijelo nějaké (asi) Berlingo a jeden zmrd vystoupil a pověsil se na zamčená vrata Dachsera stojícího přede mnou a úplně nestydatě s nima začal lomcovat. Tak jsem natočil, rozsvítil a začal troubit. Frajer s ledovým klidem nasedl do Berlinga a odjeli.
Ještě jsem zabránil zlodějině ve Španělsku nad Barcelonou. Myslím, že je to na A2, fabrika na prací prášky. Fabrika na jedné straně řeky, parkáre na druhé. Stál jsem několikátý v řadě a vedle mne pouze Poláci od Mielczarka. V noci mě vzbudil nějaký elektromotor od Poláků, tak jsem zalarmoval celé parkáre a nejvíc na "zloděje" nadávali Polští kluci, od kterých ten zvuk šel. :valetsesmihy: A zároveň se odhalil echt Španěl, který si zrovna sral vedle návěsu.
A jozin; já jsem bábovka a bojím se. Ale za mlada jsem dokázal strach překonávat, dokonce jsem se sebezapřením dělal vyhazovače v cikánském baru. Ale čím jsem starší, tím je pro mne obtížnější strach překonávat.
Jo a ještě k tomu domácímu kradení; Máme povinnost před víkendem na place auto umýt a dotankovat. Skoro pokaždé mi v příštím týdnu chyběla čistá dvacka (počítané podle stejných fůr). A jeden můj kolega jednou někoho nachytal, když zůstal na noc spát v autě. Akorát, že se zařekl, že to jméno žádnému řidiči neřekne a i po deseti letech to dodržuje.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
čtv pro 15, 2016 10:54 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pribehu mas evidentne dost,jak to ctu.A hlavne jsi vsimavy,to je fajn.Cim vice takovych jak ty,tim lepe.?Mysleno na Krocan.Strach ma asi kazdy,nekdo vetsi nekdo mensi.Osobne se vic bojim blbcu v protismeru co chrapou za jizdy a je otazka casu kdy to poslou do protismeru,a nemusi to vubec kamion,nez blbecka u nadrze.Ta FR N4 je fajna celkove,to je stara pravda.Madarsko a Litva,co jsi psal na uvod,tam je to klasika.Jak jsem psal na uvod,videl jsem v Litve celou nadrz vymontovanou,fotku jsem mel ve starem mobilu jeste jak jsem jezdil sajuz,dal bych to tady.
Neřeším...
pát pro 16, 2016 6:48 am

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

Já si taky říkal že nevylezu že mi to za to nestojí.minulou zimu sem nocoval ve švédsku.nějak mi blbl bufík tak mě to vzbudilo..tak sem to zkoušel nahodit a najednou si říkám sakra proč se mi houpe auto?ještě sem si sklopil zrcatko od spolujezdce tak koukám u řidiče a nic.pak sem uviděl přes záclonky že stojí někdo vedle auta.než sem se nadál už sem chytal za kliku a rychle kalhoty a vyběhl sem ven.no byli tři a naštěstí se dali na utěk nastartoval jsema začal troubit.udělali mi asi 6 dír do plachty no naštěstí mi nic nestihli vzít.teprv řezali krabice.bylo to zabalené v obyč krabicích tak nebylo poznat že vezu nějakou elektroniku.pak už sem toho moc nenaspal a mněl sem oddělané záclonky.pak mi to teprv došlo že asi proti třem bych nemněl šanci.
pát pro 16, 2016 8:53 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

aspon si reagovl nejak to je spravne.Ve svedsku uz davno neni klid,reze se tam prvni liga,ze startu hned na uvod v Treleborg ci Ystad mas nike jko pozdrav.Je tam pul balkanu nastehovaneho.
Neřeším...
pát pro 16, 2016 2:28 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Reagovat to určitě chce,ale nesmí ti fouknout plyn....
...rád se svezu s čímkoliv...
pát pro 16, 2016 7:38 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Proti plynu staci mit otevreny sibr .Ja ho mam cely rok napriklad. :D
Neřeším...
pát pro 16, 2016 7:43 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

Krocan... Ty přímo vyhledáváš "akční fleky " :lol: :D :D :D :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát pro 16, 2016 8:25 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

copak šíbr,ten už tu jednou se mi zdá byl a ted se tu objevil asi znova :lol:
...rád se svezu s čímkoliv...
pát pro 16, 2016 8:31 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvek

Dneska neni bezpecno asi uz nikde. Plna evropa pofidernich turistu z balkanu v omselych dodavkach a inzenyru ze Syrie. Ja mam same spatne zkusenosti vzdy jen z Francie nebo Italie,ale treba kamaradovi ukradli pet palet televizi na nemeckem hlidanem Bad Rappenau primo pod kamerama. A to za ten slendrian jakoze hlidany platite 14 ojro... Ja jsem 3 tydny zpet musel bohuzel nocovat na Pagny za Nancy na tom tankodromu (jinak to pseudoparkoviste pojmenovat nejde) a tam kdyz prijedete vecer,tak to sviti jak fotbalovy stadion. Jenze chyba lavky. Cur*k to na noc vypne a to je tam takova tma, ze zlodeji maji zne. Rano lezu na hajzl a na novem navesu z obou stran fajky snad kazde ctyri metry. N4 je kralovstvi zlodeju, to je znama vec. Tady to Pagny,St. Martin, St.Dizier, Vitry, Beton-Bazoches, Rozay en Bray semtam i Sommesous a to i dole za zavorou. Ja vzdy obdivuju maniky co chrapou po tech lizatkach nekde u lesiku. Nad Pagny na tom lizatku od Dizieru kradli naftu pravidelne nejaci mistni. Dojeli si z blizke vesnicky dodavkou po polnacce a v noci se dali do dila. Co vybrali kolegu,tak tomu rikali policajti ze maji tip na nekoho zdejsiho. Nevim jak to dopadlo ale vyruseni loupeznici tam zapomneli kanistr,ktery vzali policajti jako predmet dolicny. Jo a co se tyka tech zarezu do plachty tak mam neblahe zkusenosti i s francouzskyma kolegama! Chudacek nema kde zaparkovat, tak nejdriv nadava jak spacek a pak mate rano podepsanou plachtu. Nedavno u Reims. Stali jsme tam ja, SK, dva PL a nekolik F. Dojel vecer francouzsky zmrd, zacal neco drzkovat zabozroutsky,ty pi*e vedle me mu prikyvovali do taktu a nakonec kdyz jsem se odebral do vecnych lovist a nevenoval tomu pozornost, tak jsem rano zaplakal nad rozfiknutou plachtou. A spolu semnou i bratri Slovane co stali opodal. Samozrejme pojidac zab davno v trapu.
sob pro 17, 2016 8:06 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Tohle s tou plachtou a s tím parkováním,se taky často děje na polském parkovišti na A4 směr Polsko Dresdner Tor,tak tam to řežou ty polský zm.di.Jinak F je jak říkáš zlodějů ráj a nejen N4,ale třeba v D se dost ztrácí nafta kolem Norimberka.
...rád se svezu s čímkoliv...
sob pro 17, 2016 8:54 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů