Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
TeBorG
Příspěvky: 21
Registrován: pon srp 05, 2013 2:54 pm
Bydliště: GB

VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2017

Příspěvek

Mile damy, vazeni panove, drazi kolegove,

vzhledem k tomu, ze jsem nenasel stejne, ani podobne tema nebo-li vlakno, rozhodl jsem se ho zalozit ja - mistni charizmaticky a mlady sympatak se smyslem pro humor a jiskrou v oku (nemam namysli oko kakaove). Mel jsem pomerne uspesny rok 2016, a tak si zkratim predvanocni svatky tim, abych Vam napsal par radku s jednim z mych pratel, panem Jackem Danielsem a pokusil se napsat par smysluplnych souveti, o ktere je zde mistama nouze. Ale abych se jen nechlubil a trochu pozlobil me ego, aby stale netrpelo pocitem dokonalosti, tak se musim priznat, ze jsem napriklad dnes nemel stesti v loterii zvane Eurojackpot, kde se na me smaly temer dve miliardy korun. Z dnesnich vysledku a celkove castky, o kterou se bude hrat za tyden, jsem logicky vyvodil, ze muj den D nastane s nejvetsi pravdepodobnosti az za tyden, kdy se bude hrat o almuznicku ve vysi 2,432 milardy korun. Abych byl presnejsi – lide si zahraji, ja vyhraji. :lol: Trosku jsem si posmutnil, kdyz jsem zjistil, ze se na me dnes neusmalo stesticko, ale nevadi, neni vsem dnum konec. Ten tyden si uz pockam. :lol:

Doufam, ze me mistni osazenstvo nenarkne, ze delam reklamu alkoholickym napojum a loterijnim spolecnostem. Cestne prohlasuji, ze s nimi nemam nic spolecneho, nejsem akcionarem, tichym spolecnikem, ani spolumajitelem v zadne z firem techto predmetu podnikani. Nemam jakykoliv prospech a nevyinkasoval jsem zadnou odmenu za reklamu, ktera by zde byla stejne neefektivni. Jedine, co me v budoucnu, asi za sedm dnu bude spojovat s loteriji, bude vyhra. A pak se opet v miru rozejdeme. :lol:

Abych ale uz necucal z prstu nesmysly, pujdu k veci kvuli ktere jsem zalozil toto vlakno.

Preji Vam vsem krasne proziti vanocnich svatku a spoustu darku vcetne nezapomenutelne kvalitniho blowjobu od partnerky, pritelkyne ci manzelky. Pro jinak orientovane od partnera, pritele ci manzela. Zenam, na ktere bych si nedovolil zapomenout, preji kvalitni lizink od Vasi drahe polovicky. Preji Vam vsem take pohodu, stesti, zdravi, radost, lasku, spokojenost, penize a vidle na jejich prehazovani. Uzijte si Vanoce a dobre si zapr.cejte, i kdyby jste pod stromeckem nemeli ani ty fusky. To vse Vam preje uzivatel TeBorG s hadici lepsi nez evropsky prumer a dvemi pisteciemi s ni spojene. Pochopitelne to same do noveho roku 2017.

Mejte se, drzte se a aspon tady se nenapadejte a nehadejte. :) At Vam stoji vohanky a i po Novem roce dojedete opatrne a v poradku tam, kam mate.

P.S. Omlouvam se mladistvym uzivatelum tohoto fora za mirne vulgarismy z mensiho soudku, starsi me doufam omluvi, alespon pro tentokrat.

P.S.2: Odvaznejsi sem mohou pak poslat foto, jak si vozrali rozbili na lede drzku.

Vysvetlivky:
Kakaove oko – nemam pro to vysvetleni :-D
Blowjob – oral muzi
Lizink - oral zene
Fusky - ponozky
Zapr.cat – pohlavni styk
Hadice – panske prirozeni
Pistacie - varlata
Vohanka – panske prirozeni
Drzka – usta
Jit do hajan – jit spat

P.S.3: Vzhledem k objemu alkoholu, ktere mi s partnerkou zbyva, hladinky v krvi a bolestem zad, ktere bych prirovnal k hornikovi s tricetiletou praxi, se odeberu do hajan a zitra se se strizlivym okem mrknu, jak se to zde vyviji. Snad nebudu muset zitra strcit hlavu do pisku jako pstros. Ne strachy, ale zostuzenim. :lol: Dobrou noc a jeste jednou stastne a vesele proziti vanocnich svatku. Pic. ;-)

TeBorG
pát pro 23, 2016 11:21 pm

Uživatelský avatar
stan
Příspěvky: 56
Registrován: ned kvě 11, 2008 5:22 pm
Bydliště: Tábor

Vánoce 2016

Příspěvek

Vážení modeláři,přátelé a kamarádi.Přeji vám všem krásné a pohodové vánoce,bohatou nadílku dárků pod stromečkem a do nového roku 2017 vše nejlepší,mnoho zdraví a štěstí a modelářských úspěchů.
S.E.
sob pro 24, 2016 4:07 pm

Uživatelský avatar
milan815
Příspěvky: 480
Registrován: úte dub 07, 2009 9:57 am
Bydliště: J.Hradec

Příspěvek

Příjemné prožití svátků vánočních a hodně štěstí v roce 2017.
Přeje Milan
Obrázek
nyní:
man tga 6x4
dříve:
tatra815 6x6 agro
š706(mates) 4x4
sob pro 24, 2016 4:52 pm

optimus
Příspěvky: 27
Registrován: ned lis 08, 2015 7:32 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

Lidí i já přeji všechno nejlepší do nového roku a hlavně klídek žádné nervy a hlavně na cestách klidnou hlavou.Ps a víc komunikovat přes CB protože mi přijde že je to na úpadku díky a mějte se fajn Radek :D :D :D
sob pro 24, 2016 8:14 pm

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Příspěvek

prajem štastné vianoce a veselý nový rok 2017
sob pro 24, 2016 9:49 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Taky tak,vsem,hlavne zdravi,to si fakt nelze koupit.A jaky byl jezisek??Vsicni ste spokojeni?Ja jo,ponozky ani papuce se nekonali :D
Neřeším...
ned pro 25, 2016 8:43 am

Uživatelský avatar
Vincek1
Příspěvky: 1269
Registrován: ned pro 04, 2011 10:22 am
Bydliště: Krnov

Příspěvek

Taky se přidám s přáním všeho dobrého. A hlavně zdraví a vždy šťastné návraty. Víťa :)
(DAF LF 45.220) bývalo:) - teď stůl ( kancelářský ) a židle ( s kolečkama :D )
ned pro 25, 2016 9:41 am

PtrialM
Příspěvky: 1583
Registrován: ned led 10, 2016 5:03 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

Obrázek :dance: :wave:
pon pro 26, 2016 6:46 pm

slobo
Příspěvky: 697
Registrován: stř srp 19, 2009 2:09 pm
Bydliště: ICTY local in The Haague

Příspěvek

ned led 01, 2017 12:01 am

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Obrázek
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
ned led 01, 2017 7:11 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů