Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Pivo

Příspěvek

Vlastně ty jsi ještě v přístavu. Sorry, čtu moc rychle.
pon čer 22, 2020 2:30 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Pivo

Příspěvek

Jmenovitě ten Lokeren je konečná já tam nestojím máš tam i cenu 150 e myslím,dnes mám co pít zítra možná až do pl na deset
pon čer 22, 2020 3:47 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Pivo

Příspěvek

hoši hodil by se nějaký "pivo AETR"..vypiju 10 piv..pauza .... a doj du až do :..?
pon čer 22, 2020 6:34 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Pivo

Příspěvek

Na Venlu na čáře ten obchůdek sichr znáš. Je tam levné kafe, ceny jak v luxu a polské pivo jsem tam taky viděl, cena kolem eura. Otvíračku nevím, dýl než do 20h tam nebude.
pon čer 22, 2020 6:47 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Pivo

Příspěvek

Tak vpodstaťě v letě v Itálii máš 2 možnosti, buď se zleješ na močky, nebo se nevyspíš stejně :lol: Míň jak bedna za víkend není žádná pauza a za 9ku taky dám 4ks :mrgreen: Od toho bych se odpích, volty nevolty :mrgreen: Nejvíc ale ujedu, když to mám k obchodu se škopkama 850km, to bych ohl rafiky a dělám divy :mrgreen:

Jožin nepotřebuje najít obchod, potřebuje nafasovat větší bednu :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon čer 22, 2020 6:51 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Pivo

Příspěvek

To je fakt, i ten ladesicherung po celém čele by vypadal přesvědčivěji. I bagety by měly radost.
pon čer 22, 2020 7:07 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Pivo

Příspěvek

Tak sem začal Granátem z Lidla, kurňa žízeň jak sviňa, dobrý, ale 4-5 bych jich asi už nevydejchal.. Napůl černý a teda sladký :think:
Pak sem vzal další 11°, tentokráte světlou :think: Co kvituju, nemá ten celofán přes víčko(no kdo to vymyslel :wall: ) malá pachuť co by mi taky za čas vadila, tak 6-8 bych polk..
Pak tip od jožina, červená plechůvka, 5vol, a to mi teda jelo :shock: Všecko schlazený v jednom šuplu a tohle by šlo :idea: Znáte šici to jejich plechůvkový, některý de, říkame jim tady "bundesáci" a tohle bylo pitelný, měl sem vyloženě chuť na další(to by mě asi usmrtilo dát jich 10 :D ) :idea:
Následovala 10°.. no studená de, ale má hned zestartu takovou "dutou" chuť a eurokonec, asi jako všecky laciný piva :idea:
Pak sem dal 12°, a to jen umocní nedostatky, všecky.. Za ty prachy dobrý, ale asi nejlíp bych dal ty červený plechůvky a potom asi 11° klasická, težko hodnotit v týdle cenový, ale mezi lahváčama celkově mám problém najít :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon čer 22, 2020 8:04 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Pivo

Příspěvek

Prouza, doufám žes v Lidlu přibral i toaletní papír. To je vražedná kombinace.😀, Já kdysi na Slovensku smíchal smedneho mnicha se Šarišem, a potom byl záchod můj největší kamarád.
pon čer 22, 2020 8:30 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Pivo

Příspěvek

Vklidu, po těch kubíkách všeho možnýho co už mám za sebou, je to jako nic 8) A hlavně držím aspoň "značku" :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon čer 22, 2020 9:05 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Pivo

Příspěvek

Na venlo jsem nedojel.zizen vyhrala.zustal jsem na Postel,prechod belgie-nl.posledni flek a pres ruku samozrejme cuvacka.kostuji ten anglicky bier a je to priserne pivo.ale vypit se to musi prece.
pon čer 22, 2020 9:14 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Pivo

Příspěvek

Jožin doporučuje:
Obrázek
Jako alternativu k Antabusu a Vincentce :mrgreen:
Jožine, a vsadím se, že byla taková žízeň, žes to tam couv napoprvý :D Já si kolikrát v takový situaci říkal, že bych měl prvně oběhnout auto a kouknout, jestli sem něco nevzal, bo až si to naleješ do krku, už to nevysvětlíš :mrgreen: No co myslíte :oops:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon čer 22, 2020 9:32 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Pivo

Příspěvek

Pres ruku vzdy na poprve.bo to je slozite,cas se krati atd.zato Lidl olomouc,dostal jsem rampu 348,uplne prazdno tam i pred rampama,tak cuvam.kuknu,pico to je 49.srovnam a znovu.tak na 347..pokud to nekdo sledoval musel donest altest.
pon čer 22, 2020 9:37 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Pivo

Příspěvek

No to sem maturoval taky tak u prázdnejch ramp :D Čísla maj zrcadlově jen někde, 2 a 5 se plete jó hodně, někde maj čísla vpravo a eště proti slunku a byť každou napoprvý, tak stejně blbě :mrgreen: To pak máš chuť vystoupit, prasknout rukavicema a poskákat je :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon čer 22, 2020 9:51 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Pivo

Příspěvek

To nebylo cislama.ale rukama...mam prislovy,cim vice placu tim horsi.jak to je na mikrometry,leje,tma jak vprdeli,je to tam hned.osvetleny prazdny giga lidl nic pro me..v polsku couvas na trajekt pres celou lod,a jde to.mezi autama.to je tim ze to je na chlup.
pon čer 22, 2020 10:00 pm

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivo

Příspěvek

Nevím jestli se to počítá jako pivo ale pil jste někdo Retro Gira kwas chlebovy ? Já to měl v Polsku ve Wroclavi a zachutnalo mi to. Jen se to tady nikde neprodává. Musel bych jet do Polska a to mám daleko :-(

V neděli byl Den otců tak jsme tátovi koupili Svijanský Fanda, dobrý pivo ale ta pěna. Je to jak Jar :-(
Vše o Karosách na stránce:
www.karosa.webgarden.cz
úte čer 23, 2020 1:15 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Krocan a 19 hostů