Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Pivo

Příspěvek

Plech je urcite skladnejsi.ideal ten ctyrpack do dela lidl,argus.to je radost skladovat.bedna piva prekazi,letos mi zmrzla dokonce na navesu.vse vystrelilo.ted jsem ukazoval bulharovy cuval pres ruku vedle me.a podle nepsaneho zakona starych cypu mi podal hned 2ks jejich piva.STARA ZAGORA.vecer zkusim
sob bře 06, 2021 4:17 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Pivo

Příspěvek

to je pochopitelné že ti Bernard nelezl, jak do sebe valíš roky tu šulinovou vodu máš jiné chutě, děcku když dáš uzený búček tak řekne taky fúúúj :lol:
sob bře 06, 2021 5:05 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Pivo

Příspěvek

Ta voda znamena co?radegast?nebo?u me na baraku je furt piva po kokot,to mi ver.ruzne.a bernard by tam zustal posledni.neznamena to ze jak me to neleze ze je spatny.ale nikdo to nepil.tak nevim cim to.
sob bře 06, 2021 6:09 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Pivo

Příspěvek

Zvláštní, já nic jiného než Radegast a Bernard nepiju. Ale ten Bernard teda jen na závodech v Humpolci a to si letos asi můžu nechat zajít chuť :doh:
BES - běs
sob bře 06, 2021 6:16 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Pivo

Příspěvek

Ja som v krčme nebol už tak dlho, že som zabudol ako chutí čapované pivo. Pripadá my to ako dávna história, keď som ho pil naposledy.

Teraz pijem len flaškový Bernard, 11ku. Pil by som len Bernard sváteční, ale ten u nás prestali predávať. Na cenu nepozerám, je my to jedno. Bernard je jedno z mála pitelných pív.

Už dlho chcem vyskúšať Ratar, ale u nás sa kúpiť nedá. V CZ som málo a vždy keď som skúšal kúpiť Ratar na dialničnej pumpe, nikde som ho nevidel. V CZ som naposledy skúšal fľaškový Radegast 10 a 11ku. Dalo sa to..., jedno z nich bolo lepšie, ale už neviem ktoré. Asi tá 11ka.

Pivo s plastovej fľaše som nikdy nepil a ani nikdy piť nebudem. Pivo z plechoviek som tiež prestal piť, mne to nechutí... neviem či to je pravda, alebo sa my to len zdá, ale myslím si, že pivo z fľaše my chutí lepšie.

Ja som toho názoru, že radšej žiadne pivo, ako piť to, čo my nechutí.
———————+
Včera som vo Švédsku dopil posledného Bernarda. Pravdepodobne budem v utorok v CZ a keby ste niekto vedeli na ktorej pumpe z Petrovíc do Břeclavi sa dá kúpiť Ratar tak poradte. Určite ho chcem vyskúšať.
Naposledy upravil(a) sof dne sob bře 06, 2021 7:04 pm, celkem upraveno 1 x.
sob bře 06, 2021 6:58 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Pivo

Příspěvek

No a co je na tom zvlastni?tak to proste mas,hotovo.ja taky nezeru salamy,bo me pripadaji jeden horsi nez druhy.doba co byla Vysocina salam je pryc.to si koupim suchou sunku.jen sto g,ale me to staci.to bulhaske pivo gut,trochu sladsi ale pit se to dalo
sob bře 06, 2021 7:03 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Pivo

Příspěvek

Jedenatska radegast neexistuje.bud je desitka,hořka,nebo dvanackta.premium,ryze hořke pivo.ta 12 je podstatne silnejsi.ratar,jakoby novinka,je pro me moc silna.oni to snad znaci jako 13tku.je to fakt silne pivo.u nas se moc neujalo,kupis ho za stejnou cenu jako 12tku a to melo byt asi top.v knajpach,kde ja chodim,nepije toceny ratar nikdo.
sob bře 06, 2021 7:09 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Pivo

Příspěvek

Jeste dodam ze pivo z plechu nikdy nepiju.vzdy to prelivam do retro kryglu co mam.plech v hube je nechutny.u me teda.
sob bře 06, 2021 7:14 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Pivo

Příspěvek

Jožin má pravdu jen 10 nebo 12 a pak ty speciální edice jako ratar. Nevím, sto lidí sto chutí, ale osobně preferuji klasickou 12. Nešpekuluji, v obchodě jdu jen po ní. Pokuď je v akci tak to potěší, ale není to rozhodující. Nedávno byla vedle 12 ta tmavá 12 tak jsem vzal jednu na zkoušku a nic moc. Opět mě to utvrdilo, že nemá cenu špekulovat.🤔😀🍻
sob bře 06, 2021 7:29 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Pivo

Příspěvek

Zvláštní, já nic jiného než Radegast a Bernard nepiju.
Tak zrovna na tvůj popud jsem se kdysi začal zabývat Heinekenen. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob bře 06, 2021 7:37 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Pivo

Příspěvek

Ja som v krčme nebol už tak dlho, že som zabudol ako chutí čapované pivo.
:D :D :D Jsem na tom stejně. :D :D :D Už jsem si říkal, že bych koupil soudek pro nějakou hospodu a na černo si tam dal dvě točené. :D :D :D P.S. Lindra nevlastním a ani neuvažuji že bych ho pořídil. :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob bře 06, 2021 7:40 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Pivo

Příspěvek

Nevím koho jsi myslel, že na jeho popud heineken. Já ho snad v životě nepil.🤔
sob bře 06, 2021 7:42 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Pivo

Příspěvek

To myslel mě


Obrázek
BES - běs
sob bře 06, 2021 7:58 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Pivo

Příspěvek

Didi kuwa ty zijes?co vy tam lopete v beneluxu jak dojdou nabojnice?nedavno jsem si na tebe vzpomel,nakladam v nejake dire u nas.cekam ve fronte.vedle chlap wapkou myje destu.jdu za nim,rikam mu pujc mi to ja si poladim kola.a dam ti pivo,vase,belgicke.STELLA.dostal jedno klanel se pul metra a ja si wapoval.
sob bře 06, 2021 8:04 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Pivo

Příspěvek

Njn, pokud by zparchantěly i Nošovice, tak je už úplný konec. Čepovaná extra hořká - naposled jsem to pil v jedné ostravské knajpě někdy v roce 2013, hospodský to prodával za 23 Kč, že to vzal v akci a nikdo to nechce z místních pít, protože na to nejsou zvyklí, je to moc hořké a silné.
sob bře 06, 2021 8:05 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů