Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Pivo

Příspěvek

No mě kolikrát, párkrát sem popojel, párkrát ne, ale i body sem utržil...

Mě to z plechu chutná, dobře se to chladí, skladný, a jak ho "vyžeru", tak ho zas nesu zpátky, ale smrdí to :wink: Ani ten igelit z kartonu nesundavám, a když maj jen papír tak beru dva, jeden zespod, druhej zvrchu 8)

Jinak tahám plast(kubatůru, i 2,5l dělali), je to takový pohodlný, a třeba Bránik 10° mi z toho vyloženě chutná, studená, nemá to velký volty a žízeň zažene a schladí, nohy ztěžknou, zavřu a už řežu :lol:

Ale už sem tam beru i sklo, ale je to opruz, chrastí to(a vyvolává žízeň :mrgreen: ), je to křehký a neskladný, po vypití pak smrdí stejně jak plech, já dávám víčka z5, ale pak zas nemám "přehled" kolik ještě mám a když vracíš, musíš otevírat znova ale bez "efektu" :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon srp 31, 2020 8:30 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Pivo

Příspěvek

Ten plast je v zimě ok, ale v létě to abych měl ledničku jak doma 😀
pon srp 31, 2020 8:32 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Pivo

Příspěvek

Ale mezi jídlo jich dáš stejně jak jiný. Akorát to dýl trvá :wink:

Edit: Myslím do lednice koumáci :mrgreen:
Naposledy upravil(a) Prouza88 dne pon srp 31, 2020 8:44 pm, celkem upraveno 1 x.
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon srp 31, 2020 8:38 pm

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivo

Příspěvek

Didi:
Jooo na tom něco je. Ono točené je nejlepší. Já s kamionem nejezdím moc takže jsem jen o vodě, nevadí mi to. Ono spát v Arocsu nejkratší bouda bez místa to by nešlo :-D

Prouza88:
To mě dostalo jak dáváš víčka zpět a pak se spleteš. Já měl Bráník dneska ve skle a moc mi nechutnal. Ale každého věc komu co chutná :-)
Vše o Karosách na stránce:
www.karosa.webgarden.cz
pon srp 31, 2020 8:43 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Pivo

Příspěvek

Jojo Prouza, to nesmíš být pažravý jak já. V lednici mají přednost, klobásky, slanina a jiné delikatesy. To víš, na měsíc ji zarovnám a pak horko těžko hledám místo na tři radečky.😀😀😀
pon srp 31, 2020 8:50 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Pivo

Příspěvek

Bagr, tak ti nastíním modelovou situaci:
Zastavím, lednica narvaná že nezavřu, vyndám 3 a hned tam potřebuju vrazit další, zvednu postel, sklopím opěradlo, zapřu se pravačkou a ponor, šátrám a šátrám, začínám modrat, pak rudnout vzteky bo samý prázdný a z vypětím posledních sil bouchám postelí a otevírám studený :mrgreen: Dám dvě a pak teda laskavě vylezu ven, vyramuju půl kastlu abych to vyndal a viděl co je co :lol:

Plech, plast, sklo, točený.. Všechno chutná jinak, bo to dělaj jinak, jinde, jiní a jinejm :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon srp 31, 2020 8:54 pm

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivo

Příspěvek

Prouza88: dokážu si to živě představit :-) joo já takhle hledal v autě klíč na kola úplně stejnej postup skoro kromě bouchání postele tu nemáme. :-D

Kamarád strvil do kastlu 5 l soudek, nevím co měl za auto . Natáhl hadičku a na parkovišti měl točené raz dva :-D
Mimo OT: ono šéf ti řekne zavez auto do servisu, nemám s tím problém, ale když odemkneš, vlezeš do kabiny a tam lísteček jo matice nejsou vůbec utáhlé a kolo je nasazené a matky bys rukou sundal a pak hledám klíč na kola tak bych toho dotyčného tím klíčem přetáhl přes záda :-/
Vše o Karosách na stránce:
www.karosa.webgarden.cz
pon srp 31, 2020 9:12 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Pivo

Příspěvek

Ten by potřeboval ne přetáhnout, ale ohnout mu klíč kolem krku aby věděl...
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon srp 31, 2020 9:23 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Pivo

Příspěvek

Raku.obal pivo do namocenych novin.ty poves do igelitky,na celo treba.teplota je sedmy schod i v lete.jen davej grafy sem vaha lahvace a zatizeny ucha tasky at se nestane milionova skoda a neztratis to nekde
úte zář 01, 2020 6:27 am

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Pivo

Příspěvek

Tak brácha po 3. bez papírů :wall:
Kdo lemtáte často, bacha na to, máte sice tréning, ale pak se blbě odhaduje kdy seš na 0 :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř zář 02, 2020 12:10 pm

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivo

Příspěvek

Po 3 ? Co vyváděl předtím ? Po 4 si dá určitě pozor. Nechtěl bych absolvovat autoškolu atd znovu, pokud je řidič z povolání tak je asi bez práce.
Vše o Karosách na stránce:
www.karosa.webgarden.cz
stř zář 02, 2020 12:23 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Pivo

Příspěvek

No co vím tak ho už dřív vzali někde v Němecu a Rakousku, dostal 1000€ a až vystřízlivěl tak mu vrátili klíče, pak ho několikrát vyrazili z vykládky a teď posledně na udání v rajchu u pily přes promile, tak seděl půl roku doma, teď na jaře zbořil nalitej cihelnu, tak seděl doma skoro 3 měsíce a teď asi po ránu na čáře :wall:
Nepoučitelnej, ale tata jeho byl to samý, ségra taky.. Druhej vpohodě, já mám jiný kořeny naštěstí :D
Nevím přesně kolik měl ale nad promile máš znova komplet skupiny v autoškole a psychloga..

Šofér dobrej(v lecčem lepší jak já) bez nehody, po Evropě bez mapy z paměti, motorky auta kombajny, ale s vlekem necouvne :mrgreen: Nesmí se ale dostat k chlastu..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř zář 02, 2020 1:01 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Pivo

Příspěvek

V první řadě by se měl jít léčit. Jak to popisuješ, to už je alkoholik jak z příručky.
stř zář 02, 2020 1:52 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Pivo

Příspěvek

Prej nemá problém(s pitím) :wall: Je mu 44 :roll:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř zář 02, 2020 2:21 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Pivo

Příspěvek

Chlast a volant neuznávám . V kamionu už vůbec nekomentuji. Sorry
stř zář 02, 2020 8:06 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 60 hostů