Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Mickl
Příspěvky: 255
Registrován: stř led 30, 2013 6:11 pm
Bydliště: Česká Třebová

Re: Pivo

Příspěvek

U nas v city vari Faltus je to podobny Radegastu a Bernardu takze taky horka lahoda. Dam si 5 kousku 11ky a mam ji jak z praku. Pritom lahvacu bych musel vypit tak 9. O petkach ani nemluvim 3 ctyrpiva v hlave nic a chodim furt chcat.
úte pro 26, 2017 7:59 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivo

Příspěvek

Faltus neznam,budu muset zkusit.Joseph-rec je o pivu a kdo komu co smakuje a ne jak se vyresetovat.Piva v Pet lahvi na me pusobi odpudive,ale nerikam ze to nepiju.Jak uz nic neni,vozim Krusovice 12,v Pet,za 30kc se daji nekdy koupit,to je gut preis,za 1.5litru.Stejne tak nemam rad zelene lahve od pova ale za to muze asi detstvi,jak jsem chodil tatkovy pro pivo s sitovkou a donezl nahodou zelenou lehev,sel jsem zpet sni do samosky ji vymenit :D .Ted jsem byl v HR,nejake Lasko,to je asi Slovinske pivo,pominuli cenu 60kc na pumpe za pullitra tak nic moc,vikend jsem udelal v A,tam nejaky Staiger,cena 40,chutove tak za tri,znamkovani jak ve skole.
Neřeším...
úte pro 26, 2017 9:06 am

Mickl
Příspěvky: 255
Registrován: stř led 30, 2013 6:11 pm
Bydliště: Česká Třebová

Re: Pivo

Příspěvek

Taky petky nemusim ale když uz nic jiného není tak se da Breznak. Svijany nemuzu pac me to nejak zaludek nepobira a mam druhej den srajdu :pray:
Faltus je jen regionalni a prej to vozej jen asi do 2 restauraci tak na nej asi jen tak nenarazis, da se občas koupit ve flasce to jsou litrovky.
http://www.pivovar-faltus.cz/nase-piva
úte pro 26, 2017 11:07 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivo

Příspěvek

No to jsem pochopil ze to je regionalni pivo,ale to je jedno me cesty vedou i pres vas tak to nebude problem.Nerikam ze zitra a le zvladnu to,jsem zvedav.
Neřeším...
úte pro 26, 2017 12:12 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Pivo

Příspěvek

U Plzně, Bernarda a Svijan mně nebolí druhý den hlava, když vypiju více jak tři ležáky, u ostatních už je to horší, ty pivovary jsou už vlastně chemičky s vlastní úpravnou vody, tak je otázkou co tam rvou za chemii. Myslím, že Pilsner Urquel je asi top, ale Bernard mu hodně šlape na paty s těmi svými svátečními. Jinak hodně bude kvalitních z těch minipivovarů, třeba Jožine nemáš to daleko na Štramberk pod štramberk.Trúbú, na náměstí ten minipivovar a je tam i co k pivu zakousnout a pivo špica. JInak silný pivo máš i nedaleko pod Hukvaldama http://www.pivovar-hukvaldy.cz/, tam to valí pod tlakem do PETek, těm potroublým co jezdí na kole.
úte pro 26, 2017 1:51 pm

Venca R
Příspěvky: 1975
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Re: Pivo

Příspěvek

Tak to se muzes Jozine stavit rovnou i k nam, Zamberk je od Trebove kousek. Tady je Zamberecky Kanec a primo u nas ve firme Letohradsky Jelen. U techto piv strasne zalezi jak se sladek trefi, vse rucni vyroba. Jelena koupis i vedle servisu John Deere na silnici cislo 11 pred Zamberkem v male prodejne. Necha se tam zajet i s kamionem nebo je naproti pumpa s 3 flekama na kamac
úte pro 26, 2017 1:57 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivo

Příspěvek

Venca-pisu si teda.... :D Plzen nechcu videt,reklamni kampan jde kolem me.U piva zalezi hodne na vode,jak nemas dobrou vodu,dobre pivo nikdy neuvaris,stare moudro.
Neřeším...
úte pro 26, 2017 3:00 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Pivo

Příspěvek

@Jozin: no vidíš, už jsi mohl dávno vařit ve svojí varně a ty se obsíráš v kabině, navíc jsi mohl chlastat v pracovní době.
úte pro 26, 2017 4:48 pm

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1489
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: Pivo

Příspěvek

Voda prý musí být hlavně měkká, jinak se musí upravovat. Jestli chcete hledat pro sebe ideální chuť, tak teď je vhodná doba. Tolik pivovarů tu bylo naposledy někdy po válce. Viz mapa http://pividky.cz/mapa.php
Já třeba přišel na chuť ejlům (svrchně kvašené pivo typu "ale"). Nechápu, jak jsem bez nich mohl dřive existovat... :-D
úte pro 26, 2017 4:54 pm

Venca R
Příspěvky: 1975
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Re: Pivo

Příspěvek

Taky děláme Brutal Ale
úte pro 26, 2017 5:01 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

HOLBA !!!!!

Příspěvek

Holba, ryzí pivo z hor. Svijany je moc sladké. Naštěstí zkrachoval Vyškovský pivovar.
úte pro 26, 2017 6:25 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivo

Příspěvek

Hoši snad se tady mlatit nebudeme.Chtel jsem pokecat o pivu,co komu kde smakuje to je cele.Jak si uz nepokecam normalne o autech(FH500) o stylu jezdeni(nesnesu jak me nekdo predjizdi)tak aspon o pivu.Vicemene plati cim mensi pivovar tim lepsi,cim vetsi tim vetsi patok.Ted jsem byl na jedno u nas,knajpa 4.cenove skupiny,bez,jidlo max utopenec,cips,dal jsem pet kusu a pripada mi to tak akurat...
Neřeším...
úte pro 26, 2017 10:37 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: Pivo

Příspěvek

Jozine a nepsal jsi ze pivo uz nepijes a cvicis?
úte pro 26, 2017 11:23 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivo

Příspěvek

mmartin.casy se meni
Neřeším...
stř pro 27, 2017 8:47 am

casper4252
Příspěvky: 251
Registrován: čtv lis 22, 2012 9:58 pm
Bydliště: Chvalčov

Re: Pivo

Příspěvek

Ahojte :D já si dám rád Radka, v případě návštěvy mám doma tři bedny:-D Když jsme na davolené tak Experimentuji. A v práci vede Birell
stř pro 27, 2017 9:01 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů