Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: prevence proti prochlazení

Příspěvek

jozine, znamemu natekla noha, zkoušel to rozchodit na kořalkách, pak mu ji fikli a další týden hodil cvičky, s tímhle si nezahrávat -doléčit, kamion sám neodjede :hand:
pon zář 10, 2018 12:50 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: prevence proti prochlazení

Příspěvek

Koralu jsem v zivote nepil,zadnou,tak samo vino.Pivo nepiju taky uz nejakou dobu,kdyz tak jen birel.Gigaro jsem v zivote v tlame nemel.To je jasne ze to je treba dolecit,kamion neresim nejak mi vubec nechybi ten nesmysl.Problem asi vsech ridicu je mimo jine ze noha debilne vysi dolu pocas jizdy,a to je uplne spatne.Rok dva ,se nic nedeje,jak to je treba dvacet let,uz se to nekde projevi.Takze pohyb predevsim,vzdy jen prospeje te noze.Tomu kolegovy nohu amputovali?Aj bych tomu veril,jak jsem videl ten fialovy pahyl misto nohy teda...sam primar mi rikal ze chodim po tenkem lede a ze ta hranice je velmi tenka,dnes nohu mas,zitra ji nemas,zalezi na tom kam to nechas az zajit.Ja cyp si furt myslel ze to je ok a ze to rozchodim,silene jsem se spletl.Tak jak si myslim ze o volantu neco vim,tak o medicine nevim vubec nic.
Neřeším...
pon zář 10, 2018 1:33 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Re: prevence proti prochlazení

Příspěvek

Jožine,před cca třemi lety se mi na noze udělal flíček,jak ďobnutí od komára... bylo léto,tak jsem si to poškrábal a šel spát :-)

Druhý den flíček dvojnásobný a vedle něj druhý,dal jsem dezinfekci a neřešil...Třetí den už hnisavej flek jak sviňa,a žlutej hnis z toho ven a druhej flek už taky začínal hnisat,tak jsem letěl na kožní,doktorka z toho měla náramnou radost,prý to mám jak z učebnice :-) Ptal jsem se cože se mi to vlastně v té noze děje a ona že to se takhle potkal na mé noze streptokok a stafylokok a jako správní kámoši si udělali v mojí kůži mejdan a teď mi žerou maso :D

Dostal jsem na to nějakou kortikoidovou mastičku,poctivě jsem mazal,tekl ven hnis,bolelo to jak kráva,horký,nateklý... dalších 14 dní se nic nedělo a furt to hnisalo dál,jeden flek už byl velký jako dlaň a já propadal zoufalství a pak se to náhle zarazilo a pomalu se to začalo hojit. Nakonec cca po měsíci se mi zahojily oba dva vyhnisané fleky a dnes už tam nic nemám,ale prý to dokáže nechutně rychle prožrat kůži až na kost a pak je to pěkně v perdeli,následuje amputace a když to leze skrz kostičky,a nezastaví se to,tak potom už smrt :| :roll:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
stř říj 03, 2018 11:25 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů