Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

ZUPERTRAMP
Příspěvky: 17
Registrován: ned dub 29, 2018 12:49 pm

Re: Práce u MTB nebo jiných firem

Příspěvek

Ahoj všem abych dal nějaký update jak to vypadá a jak jsem to vyřešil i když to asi už nikoho nezajímá :D Dnes měla doktorka volno tak mě vzala a byl jsem hned přihlášku hodit do autoškoly.
Nakonec jsem se rozhodl si vše zaplatit sám, mám i dohodnutou firmu, přes známého. Dohodnul jsem se, že udělám C, budu u nich jezdit a přitom dodělávát E + profesák se nějak už prej dohodneme.
čtv kvě 10, 2018 8:04 pm

ZUPERTRAMP
Příspěvky: 17
Registrován: ned dub 29, 2018 12:49 pm

Re: Práce u MTB nebo jiných firem

Příspěvek

Pokud by to nevadilo, udělal bych si z tohoto vlákna takový svůj osobní deníček :D I když to asi starý mazáky nebude zajímat tak možná pro někoho nového by to mohlo být přínosem.
Update:

Tento týden jsem se konečně zaregistroval, jelikož člověk z autoškoly, který to zařizuje měl neustálé školení a doktorka udělala botu v potvrzení, tudíž v úterý to klaplo, přihláška vyplněná a vše odevzdáno.
K doktorce, napsala do přihlášky na skupinu B,C+E což prý být nemůže, takže jsem si musel pro nový papír, kde je jenom skupina C.
Nicméně papír s napsanou skupinou B,C+E si nechal, že si to udělám všechno při jednom a že se do 3 měsíců snad vejdu ( Jeslti ne, tak se zastřelím, u doktorky jsem čekal lehce přes dvě a půl hodiny v čekárně a to jsem byl objednaný na přesný čas..)
Na jízdy jsem se měl ozvat jednomu školitelovi, tomu jsem volal a řekl napište mi smsku se jménem a se skupinou, mám teď závěrečky pak se ozvu, sms jsem poslal, nikdo se neozval tak mu jdu zítra zavolat a nějak kulantně ho upozornit, že se na mě lehce vysral a kdy se na ten řidičák můžeme vrhnout.
Tudíž teď budu dělat vše najednou, jsem zvědavej co mě ještě čeká.
Cena celkem za vše: 46 000 ,-
stř kvě 16, 2018 8:21 pm

mikispider
Příspěvky: 37
Registrován: stř kvě 31, 2017 3:22 pm
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: Práce u MTB nebo jiných firem

Příspěvek

Sof: taky mam ridicak + progesak pres UP, a ted jezdim a dal budu jezdit. Trochu opravim tvuj pohled na financovani pres UP. Hlavni kriteriem by melo byt kdo kolik do systemu nasypal - ja jsem od roku 1992 az do roku 2015 pravidelne odvadel destaky z kazde vyplaty, tak si myslim ze ty a ani nikdo jiny mi na RP neprispel - za to co jsem tam nasypal a kolik jsem si tam za ty roky “naseteil” a poprve nejakou pomoc po uradech v CR chtel, tak si myslim ze u techto instituci jsem solidne v plusu :-)
Otazkou je nekdo, kdo si jiz dela x-ty kurz, nikde nevydrzi a v podstate nikdy nepracoval. Urady by meli velmi zohlednovat kdo jak dlouho delal, kolik do systemu nalil azd. Mas za poslednich 10 let odpracovan pul rok? OK posleme te do kurzu, ale napr. 80% si zaplat sam a napr po 2 letech co to budes delat ti to zpetne proplatime, nebo obracene, zaplatime ti to, ale budes nam to napr 10 mesicu zplacet - to toho cloveka dobuti delat. To by byla motovace pro vsechny, a nejen chodit do kurzu, protoze to mam zadarma a prece mam na to narok.

P.S. Prispevek neni na nikoho miren - aby si to nekdo nevzal osobne, ale takovyto system by mel logiku a najednou by kazdy delal, nebo by nemel kdo na kurzy chodit.
DAF XF 480 Euro 6 SSC
Pokud píšu bez diakritiky a s překlepy, tak se omlouvám, ale píšu z telefonu :dance:
čtv kvě 17, 2018 6:44 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů