Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Pavel66
Příspěvky: 2
Registrován: čtv čer 21, 2018 5:26 pm

Příslib zaměstnání

Příspěvek

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak jste to dělali, když jste chtěli od úřadu práce, aby vám proplatil aspoň část řidičáku. Úředník mi totiž řekl, že potřebuju jakýsi příslib zaměstnání. Hledal jsem si, co to vlastně obnáší a na https://www.1job.cz/prispevek/prislib-z ... urad-prace píšou, že jde o písemný příslib zaměstnavatele, že mě poté zaměstná. Zaměstnavatel mi sice ústně tento příslib dal, ale odmítá mi ho dát písemně do doby než budu řidičák mít, což je pro mě jaksi zbytečné, když pro získání řidičáku potřebuju mít příslib již teĎ na napíře. Dá se to nějak řešit? Setkali jste se s stím?
pon říj 22, 2018 9:39 am

BilCrisp
Příspěvky: 11
Registrován: ned lis 18, 2018 11:06 pm

Re: Příslib zaměstnání

Příspěvek

Hoj taky jsem zadal zaměstnavatele o prislib a úplně v klidu Mi ho poslal na email předvyplněné s jejich razítkem, doma vytiskněte a běžíš na up. Docela by mě zajímalo jak je to s tím kdybych si udělal rekvalifikaci na úpis z 1. firmy a šel k jiné firmě.
pát pro 07, 2018 8:25 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 10 hostů