Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: reditel silnic a dalnic CZ.

Příspěvek

Sice stál na zákazu - ale tomu vinnu nějak automaticky nedává. Muselo by bejt prokazatelný, že byl vidět na poslední chvíli, nebo že mu nebylo jak se vyhnout.
Pár stojících aut v zákazu jsem zkurvil (tři), a viník jsem byl vždy já a dotyčný dostal jen pokutu za zakaz zastavení
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob pro 15, 2018 6:19 am

DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: reditel silnic a dalnic CZ.

Příspěvek

David29: myslím, že míra zavinění se tomu říká, např když stojím na žluté tak "trochu" dál od vjezdu, tedy moje vina zavinění by byla menší, než míra zavinění osla co si stoupne na žlutou hned u vjezdu na benzínku, kdy je jen otázka času kdy nějaké polské potroublo do něho nafičí.
Krocan: já už jsem u sebe začal hodně dávno, nepiju, nekouřím, hodně čtu, ráno si dávám rozcvičku, teď držím dietu.
sob pro 15, 2018 9:14 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: reditel silnic a dalnic CZ.

Příspěvek

No není to ředitel, ale tiskový mluvčí, ale chová se jak ředitel. Takže pozice ředitele ŘSD je zcela zbytečná a mohli by jí zrušit a za ušetřené peníze jeho platu by mohli vzniknout nějaká ta parkovací místa, co slibuje.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob pro 15, 2018 12:12 pm

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 662
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Re: reditel silnic a dalnic CZ.

Příspěvek

Ředitel tam vždycky posílá mluvčíhi, aby mu kryl záda a nepřišel o flek. Stejně tak to bylo při "lihové aféře", kdy se generální ředitel cel objevil v TV jen jednou. Proto taky sešel z očí a nikdo neměl tendenci odvolávat. Ačkoliv to bylo primárně selhání celníků.
Jinak mě na minulé straně zaujala myšlenka o převozu nákladů po kolejích. :shock: Myslel jsem, že tyhle nápady se vyskytují pouze v blesku a občas na nově.
sob pro 15, 2018 5:48 pm

mildík
Příspěvky: 9
Registrován: sob bře 26, 2011 11:57 pm
Bydliště: Pardubice

Re: reditel silnic a dalnic CZ.

Příspěvek

Takový nápady mají ještě na Novinkách, v Bohnicích a v Brně.... :D
sob pro 15, 2018 6:14 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: reditel silnic a dalnic CZ.

Příspěvek

sob pro 15, 2018 7:28 pm

mildík
Příspěvky: 9
Registrován: sob bře 26, 2011 11:57 pm
Bydliště: Pardubice

Re: reditel silnic a dalnic CZ.

Příspěvek

Obávám se, že zrovna v tomhle případě je to o tom, že jim těch jejich 30tun za dvacku na kilák už opravdu nechce nikdo tahat. A ČD tu ztrátu samozřejmě někdo vylepí .... . A kdopak to asi bude? Že by i nějakej moula z Brna co se snaží podnikat, třeba na dálničních poplatcích, silniční a spotřební dani a podobných radostech?
sob pro 15, 2018 8:48 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: reditel silnic a dalnic CZ.

Příspěvek

to mildík: Začátek věty O.K., ale v té druhé máš trochu chaos: Zkouší to tahat soukromá společnost Rail system, což není ČD a jen tak pro objasnění, ty koleje po čem ten vlak jezdí, je majetkem státu o který se stará SŽDC (správa železniční dopravní cesty) a na těch kolejích jezdí různé subjekty mezi nimi i ČD-cargo a myslím si že tam nikdo tu ztrátu nezalepí.
Tak bych to napsal asi takto:Obávám se, že zrovna v tomhle případě je to o tom, že jim těch jejich 30tun za dvacku na kilák už opravdu nechce nikdo tahat, a tak zkouší jinou variantu přepravy než po silnici. A až pan prezident vybuduje kanál Labe-Dunaj, tak to zkusí po lodi.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob pro 15, 2018 9:42 pm

mildík
Příspěvky: 9
Registrován: sob bře 26, 2011 11:57 pm
Bydliště: Pardubice

Re: reditel silnic a dalnic CZ.

Příspěvek

Ok, omlouvám se, ale byl jsem línej ten článek číst. Jen jsem původně kouknul na nadpis. Ale vsadím boty, že to stejně nakonec odveze ČD cargo, jenom ještě přes prostředníka, aby to stálo za to. :D :D :D
sob pro 15, 2018 10:12 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: reditel silnic a dalnic CZ.

Příspěvek

to mildík: No spíš bych to viděl takto: Budou to vozit různí žel. dopravci, a až nebude nikdo kdo to bude chtít tahat, tak se ta přeprava vrátí na silnici. Mezitím přijde krize v oblasti automotive, Kyselka přihodí nějakou tu korunu a tunu a všichni budou spokojeni.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob pro 15, 2018 10:59 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: reditel silnic a dalnic CZ.

Příspěvek

Krize v automotive je jen otazka casu.Odsere to bohuzel cela republika,od tisice lowdecku nakoupenych nasimy dopravci nebude na ne co nalozit,po vsechny fabriky vetsi mensi,dnes temer v kazde dedine delaji ,,neco,, na auta.A to je spatne,ubirat se timto smerem...A ze dne na den bude tisic volnych truckeru co budou hledat praci,jen myslim ze ti co,,litaji spanelsko,Ford Valencie treba,,budou uplne nepouzitelni.K tomu rediteli-maji ho zavrit do basy,ze dne na den,za rozkradeni republiky.Ne jen propustit.A snim cely ten ansabl pod nim,ryba smrdi od hlavy ale.Ty nase opravy dalnic to je vysmech vsem do pysku co po tom jezdi.
ned pro 16, 2018 11:00 am

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1566
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Re: reditel silnic a dalnic CZ.

Příspěvek

Prvně tu vodu po kolejich zkoušel vozit Hanzalik po jeho nedávném konci to vozi někdo jiny. Pokud se to vyplatí tak je to kšeft jako každý jiný. Obecně jsou koleje na hlavních tazích plně vytížené že je utopií planovat nějaké velké přesunutí přeprav na železnici.
Zijte dlouho a blaze.
ned pro 16, 2018 11:05 am

DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: reditel silnic a dalnic CZ.

Příspěvek

ve Švýcarku jsou taky moulové? Tam najedete na vagon ani neceknete a ještě vyklopíte ranec. Ovšem tam neberou socky Kaufland útokem když jsou ve čtrvrtek mega slevy na Matonku v akci. Ono totiž všechno souvisí se vším.
ned pro 16, 2018 11:06 am

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: reditel silnic a dalnic CZ.

Příspěvek

Třeba ve finále natáhnou pořádnou hadici :D
ned pro 16, 2018 12:32 pm

mildík
Příspěvky: 9
Registrován: sob bře 26, 2011 11:57 pm
Bydliště: Pardubice

Re: reditel silnic a dalnic CZ.

Příspěvek

Spíš by to chtělo ve finále někoho pořádně natáhnout hadicí.... A přes palici, třeba by se mu rozsvítilo...
ned pro 16, 2018 1:13 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 5 hostů