Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Tak co nam nadelil ježišek?

Příspěvek

Uz to mame za sebo,hura.Vanoce jsou pro deti prece,takze pro ne to delame.Jmenovite vnuk tam mel asi deset auticek ruznych velikosti,lego atd takze vysmaty jak leco.Detem boty treba,syn hlasil ze chce nejake za 5000kc :shock: ,to nekaplo,rekl jsem mu ze max jednu za 2500kc at si vybere neco levnejsiho,tak vyguglil nejake Jordan,prej OK.Dceri a stare jsem kupil na trajektu do svedska parfemy,stara prohlasila ze jsem ze poprve trefil za dvacet let takze asi ok.Ja tomu vubec nerozumim nechal jsem si poradit od nejake sexbomby v shopu.K tomu nejake darkove poukazky do butiku,to je vdecny darek,nabijes jim kartu a holky muzou utracet co si koupi to maji,nebudes poslouchat ze to neni ono bla bla bla.A ja dostal kameru do auta,co jsem si vybral sam nejakou cinu,IY dasha ale mi to staci.A syn mi dal flesku 32giga a prohlasil jen-snad uz konecne vypalovat ty predpotopni CD do auta :D .Takze spokojenostA jeste poukazku na cisteni interieru aut,vcetne kuze,tak tam na jare pristavim bavora at se kluci ukazou co umi.A vy?Co bylo?
úte pro 25, 2018 10:12 am

jujo
Příspěvky: 104
Registrován: úte črc 25, 2017 8:32 pm

Re: Tak co nam nadelil ježišek?

Příspěvek

Vianoce mám rád, hlavne kvôli deťom. Keď vidím radosť najmladšieho, ktorý ešte stále verí na Ježiška tak si vždy spomeniem na seba, keď som bol v jeho veku a bol som očarený z toho ako sa tie darčeky z ničoho nič objavia pod stromčekom - proste zázrak. Najstaršiemu som kúpil auto, prostredný je rocker, takže poriadna nová gitara, manželke klasika-parfém, knihy a malý šperk. A ja som si želal noname navigáciu s napalenym igo truck😂, aj keď na to moje brigadnicenie okolo komína mi stačí aj Google mapa. No a včera som sa dal nahovoriť deťmi a po 20rokoch som znovu začal lyžovať. A dnes už zase realita-hor sa do nočnej 🤔.
úte pro 25, 2018 11:01 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Tak co nam nadelil ježišek?

Příspěvek

Parfem je super darek pro zenu jen se musis trefit.A to je u me problem.Rady u toho plati ze cena rozhoduje :D aspon to tak na me pusobi.Jak kupis neco za 1000kc+ mas upech zarucen :D .Se stejnou no name navi jezdim mnoho let po evrope apod most 3m jsem to jeste nenarval protoze ctu i znacky kolem,takze dobra volba.
úte pro 25, 2018 11:41 am

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak co nam nadelil ježišek?

Příspěvek

Obrázek
Kámoš si koupil tohle pod stromeček :D
úte pro 25, 2018 3:36 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Tak co nam nadelil ježišek?

Příspěvek

Kdo si hraje nezlobi :D Jen postradam snih,u nas je bilo :D
úte pro 25, 2018 4:17 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak co nam nadelil ježišek?

Příspěvek

Polabí , prší , chlebíčky , svateční pivo a nebožtíci přejí lásce na čt2 dá se řict pohoda
úte pro 25, 2018 4:55 pm

Kalvados
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 14, 2012 9:15 am
Bydliště: Morava

Re: Tak co nam nadelil ježišek?

Příspěvek

Nejkrásnější Vánoce jsou zřejmě na netu. I doma.
úte pro 25, 2018 5:36 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Tak co nam nadelil ježišek?

Příspěvek

Ivan-tak u vas je slunce vzdy nejdil :D .Uz to taje tady skoda ale bylo to hezke,sanky pro vnuka jsem taky oprasil
úte pro 25, 2018 6:21 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Tak co nam nadelil ježišek?

Příspěvek

Tak já dostal poukaz na 30min. let sportovním letadlem s možnosti vyzkoušet si pilotáž. Tak jestli mě to chytne, prdím na ježdění a přejdu z Volva na Boeinga 😎
stř pro 26, 2018 12:17 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Tak co nam nadelil ježišek?

Příspěvek

Nejaky cmelak nebo tak neco? :D .Me osobne takove darky neberou ale to je muj problem jen.U nas se pul firmy svezlo s lambem,to tu pujcovali za nevim kolik na hodinu,vsichni TDickari nadseni jak to leti 300 po nasi rovne ostravske dalnici jak ale videli tu prumernou spotrebu 55litru na sto nadseni je opadlo,a to nastupavani do toho to je uplny masakr.
stř pro 26, 2018 8:54 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Tak co nam nadelil ježišek?

Příspěvek

Čmelák nee. Nevím, nejaká cesna malá nebo tak něco. Radši bych se svez v Gripenu, ale to nejde. Lítání miluju.
stř pro 26, 2018 11:18 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Tak co nam nadelil ježišek?

Příspěvek

Taak to neni co resit jak to mas rad.Na dny Nato jezdis kouknout do Mosnova??Jak jsem videl ten Gripen,nebo spise slysel jak to rubal temer kolmo nahoru malem sem se po.sral :D
stř pro 26, 2018 11:54 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Tak co nam nadelil ježišek?

Příspěvek

V Mošnově jsem byl jednou a už mě tam na dny NATO nikdo nedostane. Technika tam je sice super, ale ta organizace tam... Zaparkovat- neřešitelný problém a další hodinu šmatlat k letadlům... Díky už nechci. Vždycky jezdíme do Hradce K. na CIAF. Tam to mají organizačně daleko líp zvládnuté.
A gripen je ještě sráč. Takový MAN mezi stíhačkama. Svoje si udělá, ale špička je jinde.
stř pro 26, 2018 7:25 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Tak co nam nadelil ježišek?

Příspěvek

Tak ja nikde nenapsal ze to tam je super.Vede tam jedna silnice,od Ov po stare je zacpa deset km ,od Pribora 9....Tam se jezdi vlakem prece a pak pres ppole peso,nikdy ne autem.Techniky tam myslim byva dost ale ja tomu nerozumim.Sedel jsem v tom Awacs a vice pocitacu jsem pohromade nevidel :D
stř pro 26, 2018 7:33 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3410
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Tak co nam nadelil ježišek?

Příspěvek

Jožine: nová doba! Já kdybych řekl tatíkovi že chci boty za 5 tis, tak by mi nedal do držky, ale odvezl rovnou do Opavy. Mů synovec (7 let) dostal kožený kopačák, tak ho odložil jako že dobrý, když jsem byl v jeho letech a přišel na dvůr s takovým balonem, sešla by se podívat celá ulice., on chtěl noťas, alespoň takový jak má jeho brácha (30tis Kč). I to kupování dárků ženským moc neuznávám, nejsou to malé děcka, normální baba má mít radost když ji nakyne buchta, netřeba ji uplácet.
čtv pro 27, 2018 9:55 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 38 hostů