Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Tak co nam nadelil ježišek?

Příspěvek

Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv pro 27, 2018 10:38 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Tak co nam nadelil ježišek?

Příspěvek

Tak dnes, po přečtení tohoto článku.https://www.novinky.cz/ekonomika/492915 ... odeje.html a hlavně tohoto odstavce,Políčeno na lidi obdarované hotovostí
Internetové obchody cílí hned po Vánocích především na ty, kteří dostali pod stromeček hotovost. Podle loňského průzkumu řetězce Albert chtějí mladí lidé do 34 let pod stromeček hlavně právě peníze. Preferuje je 44 procent z nich. a po návštěvě rodiny, kdy si kluk dnes koupil rifle ve slevě za 2500kč (původní cena 5400kč), budeme muset už začít šetřit na příští vánoce, aby jsme našim dětem udělali radost pod stromeček. Jožine tak ten trend není jen u vás, je to napříčcelou republikou. :hvizd: :hvizd: :hvizd:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv pro 27, 2018 4:16 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Tak co nam nadelil ježišek?

Příspěvek

to driverbrno:Realita dnešní doby. Může přijít doba, že tě syn pošle za ten kopačák do Opavy sám. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv pro 27, 2018 4:18 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Tak co nam nadelil ježišek?

Příspěvek

4215: to v lepším případě, ale už se tak nestane, mám dvě dcery a stačí. Kolega co má syna (20 let) tak se ho ptá v kolik může přijít z hospody, aby nerušil jeho kamarády při akci v jejich bytě (matka s nimi nebydlí). Jinak ho vychovával v absolutním dostatku, všechno mu dovolil, synek už je na třetím učňáku, věnuje se "botanice" a tak nějak je mu všechno šumák, jinak znám takových více, ale i opačně. Matka samoživitelka, dluhy exekuce, její holka od 15 chodí po brigádách, dobře se učí a má radost i z noťasu co je z bazaru.
.
..
... no a já jsem dostal pod stromeček mimo jiné tak jako každý rok nezaplacené faktury -po spl. :think: ..jinak se na vánoce těším..hlavně na "Popelku" a "Prince a chuďase".
čtv pro 27, 2018 5:49 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Tak co nam nadelil ježišek?

Příspěvek

Vse je o prachach to je smutne no.Vnuk ma 4 roky,mel si vybrat nejake auta pod stromecek,pisem seznam kazdy rok a davame ho na lednicku,a vybral si jen ty co stalo od litru nahoru :D A to vubec nepozna cislice.Cim to bude?Maji na to cuch deti prece.Samozrejme dostal jine,levnejsi ale vysmaty byl stejne.Ktem notasum-jsem posledni z rodiny co ho ma jeste a plne funkcni,zbytek ho nejak odkragloval uz.A to mam suverene nejlevnejsi model zadne funkce ale ma vypalovacku na CD,retro uplne.
čtv pro 27, 2018 8:48 pm

čtv pro 27, 2018 9:02 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Tak co nam nadelil ježišek?

Příspěvek

Co bych stim delal?Me by stacily dve max tri.Ale jine znacky.Jsem skromny :D
čtv pro 27, 2018 9:13 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Tak co nam nadelil ježišek?

Příspěvek

Až dondem domov,tiež sa pochváliM, inak supr téma, zasmial som sa fajne 😅😅😅
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
stř led 09, 2019 5:18 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů