Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jak řídíme? Rychle, nepřipoutaní a s mobilem v ruce.

Příspěvek

30 e je dobra cena ale 200 ve spanelsku uz asi nasere ,za takou hovadinu...
ned úno 24, 2019 9:57 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Jak řídíme? Rychle, nepřipoutaní a s mobilem v ruce.

Příspěvek

V kamionu airbag nemám. V osobaku mi pás nevadí.
ned úno 24, 2019 10:17 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jak řídíme? Rychle, nepřipoutaní a s mobilem v ruce.

Příspěvek

Volvo dela airbag v tahaci minimalne deset let,jednu dobu toho bylo dost videt v nemecku s napisem airbag,uz to nejak utichlo.
ned úno 24, 2019 12:12 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Jak řídíme? Rychle, nepřipoutaní a s mobilem v ruce.

Příspěvek

[30 e je dobra cena ale 200 ve spanelsku uz asi nasere ,za takou hovadinu /quote]


Jel jsem si myslím v sobotu dopoledne po A38 a předjeli mně auto polizei asi 10 min před tím jsem pas vypnul trochu mně tlačil . Bylo venku krásně a na cestě pohoda .Asi zaučoval novou kolegyni starý kozel.Baba nic moc. Když jsem je uviděl ,natáhl jsem si pas a oni to asi viděli. zastavili mně . Prvně měl problém ,že jsem bez bot.A potom mi řekl ,že jsem jsem si dal pas pozdě ,až jsem jich viděl. Bylo vidět že něco musí najít. Vycítil jsem to. Zaplatil jsem 30 éček a ahoj. V duchu jsem si řekl, měl by hrabat a hledat sice na kartě průsery nemívám,ale nač dráždit kobru bosou nohou :D :D
ned úno 24, 2019 2:55 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jak řídíme? Rychle, nepřipoutaní a s mobilem v ruce.

Příspěvek

Ja nejsem policajt a vidim to zcela jasne zda ma nekdo pas a nekdo ne.Uz ve spiglu to jde videt kdyz treba predjizdim,i celne jak nekoho mijim,staci se jen zadivat.Proto se vam divim nekterym proc je tak provokujete je to prvni na co cumi cajt.A ty blazni co sedi na zapnutem,aby to nepipalo,ti jsou uplne bezbrani pak.
ned úno 24, 2019 3:22 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Jak řídíme? Rychle, nepřipoutaní a s mobilem v ruce.

Příspěvek

Adjunkt: Airbagem jsem dostal. Krom nepodstatnáho popálení ruky nad zápěstím (jak jsem držel volant), se mi nic nestalo.
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned úno 24, 2019 8:22 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11907
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Jak řídíme? Rychle, nepřipoutaní a s mobilem v ruce.

Příspěvek

zásadně řídím bez pasu, v jedný ruce chlebíček se sypaným sýrem a vajíčkem , v druhý pizu, kolenem držim volant ,,,,,a řešim problem, jak se napiju kafe ,,,,, současně na pc hraju hru , a telefonuju .... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon úno 25, 2019 11:20 am

Driver_1.9D
Příspěvky: 229
Registrován: pát kvě 16, 2014 11:01 pm
Bydliště: plechovy hotel

Re: Jak řídíme? Rychle, nepřipoutaní a s mobilem v ruce.

Příspěvek

ja sa tiez skoro vzdy priputavam ale na pase mam taku zarazku ktoru dostat kupit v autodieloch cize ked sa zapnem tak ten pas mam taky volny a ani ho skoro necitim. Keby som tu zarazku tam nemal tak ten pas by dost stahoval a nepohodlne by sa mi jazdilo. A auto je mercedes actros MP 2 r. v. 2007
Scania R450
úte čer 11, 2019 4:50 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jak řídíme? Rychle, nepřipoutaní a s mobilem v ruce.

Příspěvek

Ja pas vubec nevnimam,pocas jizdy myslim.volvo,bmw,opel,skoda,vcem jedu nevim o nem.sundavam ho jak couvam na rampu,a to ani nevim proc.jinak si myslim ze pas je dobra myslenka,jen nasinec si najde tisic duvodu proc ho nemit.
úte čer 11, 2019 9:51 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Jak řídíme? Rychle, nepřipoutaní a s mobilem v ruce.

Příspěvek

Dneska na Hatích Waberers s vycvaklim návěsem na silnici. Štěstí že kolem zrovna někdo nejel v protisměru. O 80km dál polak se sklopnou v baráku. No neřídíme dobře
úte čer 18, 2019 10:07 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jak řídíme? Rychle, nepřipoutaní a s mobilem v ruce.

Příspěvek

U nas na place mesic zpet,letita scania V8 dojela pro naves do Schwarzmule,zacvakla(asi malo) ridic divoky jak sracka,v brane se zlomil,naves na zem lehl.trucker lampy blatniky srot.neresil,vytocil nohy zacvakl na po druhe a odjel.osobne to delam jinak nez ostatni,vnimam ten zvuk cvaknuti,pomalu,pak to lehce rozhoupu zda to cvaklo,pak teprv davam hadice a kable.mezitim motor vypnu,volvo ma kontroku tocni,a ta musi byt zhasnuta.zapojovani navesu nijak nepodcenuji jak nekteri.
stř čer 19, 2019 5:58 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Jak řídíme? Rychle, nepřipoutaní a s mobilem v ruce.

Příspěvek

jozine tie sliepky su na naves kurvy. volvo tam ma pekne zobacik co ti zaisti tiahlo, ale slipka tam nic nema, uz sa u nas par klukom stalo ze potratili navesy. 🙈
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
stř čer 19, 2019 8:52 am

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Jak řídíme? Rychle, nepřipoutaní a s mobilem v ruce.

Příspěvek

No asi máš pravdu. Na Volvu sem nikdy moc neřešil jestli sem zacvakl. Podle zvuku a pak sem se podíval z boku na táhlo jel jsem. Ale teď sem zapřahal v servisu scanii a chodil sem kolem toho pár minut. Vůbec sem si nebyl jistej. Má to debilni točnu.
stř čer 19, 2019 8:36 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jak řídíme? Rychle, nepřipoutaní a s mobilem v ruce.

Příspěvek

Slipku mame posledni na place,tu si nechal sef usit na miru.a to tady byl pomer pul na pul,20fh 20scanii.a ta jeho ma teflonovou tocnu jeste.zacvakaval jsem tu jeho cisternu zadny problem jsem nemel.cvaklo to,lehce to zkusil,naves zabrzdeny to drzel,nasadil hadice kable a odjezd
pát čer 21, 2019 5:05 pm

pon dub 15, 2024 4:07 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů