Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Podivini na cestach...

Příspěvek

Ja jak tam dojel poprve s trubkama z Mitalu do Bobigny tak mi chlap arogantne rekl dopoledne at prijdu zitra na obed.Cestu zpet na okrtuh nekam jsem odmitl hned,pumpa j stejne daleko a nic moc neresi,tak jsem sklopil pravy spigl a oprel se doslova o plot,tzn .pravou stranu jsem mel jistenou,predevsim mi slo o okno a nadrz.Popijel jsem pivo a sledol co se tam deje na ulicich,masakr...Rano vstanu a nic,ani dira v plachte,ani zamek vypaceny,ani nafta nechybela. :D
ned čer 09, 2019 9:19 am

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Podivini na cestach...

Příspěvek

Jsem na Slovensku na po pumpě Tekovské nemce. Včera dorazil cigos, modrá Felicia a ptal se na cestu na Zlín, pak se do toho nějak zamotal a začal mi cpat nějaký parfémy tak sem řekl ze nemám zájem ale nějak se slušně nedal odbít, pak mi to chtěl hodit oknem do kabiny. No vytáhl jsem mobil že si vyfotím číslo..... Naskočil cosi mektal a odjel. Popojel k Ukrajinci a asi za 10 minut odjel úplně. Vlezlejsi než kurvy..... 😀
ned čer 09, 2019 10:04 am

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Podivini na cestach...

Příspěvek

Jo to se mě stálo taky na omv v Bratislavě. Chtěl vědět cestu na Vídeň a za porazeni mě hodil do návěsu nějakou voňavou a kameru. A říká to máš za to, že jsi mě poradil. Tak sem zavřel návěs a on no něco mi dej. Nemám promiň a šel sem do auta a on počkej tak mi to vrat, tj si mě dal, že sem ti přece poradil. No tak si to seber a bez. To jsou ti zasrani slovenští cikáni. To stejné na rajce, prodávají vrtačky a picoviny. Nože, vonavky no kokoti
ned čer 09, 2019 1:55 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Podivini na cestach...

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne úte zář 10, 2019 11:38 am, celkem upraveno 1 x.
ned čer 09, 2019 3:04 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Podivini na cestach...

Příspěvek

tahle fligna už má celkem dlouhou historii, prvně jsem se stím setkal před 20-ti lety, akorát cigán měl italskou značku, nějakou Toyotu Celica a típal vaigly o palubovku. Historka byla že jede z Prahy z modní výstavy rozprodává značkovou kolekci italských svetrů. Na sobě měl kilo mědi jako že prsteny. Když jsem mu řekl ať jde do piče, tak se chtěl prát.
ned čer 09, 2019 3:17 pm

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1566
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Re: Podivini na cestach...

Příspěvek

Přesně takový šašek mě otravoval někde na Průhonicích ještě když jsem jezdil z lianou. Taky něco plácal o nějaké výstavě a nabízel nějaký bundy. To už je finta starší víc jak 20 let.
Zijte dlouho a blaze.
ned čer 09, 2019 5:03 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Podivini na cestach...

Příspěvek

já ho potkal u Prahy tak někdy 96-97, snažil se mluvit německo-anglicky, "operoval" tam nějakou dobu, věřím, že se mu i dařilo, byla jiná doba, nebylo tolik krámů z italskýma hadrama :P
ned čer 09, 2019 6:03 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Podivini na cestach...

Příspěvek

Takovy kokoti jsou citelni jak slabikar prece.to je mi hned jasne ze to je nejaky ojebavak,lezim v Hodonine na pupku na tom hofu,dojede kokot s fabii,sk cislaSI,a strasne se pta kudy na sk.ja ho mam precteneho,se ptam zda je zhuleny?sedl a jel do pi.e
ned čer 09, 2019 7:32 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 11 hostů