Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Pupajz
Příspěvky: 195
Registrován: pát bře 28, 2008 4:38 pm
Bydliště: Sev.Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

[quote="intercool"]

Tak uvidíme,fotka je autentická a nová,tak jak tam něco takovýho uvidíš tak se ozvy. :wink:
úte črc 01, 2008 4:17 pm

Helena

Příspěvek

Já musím tenhle tejden sedět doma :cry: Ale na Venlo jezdím často, tak Pupajz třeba někdy příště :wink:
úte črc 01, 2008 4:19 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Pupajz píše:
intercool píše:
Tak uvidíme. :wink:
OK, ale zatím vím jen to, že dneska večer nejspíš někam pojedu.....
BES - běs
úte črc 01, 2008 4:25 pm

Pupajz
Příspěvky: 195
Registrován: pát bře 28, 2008 4:38 pm
Bydliště: Sev.Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

[quote="Helena"]

Neboj to klapne,Holand se jezdí furt a kudy jinudy než přes Venlo?Tak od příštího týdne čekej SMS,pokecáme
úte črc 01, 2008 4:36 pm

Pupajz
Příspěvky: 195
Registrován: pát bře 28, 2008 4:38 pm
Bydliště: Sev.Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

[quote="intercool"

Já vyrážím zítra ráno z Pardubek do Častolovic a potom do toho Tilburgu.Tak uvidíme
úte črc 01, 2008 4:38 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

[quote="Pupajz"][/quote] No já taky z Pardubek...... A jedu Venray.
BES - běs
úte črc 01, 2008 5:05 pm

Pupajz
Příspěvky: 195
Registrován: pát bře 28, 2008 4:38 pm
Bydliště: Sev.Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

[quote="intercool"]

Venray(holand)?Tak to je mazec,já jedu asi o 100 km dál!Kuwa škoda že už nemám CB.100% se někde potkáme.Máš foto kamionu?Ať vím.Pokud jo,tak pošli SZ.
úte črc 01, 2008 5:54 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

ráno vyrážíme ve dvojce na otočku do havantu, loďkou z calais...
ale mám fakt fofr páč v pátek dopoledne potřebuju bejt doma

kdyby náhodou někdo tak malej MAN vzadu na čelu nápis jak tele Kratochvíl jan
stř črc 02, 2008 12:09 am

Uživatelský avatar
Frigo
Příspěvky: 30
Registrován: úte úno 12, 2008 8:44 am
Bydliště: Liberecko

Re: Venlo?

Příspěvek

Pupajz píše:Zdarec nebude někdo ve čtvrtek ve Venlu?cca.kolem poledne až noci? :lol: Nechce se mě stát mezi Pšonkama sám vosamocenej :roll:
zkus se tam vtírnout na TPW vedle pumpy, tam stojej češi co jezěj u Ewalsu, sice to mají za bránou, ale třeba by ses domluvil aby Tě tam někdo pustil, bývá jich tam každý den docela dost na pauzy a přes víkend ještě více 8)
stř črc 02, 2008 11:47 am

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Zdarec, nebude někdo z vás náhodou trávit tento víkend v Belgii, kdekoliv mezi Liege a dálnicí na Calais? Nerada bych tam byla sama samička :think: :D .
čtv zář 11, 2008 5:07 pm

Uživatelský avatar
Frigo
Příspěvky: 30
Registrován: úte úno 12, 2008 8:44 am
Bydliště: Liberecko

Příspěvek

Irys píše:Zdarec, nebude někdo z vás náhodou trávit tento víkend v Belgii, kdekoliv mezi Liege a dálnicí na Calais? Nerada bych tam byla sama samička :think: :D .
Ahoooj Irys, necelou hodinu nad Liege je Genk kde v prumyslove zone vedle Fordu travi volna kluci co u nas jezdi, je tam vynikajici parta, dobre se tam vari a o zabavu neni nikdy nouze. Pak jeste muzu doporucit zajet na pauzu do Zeebrugge, alespon by sis dosla o vikendu prohlednout pristav (je to tam velice pekne) a nebo by si mohla na vylet do Brugg (vrele doporucuju, krasnejsi mesto jsem nevidel, kam se na to hrabe Pragl) a jinak v okruhu tri hodin jizdy od Calais se moc nedoporucuje parkovat, protoze by Ti mohli do auta naskakat bezenci a to je pak velka neprijemnost a pro Tebe jako pro zenu jeste o neco vetsi.
čtv zář 11, 2008 8:51 pm

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Zdar Frigo, no ten Genk mě samozřejmě napadl, ale je to přece jen trochu z trasy. Nerada bych si tolik zajížděla, páč nevím, kolik km probendím v Anglii hledáním nakládek na zpátečky, posledně ty průmyslové zóny byly tak nové, že je neznala žádná mapa a malinko jsem si pojezdila, než jsem to našla. :D Zatím to vidím na Crisnée... Údajně tam je zdarma internet, sprchy a WC už jsem viděla, nějak to přežiju :lol: .
čtv zář 11, 2008 9:43 pm

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Helena píše:V úterý startuju v Hamburgu v 19.00 a skončím v Petrovicích asi mezi 3-5 hodinou ráno. Pak si :ruckdover: a asi do 14.00 tam určitě budu. Takže kdyby tam náhodou někdo blízko byl, mohli bysme dát kafe. Proč tu není smajlík co pije kafe?
Tak to jsem zase prošvihnul. Jel jsem ve středu z Ellundu (tam jsem byl od19,00hod. uterý do 7,25hod. středa) na Petrovice. Na Petrovicích jsem byl ve středu, ale až v 16,15. Zase vedle :lol: :lol:
Zítra si jedu naložit SP a v pondělí vyrážím, nejedete někdo Irunem?
čtv zář 11, 2008 10:14 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Já budu v sobotu dopoledne vyrážet do Lagny de la´sec, kousek pod paříží směrem na Maux. No a v pondělí nějakej benelux, kam ostatně jezdím nejraďeji...
BES - běs
pát zář 12, 2008 12:44 am

Helena

Příspěvek

V pondělí jedu někdy v poledne do Rostoku a někdy po půlnoci skončím v Petrovicích. Nebude tam náhodou někdo, nebo někde blízko?
pát zář 12, 2008 10:46 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů