Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Minule jsem si kopil v Lídlu maso krutí a kuřecí v té malé skleničce seper věc , vozím camping vařič a kartuše kupuji většinou v Německu 9,9 e.na Aral. Dám 3 plátky slaniny jedny fazole steril, třeba z Lidlu a do toho to maso.

Většinou si to maso připravím doma , Na pánvi udělám zeleninu od cibule ,paprika česnek ,porek, přidám třeba krutí plec B.K. nakrájím na kostičky vlastní koření dle uvážení a chuti. Podleju jemně vývarem a nechám do poloměkka. Do sklenic a do trouby 1,20hod 110st horkovzduch, Používám jako přílohu k těstovině atd.

Normální bombu vozím taky . Jelikož se vracím na bázi cca po max 10 dnech .je to pro mně dostačující. Obyčejné vepřovky nejím pokud nemusím , V polsku si koupím na truck stopu třeba celý oběd . V Německu na hofu jím minimálně jägerschnitzel jsem nepochopil dodnes ten eintopf co tam na to dají mi zkazí všechnu chuť. Někdy hřeším KFC: Ve Francii jsem měl vytipované sem tam dobré parkoviště kde ti dali jídlo za parkovné a super chutě . Jinak velmi velký výběr potravin Auchan Francouzi, Poláci le v mnohém předběhli v Auchan .pl. Třeba prezentace čerstvých ryb neskutečná. V Rakousku když jsem viděl kolik stojí mléko nebo chleba na pumpě tak držím raději dietu :lol: :lol: :lol: .
sob pro 26, 2020 8:37 am

wckr
Příspěvky: 1020
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Maso v konzerve nezeru. Ty kupovany konzervy (i ve skle) mi smrdí. 2x za rok si doma maso zavarim sam, ale stejně toho moc nepozeru, ale tak abych furt nezral to samy. To si spis dam do sklenice výpečky a zaliju sadlem.

Ale priznam se, ze nejakou konzervu v aute vozím, stejně jako suchary, knackebrod, tunaka, sardinky a nejakou trvanlivějsi klobasku, testoviny, ryzi, bulgur, kuskus, susena rajcata, olivovy olej..... prave abych byl pripraven na podobne situace.
sob pro 26, 2020 9:57 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Prouza88... já mluvim o nouzovce , když by člověk někde vykys mimo uplně ...normálně chodim na dlabanec na teplý jako každej normální... nebo burgra kinga mám rád ...ale ne v cz tady je to nějak sračka
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob pro 26, 2020 11:57 am

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Pikok to maso kanál.evokuje to dojem masa že zabijačky, tím to hasne.jak píše rak to ohřát hodím kosu.varice mám dva, hlavní 2 kg butan,ten je rozebrán a v kastlu návěsů,kolem Berlína rozdávají za to sto e Bag,vařič v kabině.ten používám na větší vaření,steak na pánvi atd,pak mám ten malý italský,cigáro v tom ohřejí.ted jsem tam dal novou trysku,tak mám plamen jak autogen,na tom butanu myslím.nemecky eintop jsem nikdy nepochopil co to má být.v DDR vyhledávám Feld kuche,dobrá cena i chuť.autohofy až na vyjímky vezmu 4 Bier a jdu do kajuty,mě ty jejich snicle nechutnají,sám si udělám na sádle z krkovice takový že to tam dát jsem vítěz večera.v Polsku hotovky solidní,bigos(zelí,)flaky (Držková)top futrum.
sob pro 26, 2020 5:55 pm

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Jinak jak píše Wckr,rýže těstoviny rajčata olivy ryby koření olej sádlo bujón to základ spajzu.vozim i brambor cibule česnek.to je venku v kastlu tam to nepáchne.
sob pro 26, 2020 5:58 pm

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Dnes to tu nemá úroveň,jdu robit cmundu :D
ned pro 27, 2020 6:33 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

První víkend a moje nová kuchyňka 😀 až bude tepleji doladím drobnosti. Ještě nebyl čas.
Obrázek
ned led 10, 2021 11:40 am

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Ten sud si odkutálel, aby nebyly řeči nebo jak :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned led 10, 2021 12:14 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

to didi: Jako pěkné, ale když se podívám na ten asfalt. Teď to ještě jde,ale až se oteplí. :( :( :(
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned led 10, 2021 12:14 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Ten je v kastlíku na návěsu.😀 Už nevlezl. 60 piv jsem pašoval z CZ. Než jsem vyjel, tak nákup za 4tisice.😥 , Ale plný mražák, full lednička, tři týdny krom pečiva nemusím do obchodu..
ned led 10, 2021 12:20 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Koukej na návěsu kastlík přímo na bednu.😁 Kluci asi věděli proč ho tam dávají.,😀
Obrázek
ned led 10, 2021 12:25 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

4215; je mi to jasné na či narážíš.😀 Ono vařím takhle, i kvůli úspoře plynu.
Obrázek
ned led 10, 2021 12:35 pm

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

To každopádně vařič musí být v závětří,jinak to je o ničem.setris plyn,nejsi tam týden,i čas.kastl dobrý jen na můj vkus strašně nízko,a já měl vždy dvířka tak aby dělali jakýsi stolek při jednom.ale každý to máme jinak.neco jak mají turci.v dobách východních směru co jsem jezdil bylo nezaplacení.
ned led 10, 2021 12:48 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Jožko, čteš mi myšlenky. Ten vyklápěcí stolík to se pořeší. Nízko je, ale to už jinak nejde. Nejlepší by byl na návěsu, ten bohužel svůj nemám. Ale i tak je to lepší než drátem do oka.😀
ned led 10, 2021 12:53 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Obrázek
Předtím jsem měl takový. Ten byl na prd, špatný přístup.
ned led 10, 2021 1:06 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů