Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

janos897
Příspěvky: 1
Registrován: úte dub 13, 2021 10:45 am

Spani ve dvou v malé kabině autoprepravniku

Příspěvek

Ahoj kolegové, mám možnost preskolit se z plachty na autoprepravnik, ale bylo by to ježdění ve dvojce. Sice pěkný peníze, alespoň slíbený, ale děsí mě spani ve dvou v té malé kabině, vzdyt tam se ani dvě lůžka snad nemohou vejít! To ten jeden spí na sedačkách?! Máte někdo zkušenosti? Děkuji
pon dub 26, 2021 11:24 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Spani ve dvou v malé kabině autoprepravniku

Příspěvek

pokud máš 50 kilo tak oukey :lol: :lol: :lol: a pokud se budete s parťákem "milovat " malá králikárna je guut :mrgreen: ale to si asi nechtěl slyšet ..... přehazuješ věci jako debil furt sem a tam ..dozadu do osobáků a zpátky ,,,, jedině jít tam, kde maj velký boudy , ale těch je málo .... já osobně bych nikdy do dvojky nešel a na tohle už vůbec ne , ale každej jsme jinej .... někdo to pobere v pohodě, někdo ne.... :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon dub 26, 2021 3:56 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Spani ve dvou v malé kabině autoprepravniku

Příspěvek

Osobne bych to zakazal.jak jsem videl od Litra jak si preliva mineralku do 0.2 aby se vecer napil,ten dole,myslim si sve.ale zas vsude tapetuji 80cista,tak to za to asi stoji.za me ulet uplne,prepravnik.od prace po kabinu.
pon dub 26, 2021 7:57 pm

Venca R
Příspěvky: 1975
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Re: Spani ve dvou v malé kabině autoprepravniku

Příspěvek

Byl jsem na 2 noci s sefikem v NL s Dafem Xf SC, tedy stredni bouda. Mam 182cm a 115kg, sefik jeste vetsi a peklo. V autoprepravniku si to vubec nedovedu predstavit
pon dub 26, 2021 8:25 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Spani ve dvou v malé kabině autoprepravniku

Příspěvek

Chodil sem borec z Broumova, jak jezdil se strejdou a ten na to zde nedal dopustit, chvála ve všech směrech.
Jinak jsem jednou čekal na vykládku v Pamploně a byli tam borci s přepavníkem ve dvojce. Pěkně jsme se tenkrát zasmáli. V životě bych s přepravníkem nikam nejel. :D :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon dub 26, 2021 8:46 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Spani ve dvou v malé kabině autoprepravniku

Příspěvek

to přece není o přepravniku, když se dva mají rádi v lásce nic nestojí, ale vážně pozoroval jsem takovou dvojku nedávno na pumpě, hošík v elastických kratasech všechno vyfoukal vzduchem, paki steloval sedačku....myslel jsem že pojede on, ale pak si přesedl, přišel druhý buk starší a kopl do vrtule. Myslím, že toto je optimální spojení příjemného s užitečným, a možná že doma ještě čeka manželka 😘
pon dub 26, 2021 10:39 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Spani ve dvou v malé kabině autoprepravniku

Příspěvek

DriverBrno...dobře Ty , zabil :lol: :lol: :lol: :lol: :clap:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon dub 26, 2021 11:44 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Spani ve dvou v malé kabině autoprepravniku

Příspěvek

Ja som začínal robiť šoféra na Ivecu eurocargo nízka kabína a vo dvojke. Takáto nízka kabína ako na foto, len bola trochu predľžená, aby sa tam zmestili dve užšie postele.

Obrázek

Ja som spával na dolnej posteli a keď spal hore objemnejší a ťažší šofér, tak sa pod ním postel prehla tak, že ja som mohol spať len na chrbte, lebo na bok už som sa nezmestil. Kabína autovleku by bola vtedy pre mňa luxusom.

Dnes už by som taku robotu nerobil. Ale ak chce ísť šofér do dvojky na autovlek, prečo nie. Ide hlavne o peniaze. Vo dvojke aj tak posádka nemá čas riešiť pohodlie. Režim 21hodín práce a 9hodín spánku, tam netreba pohodlie. Tam sa unavený šofér vyspí aj na klincoch.
pon dub 26, 2021 11:46 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Spani ve dvou v malé kabině autoprepravniku

Příspěvek

Loni v letě sem stál u Lyonu. Zaparkuju v prvním špuru u travy. Za 10 minut dojeli dva ukrajinci v autopřepravníku s minikabinou a jeden se sel hned zeptat, že si vedle mě postaví stan. Postavil. A spal tam. Taky řešení. Já bych to nedělal ani za 80čista ruka
úte dub 27, 2021 8:50 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Spani ve dvou v malé kabině autoprepravniku

Příspěvek

80 tapetuji.tak to bude pravda.liaz klasika,taky mela malou budku a jezdilo se.to jsem byl o 30kg mladsi.ted jak to vidim,je mi zle.kdyby jen nizka,ale jeste ta nejuzuzsi bouda co existuje.povine na tyden do toho posadit sefa a dispecera,at si udelaji,,vejkend,,v Madridu v lete.
úte dub 27, 2021 6:23 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: Spani ve dvou v malé kabině autoprepravniku

Příspěvek

Jožine a co liaz řady 100 ? Jeden spal na lůžku a druhý na sedačkách. :D
úte dub 27, 2021 8:13 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Spani ve dvou v malé kabině autoprepravniku

Příspěvek

Tzv.gauc?jo dobre.v tom jsem nespal,rozvazel jsem technicke plyny s dennim navratem domu a pro vyplatu jsem ani nechodil:-).ze ty prepravniky maji nizkou budku chapu,ale proc jeste tu nejuzsi,to fakt nechapu.tak jsou vysrani o korunu dopravci?hlavne ze ma plosinu natahovaci zvfaci atd
stř dub 28, 2021 8:46 am

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Spani ve dvou v malé kabině autoprepravniku

Příspěvek

Spaní ve dvojku mám vyřešenou i doma. Můj noční hlasový projev je jako bych po nocích brigádně pro Prouzu porážel motorovou pilou stromy. (tvrdí to, já o tom nevím). Takže už pár let přijde manželka do ložnice max na návštěvu.😀😀😀 Když chytneš takového parťáka, tak to je už naprostá lahůdka. Ve dvojku nebrat a v té mikro boudě už vůbec.
stř dub 28, 2021 9:24 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Spani ve dvou v malé kabině autoprepravniku

Příspěvek

didi.... mám to samý, prej zase si chrápal :mrgreen: říkám mámo !!!! to je píseň lásky :lol: :lol: :lol: :lol:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř dub 28, 2021 3:41 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Spani ve dvou v malé kabině autoprepravniku

Příspěvek

To já když ještě chodil do služeb (dneska už mám domácí pohotovost), tak jsem sice měl svojí postel, ale kolega chrápal tak, že bych si šel lehnout raději do ohrady ke kompresoru, klidně i běžícímu.
BES - běs
stř dub 28, 2021 5:12 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů