Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Příspěvek

Chlape prepač, ale väčšiu sračku ako je toto som už dlho nečítal. Reklama na STD ako vyšitá
úte zář 29, 2015 7:29 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Nevím teda jestli je to reklama na STD, ale ja takovým lidem co si jdou za svým fandím. Jen nespychnout a nedivočit :wink:
Jen jsem nepochopil tu štaci v Česku. Proč chodí slováci do česka pracovat za 11500 Kč??? Tak když už jdu do světa, tak snad za lepším ne??? Toto mi přijde maximalně antilogik. Novodobé otrokařství prac. agentur, nic jiného.

Jinak at se daří.
úte zář 29, 2015 8:48 am

tv-luky
Příspěvky: 127
Registrován: pát zář 25, 2015 10:52 pm
Bydliště: SK východ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ahoj,v žiadnom prípade to nieje reklama,je to len objektívny pohľad na firmu ktorá mi dala možnosť jazdiť ako nováčikovy. Mal som na výber Hudos,std a nejaký trans v Ke ale vybral som si to.
Naposledy upravil(a) tv-luky dne úte zář 29, 2015 7:02 pm, celkem upraveno 1 x.
úte zář 29, 2015 2:19 pm

Uživatelský avatar
mikunited
Příspěvky: 216
Registrován: ned lis 12, 2006 9:25 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

jinak ti fandím, mě ta práce MKD taky strašně bavila, skončil jsem jen kvůli chování nadřízených.
Naposledy upravil(a) mikunited dne úte zář 29, 2015 7:46 pm, celkem upraveno 1 x.
úte zář 29, 2015 2:56 pm

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Příspěvek

no tak ja mam na STD dosť veľku alergiu tak preto som tak vyštartoval. tak potom nech sa ti darí Luky :wink:
úte zář 29, 2015 3:18 pm

tv-luky
Příspěvky: 127
Registrován: pát zář 25, 2015 10:52 pm
Bydliště: SK východ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Dík :) inak JakubS ono to je tak že tie agentúry nasľubujú hory doly. Presnejšie agentúra xawax nasľubovala plat od 19 000KČ,práca v stoji,ale to je jedno každá agentúra je rovnaka stoho predsa žijú. Áno zarobíš ich keď tam budeš mať odrobené cez 300 hodín. Či veríš alebo nie bolí tam aj taký. Mal si hodinovú mzdu a to bez stravných lístkov,bez bonusov alebo príplatkov za sviatky,nočné a pod...Ak by si spadal pod firmu tak to je trochu iné. Platovo mali kmeňový zamestnanci aj cez 25 000KČ za normál 170 hod. To už nehovorím o tých drzých koordinátoroch,keď si potreboval voľno alebo si bol chorý tak v žiadnom prípade neblázni takto to tu u nás nefunguje buď makaj alebo vypadni.Pojdeš na marodku? Tak sa priprav že po marodke si môžeš zbaliť veci a vypadnúť. Každý týžden tam chodil agenturny autobus pretože v takých to firmách sa to točí ako hodiny a preních si len veľká nula. Musi to tam fungovať na 100% lebo tie automobilky navezuju na seba preto je tam veľká šikana. Nový zamestnanci sa musia zaučiť,tým pádom tam je veľa zmetkov a zle vyrobených vecí,nestíha sa norma, my sme mali takmer 3000 kusov tlmičov za 11 hod. a tak na teba tlačia,nedajbože sa oprieš lebo ťa bolia nohy po tych 9 odpracovaných hodinách tak ta zj*be jak malé decko že čo stojíš keď sa ti nepáči vypadni prinajhoršom si to videl na výplatnej páske že ti stiahli peniaze. Boli tam aj taký čo vydržali pracovať také 3 hodiny a potom poslali majstra do teplých krajín a šli domov. Preto zlatá práca v MKD Inak v takých Polabinách som čecha nepočul ešte aj v tých krčmách a baroch robia slovenky :D :D
úte zář 29, 2015 3:26 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Je to síla. Pak že otroctví bylo zrušeno :D Jinak myslím že to děláš dobře. Když něco chcu, tak za tím jdu a ne jen brečet že to a to nejde.
Jen se ještě nauč, že mluviti střibro- mlčeti zlato. Jak už psal kolega výše... I šefové tady chodí pro rozumy, tak at si ještě neuděláš zbytečně zle.
At Ti to jezdí :wink:
úte zář 29, 2015 6:38 pm

lukasV

Příspěvek

tv-luky uprav si ten prispevok pre vlastne dobro :wink: inak drzim palce a nech ti to vydrzi :!:
úte zář 29, 2015 7:00 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

Podľa mňa by žiadny nováčik v MKD nemal robiť dve veci.

Za prvé : chváliť firmu v ktorej pracuje, pretože mu nikto neuverí a u všetkých bude len za blba čo sa zbytočne chváli.

Za druhe: nadávať na firmu v ktorej pracuje, pretože mu to každý dopraje a u všetkých bude len za blba čo sa zbytočne sťažuje. :D

Podľa mňa donivo nie je zlá firma pre úplného začiatočníka. tv-luky bude v prvom roku šoférského života nebezpečný pre všetkých naokolo a hlavne bude nebezpečný sám sebe. Ale časom sa naučí a zistí, že ten kamion nieje taký veľký ako sa zdá teraz a ani ten plat sa mu časom nebude zdať taký veľký ako sa zdá dnes. :D

.. nech tv-lukimu vydrží ten optimizmus čo najdlhsie a hlavne ščastlivo.. :D.

..ale naozaj to trochu vyzerá na reklamu STD :D
úte zář 29, 2015 8:44 pm

optimus
Příspěvky: 27
Registrován: ned lis 08, 2015 7:32 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

Ahoj lidi,dneska jsem tu novej tak bych vás chtěl pozdravit a sklonit poklonu vám všem co jezdíte stema velkejma mrchama.Já zatím pouze dodávky ale právě dělám C a profesak,tak doufám že se k vám brzo připojim.
_ :D
úte lis 10, 2015 6:52 pm

man12.220
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 39
Registrován: ned srp 17, 2014 11:23 pm
Bydliště: Čr

Pracovní nabídky pro řidiče

Příspěvek

Ahoj, chtěl bych se zeptat, kde rádi hledáte volná místa na pozici řidiče, nebo naopak kde firmy hledají nové řidiče? Jestli na internetu, tak na jakých konkrétních webech? Díky
úte lis 10, 2015 7:52 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

Podla mňa, a to myslím vážne sa dá najlepšie zohnať šoférska robota na parkovisku. Rozhovormi zo šoférmi. Šoféri sa dobrou robotou radi pochvália a na zlú robotu radi nadávajú. Ale, šoféri radi preháňajú, takže netreba veriť všetkému. :D
úte lis 10, 2015 8:35 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tos mu moc neporadil :lol:
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
úte lis 10, 2015 11:37 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

preco? chce weby? na to má google..

inzeráty? pravda v nich nieje..

prijímací pohovor? tiež ti pravdu nepovedia..

polopravdu o firme sa dozvieš od šoférov a pravdu zistíš až keď tam nastúpiš.

Čo mu mám povedať meno firmy? Tam kde robím ja zoberú každého debila. Stačí keď povie, že vie nemecky :D (skúšať ho nikto nebude). Ale ja niesom náborár (neplatia ma zato) a nemám potrebu vytrubovať do sveta meno firmi.

Roboty je dosť, akejkoľvek. Aj tu na truckfore sa občas objavil zaujímavý inzerát, ale väčšinou sú tam klamlivé picoviny.

keby som si hľadal novú robotu ja, pýtam sa šoférov..
stř lis 11, 2015 12:28 am

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

no jasny, zrovna teď je práce až až ;)

já k té první lepší přišel na vykládce, kde sem potkal kolegu řidiče (budoucího šéfa) a při loučení sem mu řekl, že až koupí do firmy druhé auto, tak ať mi zavolá... a za 4 měsíce volal...

a k té druhé lepší sem přišel na fotbale, šel sem mrknout na místní ligu a zpátky sem odcházel s pracovní smlouvou v kapse :lol:
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
stř lis 11, 2015 10:02 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů