Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět

Bylo vám někdy pomáháno nebo chráněno

ano
81
34%
ne
68
29%
děláš si srandu?
89
37%
 
Celkem hlasů: 238

lukasV

Příspěvek

Oni ta radi zoberu na odber krvi, ktory si na SK zaplatis zo svojho :wink: A tam je ten vysledok uz jasny ...
sob črc 25, 2015 4:23 am

Der Sankte
Příspěvky: 767
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Teď dostanu od několika lidí určitě zmr...o, ale nechápu, proč bych měl po byť malém pivu, nebo s kocovinou po chlastačce lézt do auta? Trochu zbytečné nezdá se vám? Obzvláště u nás, řidičů z povolání :idea: . Mně osobně se několikrát stalo, že jsem náhle musel druhý den ráno po návštěvě restauračního zařízení jet někam osobákem, tak jsem si zašel na měšťáky dejchnout a jel jsem s klidem, že jsem ok.
sob črc 25, 2015 4:33 am

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tak v Praze třeba, ale kam si zajdeš na dědině nebo malém městě? ... já mám třeba nejbližší služebnu 12km...
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
sob črc 25, 2015 10:56 am

Uživatelský avatar
Vincek1
Příspěvky: 1267
Registrován: ned pro 04, 2011 10:22 am
Bydliště: Krnov

Příspěvek

Já mám v autě detekční trubičky (10 ks-180 kč) :D
(DAF LF 45.220) bývalo:) - teď stůl ( kancelářský ) a židle ( s kolečkama :D )
sob črc 25, 2015 11:19 am

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Gepas: tak zas máš jistotu, že po takovém pěším výletě budeš 100% čistý :hvizd:
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
sob črc 25, 2015 11:42 am

Uživatelský avatar
Johnny_P
Příspěvky: 2092
Registrován: ned srp 09, 2009 12:56 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvek

Tím že tankujeme kamiony na shellkách, mám hromadu bodů, vzal jsem si za shell body alkoholtester.
Scania R streamline Topline E6 (2015) + plachta Krone(2015) lowdeck
Mými životními vzory jsou Kentán z Montargi, Bender a Homer Simpson
sob črc 25, 2015 11:43 am

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

tie vaše trubičky a tester zo shelky je tak presný, že odhalí 0,2 ???

ten prípad z novín čo som opísal a ktorý ma tak naštval, že som to musel dať sem na forum začal takto: chlapík na festivale popíjal, festival skončil a on už triezvy išiel domov. A aby mal istotu tak na festivale bol nejaký stánok v ktorom mali "nejaký dréger" (možno z pumpy) a testovali ľudí na alkohol.. chlapík nenafúkal- bol čistý- a tak sadol do auta.. Hneď po výjazde z areálu policajná kontrola- dávali ľudom fúkať... výsledok prvé fúkanie 0,22 druhé 0,15... zbytkový alkohol.. pokuta atd....


Pomohol by vám malí tester zo shelky alebo trubičky??? Der Sankte sa pozná až tak dobre. že sa mu to nestane??? Koľko čaká po opici na vytriezvenie? 48 hodín a viac??

v cechách je 0,22 pod meratelným limitom prístroja tak ako napísal Globe, na slovensku ten istý prístroj funguje zrejme inak a má zázračné meracie schopnosti...

nemecko bez problémov 0,5....
sob črc 25, 2015 3:07 pm

Uživatelský avatar
Vincek1
Příspěvky: 1267
Registrován: ned pro 04, 2011 10:22 am
Bydliště: Krnov

Příspěvek

sof-tak ty trubky mám spíš pro svůj klid.Snažím se před jízdou neschlastat do mrtva :)
(DAF LF 45.220) bývalo:) - teď stůl ( kancelářský ) a židle ( s kolečkama :D )
sob črc 25, 2015 8:40 pm

Der Sankte
Příspěvky: 767
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

sof, Dám příklad: začnu lemtat třeba kolem 8 večer, zachutná mi a leju až třeba do 2 do rána a vypiju 8 piv, což je zhruba má horní hranice. Nejdříve bych sedl do auta další den ráno a to po několika jídlech ten den, co jsem dopil, ani odpoledne bych nejel. Mám kolem sebe hned několik lidí, kteří propili papíry a mám velmi živě v paměti, co mě papíry stáli úsilí a peněz, nenechám si je vzít jen proto, že už je to cajk, už přece nemůžu nadýchat a podobný. Jeslti jsem někdy jel a nebyl jsem si stoprocentně jistý? Ano jednou a neměl jsem ani tak strach o papíry, jako spíš o to, že bych něco způsobil. Přiznám se na rovinu, že si i moje mladá ze mě dělá srandu, že pije více než já, protože ta přijde odpo domů a dá si pivko. Já když přijdu třeba v 5 odpo domů a dám si pivko, tak ráno když vstávám, tak ne že bych to cítil, to je nemožné, ale nemám dobrý pocit, prostě přes týden si nedám ani pivo k večeři.
Jinak v naší povedené zemičce jsem slyšel už několik historek ohledně oné tolerance, nespoléhal bych na to. Jinak vím, že slovenské zákony jsou v mnoha věcech o dost přísnější než naše a to mnohdy nesmyslně
sob črc 25, 2015 8:44 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

sob srp 01, 2015 11:22 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

lidi jsou různí, mě třeba takovýhle diváci zvědavý co pomalu zastaví lezou na nervy taky :roll:
sob srp 01, 2015 11:38 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

píšeš, že ti vadia poliaci, tdi, staré šarany, dedkovia.. fotíš ľudí ako štia do kríkov.. vadi ti kdekto a kde čo.. máš to naozaj ťažké.. ale obdivuhodné je, že to zvládaš :D :D

ale, policajt čo kope do auta ti asi nevadí.. jak vravíš- lidi jsou různí

ja poliakov, tdi, staré šarany, dedkov atd. na cestach znesiem, ale takýchto policajtov nie.. lidi jsou různí
ned srp 02, 2015 12:00 am

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

sof, co to meleš ?? :) ..ty máš dnes rejpavou? :) ... ta fotka jak mi tam chčije pod oknem kde stojim a dělám 45 h pauzu byla jen na demostraci, jak jsou lidi bezohledný vůči ostatním, když je schopnej se ti vychcat pomalu u dveří, tenhle byl ještě daleko, protože jsem to jeho kolegovy normálně vysvětlil, že tam spim a přes den chodím, tak jestli by nemohl jít jinam, tak se přesunuli o 2 metry dál, jinak stál před autem a pouštěl to hned na trávu a to jsem se neudržel už když tam lezli čtyři a chodili po každým pivu, jestli by to tobě nevadilo, v létě pod oknem, tak jseš divnej :roll: ..

..a že mi vadí poláci? ..mohl bys to třeba citovat kde to konkrétně takhle píšu ? Ano, vadí mi, hloupí, bezohledný poláci, stejně jako kdokoli jinej hloupej, bezohlednej, jakýkoli jiný národnosti, i naší, český, cos na tom nepochopil ? Jen mi někdy přijde, že těch poláků je víc, než nás všech ostatních dohromady, to je celý, víš ? :wink:

píšeš, že ti vadia poliaci, tdi, staré šarany, dedkovia
... a todle? to je vytržený z kontextu, dědek mě zdržoval a ač jsem neměl čas, tak jsem za nim jel asi 10 km, bez blikání, bez troubení, než odbočil, jasný, zapíčoval jsem si, zakroutil hlavou, když třeba mimo obec v mírný zatáčce spomalil až na 50, spousta jiných by ho vzala i na plný ..
..a strý Sharany? to byl příklad jednoho, co se málem rozmáz o kamion proti, když se rozhodl mě vzít na plný před zatáčkou, protože už nesnesl mých 83 kh/h , kdybych nešel na brzdy a neuhnul stejně jako kolega proti za čáru, tak to byl přímej zásah a chlapec už by asi po svých neodešel a ano, bylo to Tdi, a nejspíš načipovaný, páč za nim nebylo pomalu vidět a ano, takový mi taky vadí, protože ject proti třeba mamina s dětma, co nemá reakce úplně jak by měla, tak je nejspíš po nich..
...a většinou jak je na autě Tdi a ještě třeba v kombinaci se služební Octávkou, tam já mám takovou zkušenost, že to jsou největší prasata, z auta ždímou maximum a o předjíždění nemluvim..příklad, jede za mnou asi 5 km, nejde předjet, ale furt kolem přes čáru a vykukuje, pak pár metrů místa, plnej, zahulí se, div mě nevytlačí, myška před čumák a Tdi zas jede dalších 5 km v koloně, pak jich vezme třeba 10 najednou, todle je styl Tdičkářů a i těch zmiňovaných poláků na cestě za, nebo z práce z německa a upřímně jsem rád, že po vnitru moc nejezdím, protože ano, tohle mi celkem dost vadí, protože všude jinde za hranicema si tohle nedovolí :wink:
...a starý Sharany mi nevadí a ani jiný starý auta, sám mám starý a netrápí mě to...

...a těžký to nemam, jsem za volantem těžkej kliďas a dá se říct že i flegmouš, jen tak něco mě nerozhodí a nevytočí, když mi tam někdo vjede, tak prostě uberu a pak zas přidam, no stres ,ale když vidim, že nějakej tupec zbytečně ohrožuje tupým a bezohledný chováním, předjížděním, tak to mi prostě vadí :wink: .. a i jsem troubil třeba, když mi ze zastávky mimo obec vjelo auto rovnou před čumák, ten se snad ani nerozhlíd nebo nevim, ale třeba už teď kouká než někam vjede a tohle vídám celkem dost často....

..a jak jsem taky už psal, jedu si sám za sebe, snesu kohokoli, nejsem konfliktní typ, když se prostě nedovedu dohodnout, tak jdu pryč a jezdím defenzivně, nikam se necpu atd, se vždycky můžu potrhat, když se vyjíždí z lodi, jak se všichni cpou co nejdřív dopředu, když pak stejně jedou za sebou :lol:
vadi ti kdekto a kde čo.. máš to naozaj ťažké
... a nijak si nic neventiluju, je tu diskuzní forum, tak když si myslím, že k tomu či onu můžu něco napsat, tak to prostě napíšu ....

..a na tom videu je vidět, jak ten lancek skoro zastaví, před polišem ještě ubere, nedivim se, že to nevydržel, ujej bych asi taky stát tam celý den a popohánět brzdy a ještě pokud na něj ukazoval to co ten policajt říká, tak si myslim, že dopadl dost dobře, zkus na poliše třeba v německu ukázat fakáče, co s tebou udělaj, pak můžeš poreferovat :wink: ..myslim že pokud by ti BAGoun ,,jen" prokop blatník, tak bys byl rád :P ..ale je zas fakt, že policajt by tohle neměl, je to orgán a ti jsou vždy víc sledovaní, než normální smrtelník..

...a párkrát jedu a kolona jak prase, nevim, 5km , hodina v tahu a když se to rozjede až doskáčeš na konec, tak je v protisměru nehoda :D ..a tohle mi taky vadí :lol: ..zas jen čumilové..

..a vadí mi třeba i inzerce zde, jak si tak kdo chce píše co chce, pravidla nepravidla, je to jak když budeš prodávat auto a napíšeš, že cenu zdělíš až zájemci na místě, kolik ti těch lidí přijede?? Jen je budeš obírat o jejich čas...a toho v kamionce moc nemáme ne :wink: ..koukneš na cenu a rovnou víš, jestli je to pro tebe zajímavý, nebo ne e :wink:


..uf, no tvl, nějak jsem se rozepsal, původně jsem tě chtěl poslat jen do prdele, ale vzniklo toto :lol:

..pokud máš ještě nějaký problém, nebo něco co jsem napsal nechápeš, tak napiš a já až budu mít chvilku ti to zkusím vysvětlit pokud to bude v mých silách a pokud ne, tak se prostě otočím a půjdu pryč :)
ned srp 02, 2015 10:21 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

to Pučanges

Tady na ty polákomily musíš opatrně :roll: Když jsem nedávno psal o těch polských nočních střelcích to stejné, kdo myslíš že mě hned zepsul? :wink: To bys neuhod.
pon srp 03, 2015 4:10 am

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

Hmmm,... Hoši mě když to někdo pošle před rypák a do 100 metrů odbočí.. To bych si přál být v GTA (pc hra) a normálně ho jít zastřelit. Nesnáším prostě... Staří lidi ??? Chápu opatrnost.. Ale je dědina 30 a mimo 50 to bych pokutoval. Dělá to více nebezpečných situacích než když dojede normální střelec,všechny předjede a je v píč. Nevadí mě Poláci,Bulhaři Turci. Hodně zdravím skoro všechny a kdo si myslíš,že zdraví nejméňě ?? Ano Češi... Už jsem si říkal,že zdravit nebudu. Akorát jsem nasranej. A rada od důchodce co mě učil jezdit. Když si nebudeš jistý svojim bezpečím postav se vedle Turka. ? si mě ukamenujte mě je to jedno.
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
pát srp 07, 2015 8:17 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 12 hostů