Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět

Bylo vám někdy pomáháno nebo chráněno

ano
81
34%
ne
68
29%
děláš si srandu?
89
37%
 
Celkem hlasů: 238

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

to jožin: No to je ono, já můžu soused né. Dobře jsi mu to dal.
Stale častěji to slyším a je to i můj názor. Za minulého režimu bonzovali komunisté na ty ostatní, dnes bonzují všichni na všechny. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon dub 08, 2019 6:15 pm

Uživatelský avatar
LUKA
chcanda
Příspěvky: 3580
Registrován: čtv črc 12, 2007 10:16 pm
Bydliště: Praha/Litvínov

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

mě se líbí kjak se každej ohání nějakou vyjímkou , povolením a tak podobně.

vždycky říkám : co ten cár papíru za oknem změní ? stejně sem musím tak jako tak . takže lidi pak budou spokojenější když tam za oknem bude svítit povolenka ? :D :D :D
L I A Z 18.33 SB
pon dub 08, 2019 10:14 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Na ostravsku kde bydlim ma kazdy majitel noveho prassatu ci superbu za oknem ceduli invalida.jen pro to aby mohl stat u kauflandu metr od vchodu pres dve mista,zadna humanita v tom neni ze by vozil tetu od tety co kulha a dala mu tu ceduli
úte dub 09, 2019 4:06 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

V 8h vecer me stahla ke kontrole policejni dodavka v Stockholm(S).Policajt,vek jak ja 50,se zeptal zda si muze sednout,nohy nechal venku.koberec jsem dal pryc at si sedne.zda mluvim anglicky?rikam ne,vsechny vychodni reci a nemecky.on ze ok. Kontrola zacala altest,foukani.to bylo ok.pak se zeptal zda se muze podivat do tel,tlac.nokie,rikam jasan(vsechny sms jsem stacil vymazat nez me odstavil.pak koukal na kameru,to vim ze taky nemaji radi,kabel na postely...ok,vytahl kartu,dal svoji.do toho ten bazmeg a stahoval.az to bylo,rikal dojdi 20minut do antona.rikam ok.dojdu,a on ze wery goot,zadny vytisk za mesic,a ze rychlost ok.dal jsem tempo 83kmh cely den,ocividne byl spokojen,napsal protokol a gute farth
ned dub 28, 2019 10:34 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

LUKA: Přesně takhle jsem argumentoval v Radonicích a v Říčanech. A pak jsem ještě mluvil o tom, že v tuhle dobu na úřadě asi nejsou a těžko jim na náměstí před radnicí (nebo kde ten úřad maj) zaparkuju mix.
Mimo Prahu jsou většinou rozumní, ale takový ty zákazy v Praze, tam je to horší
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned dub 28, 2019 11:02 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Zapomel jsem dodat ze si sam nacetl hodnoty vah,co je v menu,ktere je komplet v cestine.pro nej teda zcela nepochopitelny jazyk.celkovy muj dojem na policajta ve svedsku?zadny blb,vi co dela,a nehleda pi.coviny
ned dub 28, 2019 11:52 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Jozine - oni tam su v pohode, musis urobit vyslovene picovinu, alebo prehnat rychlost aby sa v tom zacali sturat viac. A ze si v menu vedel rady v tvojom jazyku? To uz robil tolko krat ze to vie naspamat :D . Kam frcis?
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pon dub 29, 2019 9:28 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Na me pusobil inteligentnim dojmem a vedel co dela.na rozdil od nasich sasku.kam jedu?no,pozbiram vsechny palety od stockholmu dolu,co jsou do cz a ty pak rozvezu pn cechach.jako bonus jeste zelezo Hofors
pon dub 29, 2019 4:34 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Právě se mě snazili vydusit raci na Subenu :D 25 minut čuměl do tacho a hledal a hledal a jak se říká kdo hledá.. a našel :lol: přejetý 4:32 a že sem neměl kartu v tachu. Byl sem kalibrovat tacho na Dekře v Linzu. Vyndal mi kartu a poslal mě na hoďku do kantýny. Co dělal nevím ale jel asi 3x okolo a po hodině mi dones klíče s protokolem. Dejte si kluci bacha, i když sem si kartu doplnil a odjel tak v tachu byl záznam že to jelo bez karty pač to vemeno si tam nic nedalo :wall: protokol a lístek na futrech pouze s datem mi nechtěl uznat, naštěstí sem měl papír z recepce kde sem hlásil kilometry a byl tam čas! Bacha na to, bacha :!:
Takže sem dostal ukázkovej protokol a vodjel bez placení..uf 8)
Obrázek
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv říj 24, 2019 10:15 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Můžeš být blbý, ale musíš si umět poradit. A hlavně musíš si všechny papíry schovávat, min půl roku. Je to nevýhoda kluků, co skáčou z auta na auto, ale když máš své přidělené auto, tak by to neměl být problém.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv říj 24, 2019 10:31 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Několikrat sem si všiml že v servisech nedavaj kartu svojí. Vždy dělám vytisk jak dám svojí, a chci razitko a podpis a dopisu na vytisk zbyle udaje.
pát říj 25, 2019 5:00 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Ano tak je to snadi i podle zákona, jenže když sou vychcaný a razítko ti nedaj tak seš v.. celá firma jezdíme do Kostelce n.č.L do čsad na STK, myslíš že se se mnou bavili?
"No to mi razítko nedáváme"
"To Vám stačí protokol že ste tady byl"
A moh sem se stavět na zadní jak sem chtěl :doh: hlavně že všechno domluvený, v sobotu neexistuje, pošle tě tam zákazama přes půl světa, plac jak za pekárnou a cesta jak do .... a eště jednání že te zdrbe za pruh izolačky na vokně(MAN) :wall:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát říj 25, 2019 6:38 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/poli ... -internetu

Budu sám co si myslí že by radši měly hlídat něco užitečnějšího? Co třeba blinkry na kruháču, upevnění nákladu a podobně :?: to ste nikdo nejel s autem den po STK? To samí ne?
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát lis 08, 2019 11:43 am

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned lis 24, 2019 8:15 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Na A10 Berlín ring litá dron.ten to změří těch 50m
ned lis 24, 2019 11:36 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů