Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět

Bylo vám někdy pomáháno nebo chráněno

ano
81
34%
ne
68
29%
děláš si srandu?
89
37%
 
Celkem hlasů: 238

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Skákal jsem u Passau na tom uprchlickým kontrollstelle a asi 500m před mi začal zvonit telefon. Němec kde su, kdy tam budu, kolik toho je v papírech, jaký je číslo blomby no a když sem to pokládal tak už na mě koukala bloncka z budky. Halt, je to zakázaný a ani mě nenechala pípnout a šup na kontrolu. Tam nastoupil nějakej šampon, vzal si všechno co mám a šel lustrovat. Přišel za půl hodiny bo tam eště dělal BUS a že to je za ale 120€. Říkam fajn, budu platit kartou, no ale oni že tam nemaj terminál :shock: mmmm, ať mi prej dovezou peníze z firmy :D Srandista, když se dozvěděl že do 8:00 u nás nikdo nebere telefony, tak se mě zeptal kolik mám hotovost. Tak sem mu řek "circa siebenhundert kronen".. Wééég :valetsesmihy:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát pro 06, 2019 11:25 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Jako ze si nevzal tech 700 a jel si pryč zadarmo???umis teda.to říkám furt kolik řeči znáš tolikrát si člověkem.my máme firmu poslední sjezd v cz.8 km od hranice s Polskem a naší chlapi věčné chodí s pokutama x zlotých úplně za hovadiny.já tam nikdy nic neplatil :D .ale co není může byt.ted jak výjevů a uvidí tu pauzu dva měsíce snad bude spokojeny 8)
pát pro 06, 2019 12:13 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

No nevzal, když viděl,že s tím nemám jak hnout tak mi vrazil papíry. Nevím jestli i v německu, ale v rakousku ti veme koruny podle kurzu co má v příručce, nejspíš tam má aj jiný měny:-)
To vím, když mě volal brácha, že stojí v Hollabrunnu ať ho vyzvednu. Já potřeboval dosekat trávu kvůli dešťu, tak sem tomu pak šlapal. Za Grundem je v zatáčce 70, naměřil mi tam 140 a v další vesnici mě meli. Přišel, ani nemuk, klepal pendrekem na dveře a povídá 20€. Kluci já to vyhrnul v drobnejch a chybělo mi ani ne 20 centů :wall: Tak prej jestli mám český, a ukázal mi ten jejich handbuch se sazbama a měl tam kurzy. No já měl jen 500Kč papírovejch a dál ani ťuk, tak šel se mnou za cigánkou co tam prodávala ten jejich Spargel, bo napoprvý mě zdrbala, že kvůli nim nic neprodá a že tu nedělá směnárnu. Na policajta dala a vyhandloval sem 500Kč za 10€ a pálil vocaď :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát pro 06, 2019 12:27 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

140 v sedmdesatce.za 20 e to jde a já resim 58 v obci za 1500..svet nemá logiku :D
pát pro 06, 2019 3:22 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

No to sou jen ty s dobrým koncem, třeba jako když mě dusili češi co asistovali u Regensburgu bagounum. Neměli co najít až si ten blb vzpoměl na Vdiagram :roll: Začal: "hele von tam má furt kilo, tady 107, tyvole 118!, běž se zeptat němca kolik mu můžem dát" :roll: Němec došel, sedl za to, usmál se a řekl NIC, bo to bylo den dva zpátky. No ti se mohli posr*t, flák mi papíry a eště neco tůtal plzeňak jeden :D
Ale taky sem platil, ale nikde nic velkýho, sem slušnej a domluvím se a než to napíše, tak prohodím pár slov o tom co sem proved, zeptám se na něco nebo tak a kolikrát ubere :wink: Minulý vánoce předjíždění, já je viděl na parkáču ale i tak, bloncka se zeptala kam jedu den před vánocama a šla študovat papíry, on se mnou obešel auto, zdrbal mě za kšandu a za boty našel zapadlou rukavicu na rámu a hned mě spéroval za bordel, tak sem mu ukázal narvanej odpaďák v boudě od odpoledne a byl spokojenej, šel za ňou, ta mi donesla papíry a řekla, že když sou ty vánoce :D
Nejvíc sem platil v CZ, chytli mě třeba na čtverce u Řitky nebo Pičína?, měly váhy a asi pět kadetů sebou, všechno OK a pak si ten blb vzpoměl že v příručce píšou že ty hliníkový podjezdový zábrany na boku musej mejt krytky, prej ostrá hrana a to i zezadu před kolama. 1000Kč plus sem němel 90 nalepeno vzadu, omezovač na 85 nezájem, no ale to sem asi neměl říkat něco o příručce, bo mě srali, tak sem rejpal jak sem viděl, že kartu nenačtou :D
Ale hlavně ve švajcu bylo veselo, třeba když sem tam vyclíval a pšonek dostal moje papíry a odjel, já ADR a ti blbci od nás prej zavři cedulu a jeď, CMR nafaxujem :D Furt propadlá T2, nebo zajeďte na Como a udělejte kolegovi papíry a policajt jak můžu jet naloženej na hranice bez papírů a zase zpátky, přeprah při tranzitu, nezavařený panty na frigu, nesvítíci pozička a já vůl jí řeknu že to vím že náhradní nemám a pak že teda mám ale vyměním pak, neodevzdaný mýta po kolegách, chtěli abych měl T2 na návěs palet, vykládka 50km za čárou fix 4:45 a pak ve svátek, plný frigo a on napočítal 34palet, náklad 150kg, jednou si mě tam vážili(jako mě) bo sem měl lehký auto a naloženo skoro 28t ale furt do 40t, štangla lovečáku taky problem, stejně tak se mu nezdál dva a půl kartonu piva, švícar mi dal papíry a rak už měl za mostem zavříno, špatnej štempl, jogurty pod plachtou se jim v letě nezdály, dojeďte na magnet a podobně :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte pro 10, 2019 12:08 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

118kmh¿??? :shock: kolik ti je? :D
úte pro 10, 2019 9:12 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Nó, sem nedával bacha, on přes kilo a já čuměl před sebe jak ho pěkně beru :doh: Nad 110 je to o papíry vím :oops: snažím se kilo max.
Když sem jako zobák dostal fungl premko, tak hned po tejdnu sem si vyjel Vdiagram a bylo tam 140 nebo 160, nevím už, taková nějaká volovina asi z cejchování či co :shock:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte pro 10, 2019 9:42 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Zkus někdy az pojedes kilo plus.třeba v noci.plně naložený.zkusit zabrzdit.budeš překvapený možná jak moc ty kamiony nebrzdi a trvá to věčné.
úte pro 10, 2019 1:04 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

No na suchým to pošlu do smyku z kila i se 40t, nebrzdí to ovšem pokud je mokro nebo hladkej asfalt, ty gumy to prostě nepřenesou a ani na suchu, teda mám tahač nízkej balon i tupláky, vzadu klasika velký. Vem si co maj kluci Megu s menšíma diskama a tím brzdama a taky jezdí.. Táhl sem na tyči naloženou soupravu s vlekem, já prázdnej tři osy, on 50t a brzdy měl, to jsou ty věci co tě naučí a kde poznáš limit. Brzdy na návěsu rozpálíš i ostrou jízdou v zatáčkách a i pak to brzdí ale bzdná dráha je dlouhá, taky to nepuštím z kopca, když to dole stojí žejo :wink: Co mám retardér, tak nevím co jsou unavený brzdy, nebo s tím jedeš blbě a taky je dobrý sletět kopec na brzdách do kolony, zastavit a stát na tom jak vůl :idea: Jako umělci co skáčou po obrubníku a pak se diví že maj defekt.. přemejšlet a vnímat
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte pro 10, 2019 2:26 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Já přes kilo určitě jezdit nikdy nebudu.tu váhu nikdy nezastavíte.i když se ti zdá že to brzdi.dobré.treba že 60tky.ale jet jednou tolik je to úplně o něčem jiném.Tak samo v osobáku.jak jsem to kupil v Hannover.zkusil jsem to jejich no limit.rubal jsem 250.vice to nejelo.dalnice A2 sama zatacka :shock: .a jak mi to tam poslal Němec ve 150ti asi do třetího pruhu.myslel jsem to fakt nedobrzdil a brzdná dráha 250na150 nekonečná.....už tak nejedu nikdy.
úte pro 10, 2019 2:59 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

No jo uteklo mi to, a dost, ale s těma mejma 3t na 5 osách na prázdným autobahnu.. Nevím jaká je maximální konstrukční rychlost, počítám tak těch 120 nebo kilo určitě, ono se to nerozsype hned u 91km/h :wink:
Nevím jaký máš přesně BMW, že ti to tak nebrzdílo, nebo co to vlastně popisuješ. Vyměnil jsem na jaře Passata 2003 za C4 Grand Picasso 2016 a můžu říct, že sem nevěděl jak mi to nebrzdilo, dokavaď sem nesed do lepšího. Na Passatu byly bremba 288mm/245mm s ABS a EBS, papuče 225/50r17, teď mám origo 300mm/290mm ESP a všema asistentama na 205/55r17 a zastavím o parník dřív, ne tak díky kotoučům nebo gumám, ale ty brzdy sou naladěný líp, zadek de líp, prostě de vidět posun konstrukce z roku 1993(vlastně Audi A4) do roku ~2012.. na jaře dám nějaký pořádný cvičky o palec větší na každou stranu a bude.. servisuju si více méně sám.. No a nemůžeš porovnávat 250km/h :arrow: na 150km/h s dvouapůltunovým osobákem, proti mejm prázdnejm 120km/h :arrow: 90km/h, tvoje kinetická energie a nápor na brzdy byl někde úplně jinde, jenom retardérem toho nabrzdím mraky z takový rychlosti, ale bylo to špatně to jo :oops:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte pro 10, 2019 8:35 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Jsem blbec poctivej, přes 90 to nepouštim
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte pro 10, 2019 9:41 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Mám e65/745i 245kw.333koni.váha netto 2100kg.mám ho deset let.veterán už Brzdy to ma myslím dobře.myšlenka byla jen taková ze zastavit ze stovky na nulu je mzik a auto stoji.Ale zpomalit z dveste na sto to trvá podstatně déle.zda se ti ze to nebrzdi.To je cela myšlenka.to se nebavim o 250kmh.to je hukot nejen od kol,..
stř pro 11, 2019 8:40 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Já to tak nějak vytušil. Osobákem sem nikdy neměl potřebu jezdit 300, jednou sem dle tacho zkusil 230 s Passatem, tehdá měl 3 roky a docela brko, no nic mi to neříká, radši akceleraci a blbnu v zatáčkách :wink: Tvoje BrzdyMiWadnou není nic co by nemělo brzdit, dyť tam máš kotouče přes 350mm, taks je měl studený nebo nějaký divný :D Je to tak dva roky co sem musel ze 160 kvůli blbounovi na 80 a že by mi páša nějak nebrzdil to sem si nevšim, jen tak divně přešlapoval, asi jak ABS pouštěla kola, ale stáhlo to rychlost hned :idea: V Top Gearu točili jeden díl v Austrálii s GT autama, Bentley continental, BMW M6 a GTR Nissan a zkoušeli ze 96km/h na nulu tam na tom jejich asfaltu v 50°.. nejlepší 23 metrů mělo BMW, tak si vem příště kanady nebo přisuň sedadlo :D
Nevím teda kde berou policajti to jejich:" Ve 130ti je brzdná dráha přes 100m!"
https://www.policie.cz/clanek/uzemni-od ... hlost.aspx
Možná Fábka Junior 1.2Htp s bubnama, zahrádkou, na zimních 135/80r13, pěti lidma, plným kufrem za deště a jelitem za volantem, včetně reakční doby :roll:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř pro 11, 2019 10:36 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Já se asi špatně vyjádřil.brzit to brzdí jen to tak působí z te rychlosti.To je cele.já mám kotouče desky futr nové.jsem estet pod tím hlinikacem to musí svítit novotou :D .náhodou skodofku hto mám taky doma a kupodivu brzdy OK.zbytek ovšem katastrofa.
stř pro 11, 2019 12:00 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů