Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět

Bylo vám někdy pomáháno nebo chráněno

ano
81
34%
ne
68
29%
děláš si srandu?
89
37%
 
Celkem hlasů: 238

Mr.Desolator
Příspěvky: 37
Registrován: ned zář 01, 2013 4:32 pm
Bydliště: Ostrava!!!

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Buď rád, ne? :)

Takových zákazů jsem taky pár posbíral, když jsem byl ještě na plachtě, a nikdy jsem žádného z nich nelitoval ani na chvíli (mittal Ostrava, Kaufland Olomouc apod).
pát srp 14, 2020 6:40 am

Dave
Příspěvky: 33
Registrován: úte dub 22, 2008 10:59 pm
Bydliště: Brno

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

wckr línej jak veš,pak tam musí dojet jiný řidič a složit to za tebe.
sob srp 15, 2020 10:02 am

Jirkaa
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 4:52 pm

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Já bych ho tak neodsuzoval. Nevidím důvod, proč by skladníci nemohli vykládat a nakládat. On je řidič a svojí práci si splnil - dovezl tam náklad
sob srp 15, 2020 10:13 pm

Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Jako já to chápu o co de a kolikrát někde je to hrůza :think: Není ale vše jen nastartovat odjet a chcípnout na rampě, ono to potom končí tam kde to začalo, nechceš skládat? Tak mi ti to naložíme :doh: A každej šofér potřebuje vědět co veze, aby mohl podle toho jet :idea:
Naložit si sám je to nejlepší co může bejt, a složit někdy taky když vidím některý vemena :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob srp 15, 2020 10:25 pm

Jirkaa
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 4:52 pm

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Každý na to máme jiný náhled. Já nevím proč bych měl lítat s paleťákem a skladník ve stínu na mě čučel a dirigoval mě kam mu to mám složit ve skladu aby nemusel lézt na vozejk a složit si to
sob srp 15, 2020 10:34 pm

Dave
Příspěvky: 33
Registrován: úte dub 22, 2008 10:59 pm
Bydliště: Brno

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Jistě, taky se mi to nelíbí ale jak to dopadlo:ničeho nedosáhl,ostuda pro firmu která musela stáhnout jiného šoféra co jel kolem aby to vytahal na konec návěsu a byl jistě nadšený že nestihl složit svůj náklad.Tož tak.
ned srp 16, 2020 6:10 am

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

ono taky záleží jaká je dohoda mezi zaměstnavatelem, řidičem a zákazníkem. Pokud je to nějaká stabilka a řidič na základě dohody se zaměstnavatelem má jen jezdit proč má tahat tuny? Jenže zaměstnavatel to vyloží řidiči jinak a zákazníkovi leze do prdele. Pokud se jedná od ad hoc přepravy pak je to případ od případu. Vezu lehký palety tak je vytěpu do haly skladník odebírá elektrikou a čus (moje auto 20 palet cca 15 min) razítko a mizím. Pokud tunové big-bagy dopředu se ptám jak se bude skládat, jestli to chtějí na čelo nebo rampu, tak chci aby tam byli lidi, polystyrenové neohrabané desky na stavbě taky nebudu skládat sám atd atd. Vzpomínám si za hlubokého totáče strejda u ČSAD myslím vozil jeden čas pivo, měli příplatky kolik natahali tun. Různě s tím fixlovali. Takže komunista platil kapitalista chce zase něco zadarmo.
ned srp 16, 2020 7:35 am

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

V 86 jsem nastoupil do jzd Pokrok :D 8,40 kč na hodinu, 20 halřů za km a 1 kč za q naložit a složit, když jsem tahal seťové obilí v osevě 300 q naložit a 300 ručně složit tak mi to nezaplatili že to není možný :D
ned srp 16, 2020 9:51 am

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

sem tam se dalo i nějaký pytel prodat :dance: :lol: takové mimořádné prémie
ned srp 16, 2020 10:42 am

Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Stachan jak sviňa :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned srp 16, 2020 10:45 am

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Kdybych byl hodně línej, tak bych asi zkusil toto pořadí. 1) dělat mentála, 2) dělat že nerozumím německy, 3) dělat, že neumím s paleťákem, 4) co nejrychleji to složit a vypadnoout... ;-)
ned srp 16, 2020 12:00 pm

Uživatelský avatar
LUKA
chcanda
Příspěvky: 3580
Registrován: čtv črc 12, 2007 10:16 pm
Bydliště: Praha/Litvínov

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

:D :D :D

Obrázek
L I A Z 18.33 SB
ned srp 23, 2020 9:44 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ve-c ... .seznam.cz

monster akce :D :D :D nebylo by lepší na tu bezpečnost silničního provozu dohlížet po celý rok, bez těch opicaren s vrtulníky?
stř srp 26, 2020 3:36 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Driverre, ty jsi to ještě neprokoukl??? Stačilo udělat dvě akce Kryštof, aby se to dostalo do podvědomí obyvatelstva, a teď stačí vyhlásit monstr akci, aby lidi byli opatrnější než obvykle.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř srp 26, 2020 5:23 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

policajný autobus

Příspěvek

https://www.youtube.com/watch?v=2tjZ5uX ... e=emb_logo

Holandské video z policajného autobusu, kontrola šoférov. Hlavne sledovali používanie mobilu za jazdy, ale aj iné priestupky, napríklad pásy. Holandský policajti sa správajú rovnako buranským spôsobom ako český policajti. Z autobusu kontroľujú šoférov či používajú pásy, ale oni sami pásy nepoužívajú.

Je to rovnaké ako pri českých kontrolách. Keby boli policajti naozaj seriózny, nepodvádzali a robili svoju prácu poctivo, tak sa po takejto kontrole všetci navzájom opokutujú. Ale to sa nestane, to ich nenapadne, naopak, ešte sú tak hlúpo sebavedomí, že takéto video pustia do sveta.

Na tejto fotke je vidieť, že autobus bol vybavený pásmi. Autobus išiel mimo obce a zastavaného územia, neboli zastávky, preto cestujúci mali povinnosť použiť pásy.
Obrázek

Tu je holandský predpis kedy sa majú použiť pásy. pokuta by mala byť asi 140 eur. - info je z komentárov pod videom.
https://www.rijksoverheid.nl/onderwerpe ... -gebruiken
pon říj 05, 2020 11:27 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 10 hostů