Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Michal89
Polák
Příspěvky: 1151
Registrován: čtv úno 18, 2010 8:43 pm
Bydliště: Těmice

Příspěvek

No jo Dafe asi není každej chytrý jako ty.Neber to osobně.
ned čer 05, 2011 8:14 pm

daf VM
Příspěvky: 847
Registrován: čtv úno 25, 2010 10:02 pm
Bydliště: V. Mýto

Příspěvek

Na to nemusíš bejt superchytrák...
ned čer 05, 2011 8:38 pm

pukasinek
Příspěvky: 769
Registrován: úte pro 21, 2010 9:52 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvek

daf: No asi by to nikoho nenapadlo že zrovna jemu se to může stát, Martin měl smůlu a je to fakt k nasrání,od dokladů až po ten notes,kde měl úplně všecko :( Klidně bych pomoh kdybych moh,ale asi neni jak z mojí strany :?
ned čer 05, 2011 8:43 pm

karel slezák
Příspěvky: 2349
Registrován: úte srp 24, 2010 9:27 pm
Bydliště: Brünn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Přestańte se štengrovat kua :-D je to v prdeli ale mohlo se stát něco horšího... snad se moc neopije a neprovede něco... hlavně ať v poho dojede a temu zjebkovi aby ruku dolámali
http://www.youtube.com/user/kajaslezak
**všude musí být uklizeno, řekla babička a kopla hovno pod postel**
ned čer 05, 2011 8:45 pm

Michal89
Polák
Příspěvky: 1151
Registrován: čtv úno 18, 2010 8:43 pm
Bydliště: Těmice

Příspěvek

daf VM:Nemusíš být na to superchytrák to je pravda stačí když má někdo soucit...
Karel03:Pravda že se neopije a neudělá něco on je právě ta povaha co všechno řeší hned.A taky mi řikal že má napinky vzít monterpaku a všechno rozmlátit.
Ale nedivím se mu.
ned čer 05, 2011 8:50 pm

karel slezák
Příspěvky: 2349
Registrován: úte srp 24, 2010 9:27 pm
Bydliště: Brünn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Michal 89, Radikálně to řeším taky, jednou mě kompl nechtěl vypálit dvd. kleště a šroubovák to jistil aj vypínač sem rozmlátil všecko přestříhal a za 14 dnů sem měl novej kompl co mám teďka :-D nezbylo z něj nic jen bedna!!! za tu úlevu to stálo tak vím jak mu je, potřeba se vybít, nebo vyřvat
http://www.youtube.com/user/kajaslezak
**všude musí být uklizeno, řekla babička a kopla hovno pod postel**
ned čer 05, 2011 9:25 pm

Gizmo_CZ
Příspěvky: 437
Registrován: pát pro 17, 2010 6:28 pm
Bydliště: Olomoucko (Hopi) :-)

Příspěvek

Vím jaký to je... bohužel.

Skládal jsem takhle zboží (6palet elektroniky) a přitom mi "naši" snědí diskriminovaní zmetci vesele ve 13h odpoledne na rušné ulici vykradli kabinu! Nikdo nic neviděl, neslyšel a přitom hned naproti byĺa plná autobusová zastávka! Prostě drzost těhle zmetků nezná hranice. Ale přišel jsem "jen" o nový foťák a bagl se sváčou s pár osobníma věcma. Přitom HTCčko, a navigace si nevšiml - asi v tom spěchu? Ještě štěstí, že tržbu a doklady mám vždy u sebe!!

Dost se teď zaměřují na zásilkové auta jako PPL,DHL,Parcel - a jejich taktika?: Jeden hlídá a druhej jde do auta a jelikož ví, že třeba kluci s PPL kteří mají i 100 stopů prostě nezamykají auto no a toho oni využívají. Když ho kolega chytil jak mu otvírá auto, tak jeho připravená odpověď: "TY MY NEVEZEŠ TEN KRUMPÁČ?" hnal ho prý sviňským krokem! Prostě bacha na to.

Osobně soucítím s okradeným a vím že, po bitvě je každý "generál", ale nechápu nemít zálohu tolika dat doma?!
Je těžké býti debilem, konkurence je příliš vysoká...
ned čer 05, 2011 9:35 pm

karel slezák
Příspěvky: 2349
Registrován: úte srp 24, 2010 9:27 pm
Bydliště: Brünn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Cikorky taky na Podnásepní usekaly propojky mezi boudama, koncovky tam nechali necháp když maj podl mě větší cenu než metr kábla a vyčorovali z bagru asi 140 l a hadicu tam nechali :-) nenaděláme nic, zákony stejně nahrávaj grázlům, protože sou aj ve vládě, ale nemá smyls debatu dál rozvíjet protože nejsme nějací rafani že by to šel někdo vystřílet tak asi tak zítra dem do háku a tak to má být
http://www.youtube.com/user/kajaslezak
**všude musí být uklizeno, řekla babička a kopla hovno pod postel**
ned čer 05, 2011 9:42 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

Michale, nic proti, neprozivas to ale trochu moc?

jako, je to samozrejme blby, ale neni to prvni ani posledni vykradeni auta, a zrovna Martina mam za zivotem protrelyho a ostrlienyho pana sofera, kterej si umi poradit a jen tak neco ho nerozhodi...
ned čer 05, 2011 9:46 pm

Michal89
Polák
Příspěvky: 1151
Registrován: čtv úno 18, 2010 8:43 pm
Bydliště: Těmice

Příspěvek

Globe:Možná jo protože ho mám rád a je to fajn chlap. Já ho taky tak znám, ale kdyby jsi slyšel jeho hlas a to co mi říkal změnil by jsi názor.Ale to je fuk
Omlouvám se všem kterým jsem tímto obtěžoval.
ned čer 05, 2011 9:49 pm

Uživatelský avatar
Icewinter
Příspěvky: 1114
Registrován: stř říj 07, 2009 11:37 am
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Příspěvek

tak doufejme že se to bude stávat mín a mín a když stane, pachatele se podaří chytnout hned při činu a trošku mu udělat masáž obličeje.. co se týče týhle krádeže, tak teda doklady mám v peněžence a tu nedám z kapsy pryč, pouze při placení. To samý můžu říct o telefonu.. a Notas a nějaky s prominutim "posraný data" vem čert, to bych jim možná dal s úsměvem kdyby mi nechali ty doklady a tel. .. Můj osobní názor, prosím neukamenujte mě! jinak přeji Martinovi aby se z toho rychle dostal a vše bylo tak jak má bejt
ned čer 05, 2011 9:55 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

No,nic pěknýho,to nasere hned dvakrát,my s tím stejně nic nenadělám,jen držet palce ať se mu to podaří co nejrychleji sehnat zpátky(myslím hlavně doklady,protože bez nich je to víte na co :wink: )
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
ned čer 05, 2011 11:27 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Mě teda kromě nafty a pozičky z náklaďáku nikdy nikdo nic nesebral, ale před lety jsem se jel s kamarádkou vykoupat do lomu a když jsem se vrátil k autu, tak jsem byl mínus radio, dva telefony, všechny doklady a platební karty, no a co na tom bylo nejsmutnější, že to bylo v den výplaty a ta výplata byla kde? Jasně že v dokladech... Od tý doby doklady a tel. s sebou i když mám auto jen u stojanu na pumpě.
BES - běs
pon čer 06, 2011 8:23 pm

Uživatelský avatar
schimi
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 898
Registrován: stř říj 21, 2009 11:46 am
Bydliště: Příbram

Příspěvek

Michal 89 alias Polák: ač s tvými názory kolikrát nesouhlasím a občas mě sereš (jako asi já tebe), tak tohle je přesně to, co by se mělo taky probírat na fóru a ne obědy,kouření,Hanzalík a jiné zhovadilosti. V tomto máš můj obdiv a já i když "typický čech" nesouhlasící s aktivitami a principy SŘ, zastavím a pomůžu kolegovi na silnici,akorát to neventiluji tady na fóru,protože to nepokládám za něco "navíc" nebo za něco čím bych se měl chlubit,ale za něco zcela normální a běžné.
Brandon Walsh
pon čer 06, 2011 9:18 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

chlapcí a kolegove diky vsem za podporu uz sem v cz potkal sem dafafm , rozhodilo me to hodne bohuzel,.. akorat druhej den jsem se chystal vetsinu hodit na ext.disk bohuzel data sou v pr..co se da delat clovek otrne no a nejak neceka ze ve dne,.. Opravdu diky vsem , zivot de dal.,
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv čer 09, 2011 5:41 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 21 hostů