Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Helena píše:Promiň, ale to nemůžu nekomentovat. Dělaly se píše, když se jedná o ženy, muži dělali :D
Původně jsem napsal dělali, ale zdálo se mi, že to blbě vypadá, tak jsem to přepsal a teď jsem za vola... :?
BES - běs
sob srp 09, 2008 2:44 pm

Helena

Příspěvek

Neboj nejseš, já taky dělám chyby a klidně mě opravujte :D
sob srp 09, 2008 2:46 pm

tomkop
Příspěvky: 64
Registrován: čtv bře 27, 2008 3:53 pm

Příspěvek

Foglik píše:Já s mrazákem jezdil a nikdy mě nenapadlo dát to před auta. Navíc tam je dost velký parkoviště a jak říká pupajs, mrazáky tam mají flek vyhrazenej (taky jsme jim tam ale stávali :oops: ). Tady to je ale o tom, že jsou líný chodit pěšky a nejradši by vjeli až do té restaurace.
To jo nemyslím,že bych to dal před kabinu ale zkrátka pokud vzadu není místo,tak to dám klidně dopředu ale nikomu nebráním ve výjezdu ani v projetí.Je to asi tak,že ty když potřebuješ udělat pauzu a není místo nikde jinde,tak se postavíš vedle friga.No a opačně to funguje úplně stejně.
sob srp 09, 2008 2:46 pm

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No když máš půl zadní řady volný a popíjíš s ostatními před autem a do toho tě tam zastaví s frigem a neslyšíš slova, tak to tě opravdu vytočí. A o takové situaci já psal.
sob srp 09, 2008 2:52 pm

Helena

Příspěvek

No já když omylem zaparkuju vedle chlaďáku, nebo chlaďák vedle mě, tak mě to taky štve. Jenže s dodávkou mám rychle přeparkováno, akorát že teď v létě, když spím napůl nahá, se mi nechce oblíkat, tak vždycky doufám, že mě u toho nikdo neuvidí :D (mám vchod na spaní ze zadu)
sob srp 09, 2008 3:00 pm

Pupajz
Příspěvky: 195
Registrován: pát bře 28, 2008 4:38 pm
Bydliště: Sev.Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

intercool píše:Co by jste dělaly vy, kdyby jste jezdily s frigem?
No pokud bych jezdil s frigem a bylo půl parkoviště volnýho tak se rozhodně nenacpu mezi plachty.Nebo třeba zrovna v Barbezí je přímo na budově zákaz stání pro friga a přece tam občas nějakej ichtyl zastaví,neřeknu kdyby bylo všude plno,ale jak jsem procházel parking tak tam místo bylo,ale kkt si usmyslel že mezi plachtama je to to pravé ořechové :mad:
sob srp 09, 2008 3:59 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

O tomhle parkingu ani nevím kde je, ale většinou stojím tam, kde zbývá poslední místo a je mi ůplně jedno, jestli vedle stojí plachta, přepravník, sklopka, nebo kontejner. Na výběr nemám a ten agregát poslouchám taky a ne z vlastní vůle..
BES - běs
čtv srp 14, 2008 2:10 am

Helena

Příspěvek

Já slyším taky poprvý o parkovišti, kde je extra místo pro chlaďáky. A nikdy bych řidiči chlaďáku nevyčítala, že nebere ohled na druhý, jak intercool napsal, může zaparkovat tam, kde je místo, jako každej jinej.
čtv srp 14, 2008 6:49 am

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Helena píše:Já slyším taky poprvý o parkovišti, kde je extra místo pro chlaďáky. A nikdy bych řidiči chlaďáku nevyčítala, že nebere ohled na druhý, jak intercool napsal, může zaparkovat tam, kde je místo, jako každej jinej.
Jasně že když přijede na parkoviště pro patnáct aut a vrzne to do řady vedle tebe, můžeš být naštvaná, ale vyčítat mu to nemůžeš. Taky kdyby nebylo na parkovišti místo, tak ho těžko můžeš vyhánět.
Tady na tom parkovišti o kterém jsme psali je těch míst ale určitě přes sto a celá zadní řada je vyhrazena pro chlaďáky. Jasně že jim tam stojí i plachty a že když přijede večer a už tam není místo že to někam postavit musí, to by mu asi nikdo nevyčítal. Ale když tě přijede před kabinu v neděli ráno a vzadu má dvacet míst pro chlaďáky prázdných, tak je to k naštvání.
Je spousta takových(a u těhle portugalských expertů je jich mraky)který ani nenapadne, že všechny po ránu vzbudí i když nemusí, nebo že tam bude devět hodin otravovat mraky lidí i když může stát o padesát metrů dál, kde to nikomu vadit nebude. Hlavně že má blízko k restauraci.
čtv srp 14, 2008 8:48 am

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Škoda, někde jsem na tom parkovišti už fotil. Nemůžu to najít. Potom bys už pochopila. Jezdíš na Ellund, tak je to něco jako Padborg bez těch všech benzinek a jiných budov, jenom plac a našrafovaný stání
čtv srp 14, 2008 9:03 am

Helena

Příspěvek

Jo, umím si to představit. Je to asi tak, jako když mě štve, že na parkovišti vyhrazeným pro nadměry parkujou ty ''svině'' (to jenom, aby to nebylo OT, jsme ve Svině a vandalové :D, tak mi nenadávejte) s normálníma náklaďákama. Jenže, když já takovýho řidiče slušně upozorním, že by měl odjet a on neodjede, můžu na něj zavolat policajty a ti ho vyženou. Někteří řidiči nadměrů už se ani nenamáhají, to řešit po dobrým a volají ty policajty hned. Dole je takový parkoviště a vlevo je vidět zákaz stání.

Obrázek
čtv srp 14, 2008 9:52 am

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

já už nevim na kterym hofu to bylo, ale normálně před vjezdem na parkoviště závora, nějaký čudlítko s dysplejem, navolil sem jazyk co mám za auto - solo, kamion, soupravu, frigo atd a jak dlouho budu stát a vypad mi lístek kam si mám přesně stoupnout...
čtv srp 14, 2008 11:03 am

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Trochu jsme odbočili od tématu. I takhle může dopadnout kamion, když ho necháš někde stát trochu déle.


Obrázek
čtv srp 14, 2008 11:40 am

aaja
Příspěvky: 37
Registrován: čtv kvě 29, 2008 7:02 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Heleno, a jsou ty parkoviště pro nadměry nějak označený? Já jsem totiž zatím nic takového nepotkala, tak kdybys třeba mohla dát fotku značky nebo tak něco.
čtv srp 14, 2008 7:44 pm

Uživatelský avatar
Horny
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 27, 2008 11:46 am
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Sice nejsem Helena, ale v Německu bývaj dost často označený. Místa pro nadměry jsou jako podélné státní vedle průběžné komunikace procházející velkými parkovišti. Jsou označeny cedulemi v německém jazyce.
čtv srp 14, 2008 8:02 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů