Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Walther
Příspěvky: 53
Registrován: úte črc 19, 2011 8:24 pm
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek

Tož já tam mám furt nalískané u Vodafone 2200MB za 905,- měsíčně. Otestováno od Nizozemska až po Moldavské pohraničí. Akorát kolega co měl ten samý mi říkal že mu jej zrušili, a kolegyně že jej chtěla zavést a řekli že už nemaj :shock:
ned lis 30, 2014 9:56 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Taky mam ten Vodafon,ted pisu z Ystad a chodi tady rychle celkem,az cumim.On funguje i mimo EU,tj rusko,ale tam je lepsi ho nepoustet,pet minut jsem zkousel asi za litr :shock: .Takze cela unie po hranice s BY jsem ho uzival,pak uz jen jejich modemy.Ale tam vetsina lidi odtud nejezdi takze nepodstatne.To ze uz neni jsem taky slysel.
Neřeším...
ned lis 30, 2014 10:31 am

oskera
Příspěvky: 1
Registrován: stř zář 11, 2013 1:55 pm
Bydliště: Trutnov

Net všude

Příspěvek

Čau lidi zkoušel někdo toto http://cz.comfway.com/tourist.html vypadá to zajímavě. Uvažuju zda si to pořídit. Co vy na to??
sob pro 06, 2014 11:41 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

oskera

Příspěvek

a spočítal jsi si kolik zaplatíš za 3 giga ??? :wink: :D tohle bych si nevzal ani zadarmo
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob pro 06, 2014 7:06 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob úno 08, 2020 11:41 am, celkem upraveno 1 x.
pon pro 08, 2014 8:07 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

z aldi mám modemy dva pokud by někdo chtěl.... jeden je i s registrovanou sim .... cena ....symbolická :D :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
úte pro 09, 2014 6:01 pm

splintet1
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 186
Registrován: úte led 13, 2015 10:56 am
Bydliště: Prahs

Příspěvek

Tak jsem to tady pročetl a nejsem z toho internetu na cesty moc moudrej.Měl bych jezdit celou evropu,tak kdyby někdo znalej věci doporučil co zakoupit aby to makalo bez problémů.
čtv led 22, 2015 11:00 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

Ja pouzivam jen mobil,kvuli tomu sem si i koupil vetsi dotykac a mam pausal od O2,jen normalni ceskej a k tomu nabizej balicek dat do zahranici,25 MB za 50 Kc,50 za 100 a myslim ze 250 za 500...video si stejne nepustis,to zere MB jak blazen,tak me na mejly a sem tam zpravy staci tech 25 na tyden,muzes si koupit kolik chces,Aktivujou to okamzite...ale stahnul sem s prohlizec Opera mini,ten zere min dat,takze me to staci takhle :wink:
čtv led 22, 2015 11:38 pm

wenda
Příspěvky: 38
Registrován: stř led 13, 2010 11:18 pm
Bydliště: Polepy

Příspěvek

Prosím o radu. Mám Aldi Internet a v prosinci mi strhli 7,5 eura za platbu třetí straně Net Mobile AG. Sim mám v telefonu, který používám jen na uzemí DE a sdílím z něj internet přes wi-fi do pc a svého telefonu. Nevolám z něj a ani neposílám sms. V nastavení na mein aldi talk nemůžu nic najít a na zákaznickou linku si se svou němčinou netroufnu. Nemáte s tímto problémem někdo zkušenost? Díky za rady.
sob led 24, 2015 11:59 pm

Uživatelský avatar
homer
Příspěvky: 1100
Registrován: ned zář 21, 2008 10:15 am
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ted jsem si koupil neomezený internet v rakousku od sítě 3, funguje, A,I, Gb...15e měsíčně...
ned led 25, 2015 8:27 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jde to i v Nemecku?
Neřeším...
ned led 25, 2015 8:47 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Homer - Kde si to prosim ta kupoval? Ja to tam chcel kupit tiez bo to funguje aj v skandinavii a povedali mi, ze to funguje uz len v Rakusku... Toz nevies nahodou ako to teda je? Dik. P.
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
úte led 27, 2015 6:40 pm

delivio

Příspěvek

peter gasparovic

a co říkáš na tohle https://comviq.se/extra-surf/.
Co ty používáš na severu?
úte led 27, 2015 7:08 pm

delivio

Příspěvek

Prosím o radu. Mám Aldi Internet a v prosinci mi strhli 7,5 eura za platbu třetí straně Net Mobile AG. Sim mám v telefonu, který používám jen na uzemí DE a sdílím z něj internet přes wi-fi do pc a svého telefonu. Nevolám z něj a ani neposílám sms. V nastavení na mein aldi talk nemůžu nic najít a na zákaznickou linku si se svou němčinou netroufnu. Nemáte s tímto problémem někdo zkušenost? Díky za rady.
wenda
Řekl bych, že Net Mobile AG byl ISP provider ---zprostředkoval ti přístup na internet a je smluvním partnerem ALDI , proto jsi platil třetí straně.
úte led 27, 2015 7:20 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Delivio - Na norsko mam NETCOM.. dakedy fungoval na celu skandinaviu, dnes uz len v norsku a je pekne drahy. Za 4 G platis 500norov. Moc ho uz nepouzivam. Ten Comvig bol dobry ked este fungoval na karty inych operatorov. Tak sa kupila karta do mobilu, zmenil sa program v modeme a datloval si za 3svedy na den s neomezenym dat :twisted: Dnes uz to nejde. Zauzlovali to a platis plnu palbu. Ale inak pokrytie celkom dobre. Zalezi ako dlho si vo svedsku ale pokial mozem odporucit tak si v AT kup toto www.3.at , mne teda tvrdili ze to uz nefunguje, ale Homer pise ze to este takto na siroko pasmo kupil, tak snad to kupit niekde ide. Plati sa to cez ucet, za 15e na mesiac s neomedzenym mnoztvom dat... Ale niesom si uplne isty. Funguje to v AT,I,DK,S, mozno norsko i Finsko. Vo finsku mas net bars kde tam je hodne volnej wifi. Chystas sa na skandinaviu ci uz jazdis??
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
úte led 27, 2015 7:28 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů