Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
NeverHome
Příspěvky: 238
Registrován: pát črc 03, 2009 7:59 pm
Bydliště: mám.

...

Příspěvek

to je v poho. 2GB na běžnou komunikaci je až dost. měj se :wink:
Nejsem Trucker, dělám to jen pro peníze. O iluze jsem přišel a na dobrodružství starej. Ale neznám lepší práci. Volant je můj svět....
čtv črc 29, 2010 6:26 pm

tommas
Příspěvky: 67
Registrován: ned zář 03, 2006 12:57 pm
Bydliště: Děčín

Příspěvek

ted sem na to koukal,a limit je jen 200MB,potom maj ještě za 15e.1GB.,Taky ještě maj pro notebook za 25e-5GB.Nojo Němci holt nejsou blby a jak překročíš limit ,tak jedeš 50Kb/s.a to je sakra pomalý :twisted: čau Tom
ned srp 01, 2010 3:24 pm

Monte
Příspěvky: 37
Registrován: pon lis 09, 2009 11:21 am
Bydliště: Svet

Zdravim vsechny co chtej na net po cely evrope....

Příspěvek

A k tomu Ceske TV...
Existuje jedna moznost a to satelit...Funguje vsude po cele evrope a nejlevnejsi pripojeni bez limitu dat 256/64 za 650 korun...
Kdo ma zajem at si vlitne na stranky:
http://www.skylink.cz/web/structure/46.html

S pozdravem Monte
pát srp 06, 2010 1:58 pm

Uživatelský avatar
-Ondra-
Příspěvky: 2039
Registrován: ned bře 08, 2009 11:11 pm
Bydliště: Křižanov

Příspěvek

To vypada zajimave,nema s tim nekdo zkusenosti??
pát srp 06, 2010 2:09 pm

Monte
Příspěvky: 37
Registrován: pon lis 09, 2009 11:21 am
Bydliště: Svet

Tech.Reseni...

Příspěvek

Sat.prijimac internet plus dig.TV plus USB TV digitalni tuner....Doporucuji usb TV Aver dobry soft plus kvalita obrazu i HD kdo tedy vlastni rozliseni notasu ve full HD 1680 X1050...Pri pripojeni netu nekdy zlobi TV nevim tedy cim to je...Ac muj kamarad mi rikal ze je to spise vlnenim ktere se mlati z mobilnich telefonu...

Jinak sat. pripojeni funguje ve vsech zemich evropy spatne pripojeni je pouze na jihu spanelska a portugalska,ale spise zalezi na tom kde asi jste...

Jinak zadarmo net sice existuje ovsem jen jednosmerny a proto asi scela bezvyznamny,avsak pokud by nekdo predce chtel experimentovat uvadim stranku:

http://www.parabola.cz/clanky/93/netsys ... it-zdarma/

Preji hodne zabavy na cestach a hlavne toho stesti...
S pozdravem Monte
sob srp 07, 2010 5:26 pm

siki
Příspěvky: 20
Registrován: pát srp 06, 2010 9:58 pm
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek

Něco o sim karte z Aldi nebo blau.de (koupeno v Saturnu) jsem napsal tady: http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php?t=3711
pát srp 20, 2010 10:19 pm

Uživatelský avatar
Hansov
Příspěvky: 118
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:40 am
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Ten skylink nevypada vubec spatne, mrknu se na to, az budu doma, ale nevyhoda je, ze musis stat abys byl na netu. Jezdim s brachou ve dvojce, tak by bylo lepsi neco I za jizdy. Shanim neco na E,F, protoze po trech letech to zase jezdim. Pred tim jsem po tom nepatral, protoze moc nebyl cas a taky unava a celkoce byl net celkem drahy. Taky jsem slysel od kluku o tom netu s usb modemem za 50 E z Mediamarktu od T-mobile. Prt jde dat pausal za asi 30 E, nebo kdyz nejsi denne na netu tak 2 E na den a mizes si vybrat zeme napr. D,DK,A,I. NevimJestli taky E,F, kdyztak dejte podrobnejsi info, mam to jen s doslechu. Zatim cau
pon lis 14, 2011 1:18 pm

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Příspěvek

Ten Satnet od Skylink vypadá velmi velmi zajímavě,asi drobná chybka je ve vstupní ceně a nutnosti pořád na boudu módit a pak sundávat parabolu.Provozní cena je ale fakt dobrá.
Já používám v Čechách za jízdy net v mobilu od T-Mobile za cca. 200kč/m.Když stojím,používám T-Mobile PCMCIA kartu v nojbuku za necelý 400kč/m.Teď mi sice dali novou kartu do USB,ale ta stará nezlobí a je v nojbuku schovaná,tak se mi zdá lepší.Jůtůbka sleduju,ale načítá je to pomaleji.Když jsem ale pod 3G sítí tak mi Jůtůbko jede on-line.Filmy se s tím ale stahovat nedají.
No a po Evropě používám Vodafone CZ USB kartu.Mám limit dat (ne FUP) 200MB/m použitelné kdekoliv v Evropě,kde je GSM signál a platím za to 1600kč/m.Ten limit normálně stačí,každej den si zkontroluju všechny stránky,který normálně sleduju,rozklikávám obrázky a odkazy.Na Jůtůbko to ale není.
pon lis 14, 2011 2:47 pm

Uživatelský avatar
Hansov
Příspěvky: 118
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:40 am
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Jo, uz si vzppminam, neni to nahodou tech 12 tis za tu sadu od toho skylinku? Fakt nevyhoda, ze jsi online jen kdyz stojis a ta cena za tu sadu kdyz by se rozpocitala tak za rok by se vratila podle toho Tveho tarifu. Na evropu by chtelo spis mistni karty jak jsem psal. Kdyz bych jel, tak denni tarif 2E a jak bych stal tak ten satelit. Prave by to chtelo dozjistovat na to E a F. Mozna sem da nekdo vic info. Zatim
úte lis 15, 2011 11:54 am

Uživatelský avatar
domca.f.89
Příspěvky: 665
Registrován: stř čer 10, 2009 3:19 pm
Bydliště: kousek od Dolního Dvořiště

Příspěvek

Já mám od Vodafonu 600MB na stahování rychlost si nepamtuju, ale šneček to není, pokud překročíš stahovaná data tak se jen rychlost sníží, ale i to je únosnné a cena pro celou EU a Švýcarsko je 539,- měsíčně. A jsem spokojená, připojuju se všude, kdykoliv a neustále mám otevřené ICQ, Facebook a spoustu dalších stránek a v pohodě to vyjde.
Renault Midlum - bývalí
SCANIA TopLine L124 (420) - bývalí
Mateřská dovolená - současný
úte lis 15, 2011 12:38 pm

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Příspěvek

Pro domca.f.89
Tohle připojení,o kterém píšeš je zatím to nejlepší,o kterém se tu diskutovalo.Nevzpomeneš si pls. náhodou,jak zní přesně název Tvého tarifu,abych věděl,co mám po prodavačích Vodafonu loudit?
Děkuju předem (i zadem :lol: )
úte lis 15, 2011 4:06 pm

Uživatelský avatar
x.zdenda
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2675
Registrován: úte bře 10, 2009 10:33 pm
Bydliště: Plzeň-JIH

Příspěvek

mam stejné přání jako Krocan
Domča - a zní to rozumě, máš to vyzkoušený i v německu?
Obrázek
úte lis 15, 2011 6:02 pm

Uživatelský avatar
domca.f.89
Příspěvky: 665
Registrován: stř čer 10, 2009 3:19 pm
Bydliště: kousek od Dolního Dvořiště

Příspěvek

x.Zdenda - vyzkoušený to mám v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Slovensku, Polsku, Holandsku a Francii, všude funguje, jsou místa, kde to hlásí slabší signál, nebo to občas spadne, ale těch je opravdu pomálu, bylo mi řečeno, že kde je signál na mobil Vodafone, tam chytnu i net, ale doma třeba signál na mobil vodafone nemám, ale net se tu chytá, takže záleží jak kde, ale já jsem s tím moc spokojená.

Krocan: název je myslím internet na stálo 362,- a k tomu službu připojení Roaming ten stojí asi 177,- dohromady 539, my nevěděli název, jen že chceme net na stálo do NB a k tomu aby se dalo připojit i v zahraničí a z paní vypadla tahle variace.
Ale jak jsem psala, otevřený FB, ICQ a k tomu někdy i 6 dalších stránek plus dva maily a data měsíčně nepřetáhnu a to jsem na netu opravdu denně každou pauzu. Pokud ano, trošku zpomalí, když jsem viděla co mi nabízelo O2 nebo T-Mobile tak tohle je vážně absolutně nejlepší jak datama tak i cenou.
Renault Midlum - bývalí
SCANIA TopLine L124 (420) - bývalí
Mateřská dovolená - současný
pát lis 18, 2011 7:56 am

Uživatelský avatar
domca.f.89
Příspěvky: 665
Registrován: stř čer 10, 2009 3:19 pm
Bydliště: kousek od Dolního Dvořiště

Příspěvek

přesný název je Internet v mobilu na plno a k tomu Vodafone data Passport.
Renault Midlum - bývalí
SCANIA TopLine L124 (420) - bývalí
Mateřská dovolená - současný
sob lis 19, 2011 8:55 am

Walther
Příspěvky: 53
Registrován: úte črc 19, 2011 8:24 pm
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek

Zdravím,

oživuji téme protože je dýl jak rok bez odezvy a předpokládám, že se za tu dobu tarify změnily.

Tudíž otázka, jaké připojení po cestách po EU máte/doporučujete?

Díky :)
úte led 15, 2013 10:18 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 24 hostů