Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
truckerzdenek
Příspěvky: 713
Registrován: stř črc 22, 2009 9:17 pm
Bydliště: Kvíčovice

Příspěvek

a ten laděnej výfuk to hned tak taky žádná avie nemá :lol:
IVECO HI-WAY 460EEV low-deck r.v.2014, KÖGEL Maxx low-deck r.v.2006
stř črc 20, 2011 11:22 am

kuba_THX
Příspěvky: 348
Registrován: ned črc 17, 2011 7:03 pm

Příspěvek

Dá se na tu avii naložit něco vubec dozadu? se to zlomí ne? :shock:
stř črc 20, 2011 11:46 am

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Podle mě je to naložená ložná plocha z jiného auta na samotný podvozek Avie.
Volvo FL 614.
stř črc 20, 2011 1:03 pm

truckerzdenek
Příspěvky: 713
Registrován: stř črc 22, 2009 9:17 pm
Bydliště: Kvíčovice

Příspěvek

fakt nevím já to neštudoval ale prostě mi to nedalo to nevyfotit :lol: :lol:
IVECO HI-WAY 460EEV low-deck r.v.2014, KÖGEL Maxx low-deck r.v.2006
stř črc 20, 2011 5:55 pm

Doseděl
Příspěvky: 234
Registrován: úte zář 25, 2007 6:47 pm
Bydliště: Boskovice

Příspěvek

Dnes v 8.04,možná 8.05,Stínava,okres Prostějov,souprava fy.Hanzalík bílej tahač+žlutej návěs,začal v dědině předjíždět osobák.Nejdřív vyjel vedle a vrátil se(to bylo ještě před obcí),to jsem si myslel,že se něčemu vyhýbá,a za cedulí s názvem obce to rozpálil a předjel oktávku na plné čáře.Samozřejmě padesát nejel ani náhodou.Jestli ten dotyčnej "řidič" tohle to čte,tak mu vzkazuju:DOBYTKU!!!
ned črc 24, 2011 8:46 pm

Pauli

Příspěvek

To já potkal ve středu podobnýho, pro změnu od Šmídla :roll: Jel jsem přes Choceň, ani už nevím kde mě dohnal, ale celou dobu nalepenej snad půl metru za autem a půlku auta neustále vystrčenou do protivky, vždycky když něco jelo tak se uhybal na poslední chvíli, já jezdim v obci 50 a každej mi může políbit (_!_), to mu asi vadilo :roll: občas mě probliknul, občas najel úplně celej do protivky, pokračovali jsme směr Borohrádek a hned za Chocní jsem odbočoval doprava na Kostelec N/O, on taky a tam mu taky ruplo v bedně - začal mě předjíždět před horizontem a zatáčkou a eště na tak úzkym místě že jsem jel po krajnici a levý zrcátko jsem měl tak 5cm od jeho plachty, tak jsem ho trošku vytroubil, načež kreténovi jeblo úplně a chtěl mě asi vytlačit - zavřel mě návěsem že jsem musel dupnout na brzdy a zastavit, jinak mě normálně vytlačil do škarpy :roll: Eště popojel dopředu, stočil kozla doleva, zapnul varovky a z okýnka plešatej chlap s knírkem, tak 50 let pořvával cosi "co jééé máš ňákej problém voéééé mladééééj????" :shock: Já než jsem se zmohl na nějakou reakci tak byl zase v tahu a hnal jí jako prase, ale dost dobře takovýho člověka nechápu.Ještě mám někde fotku jeho vrat včetně spz návěsu.Co s takovýma pánama šoférama???
ned črc 24, 2011 9:09 pm

Doseděl
Příspěvky: 234
Registrován: úte zář 25, 2007 6:47 pm
Bydliště: Boskovice

Příspěvek

Já nevím,že by střílet na potkání :D ?
ned črc 24, 2011 9:14 pm

Uživatelský avatar
Jurzi
Jirka
Příspěvky: 822
Registrován: sob led 27, 2007 2:39 pm
Bydliště: Ostravice

Příspěvek

nj člověk aby měl kameru v autě a natačel to proto myslím e takových připadu je hodně..
ned črc 24, 2011 9:16 pm

fatal_netware

Příspěvek

Tak jsem dlouho přemýšlel kam to dát a tak to dávám sem:
Po dlouhé době se mi do rukou dostal mražák a ještě k tomu to bylo solo. První příhoda byla ta, že jsem si od vykládky popojel a zastavil na minutku, abych si něco dopsal do papírů a že hned pojedu. Založím papíry papíry, zařadím zajedna ( na skle máme nádhernou samolepku: Řidiči, prosím Vás rozjíždějte se na první rychlostní stupeň ;) ) odbrzdím, povolím spojku, přitom si přidám a nic. Říkám kurňa co se děje. Zatáhnu ruční brzdu, a mrknu na budíky a ejhle já nemám vzduch. Tak jsem trošku přišlápl plyn ať ho rychleji dofoukám a mrknu blíže na budíky a ono tam vůbec nic nesvítí. Kurňa to je den, první den v této firmě, nestíhám, vzduch nemám, elektrika v prde....., já bych se na to z vysoka ….
A po chvilce motor slyším, ale elektrika nejde tady něco nehraje.
Já neměl ani otočeny klíčkem a co jsem slyšel byl mražák. :smich: :valetsesmihy:
ned črc 24, 2011 10:13 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Fatal: to je něco, jako když hledám mobil, nebo tužku a mám ji v ruce.

Pauli: tak to je docela psycho, opravdu jsi mu nedal žádný důvod? Mě se stává, že někteří řidiči 7,5t se dost nesmyslně prcají na volných úsecích 70km/h a to je dost špatná rychlost na bezpečné předjetí. Spořit naftu je sice chvályhodné, ale ne na úkor plynulosti.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
ned črc 24, 2011 11:01 pm

Uživatelský avatar
Wlado
Příspěvky: 816
Registrován: pát pro 25, 2009 12:31 am
Bydliště: Nováky SK

Příspěvek

fatal: :clap: :valetsesmihy: :smich: niečo podobné ako som hladal kde som nechal položené cígo a našiel som ho až keď ma popálilo medzi prstami :wall:
ned črc 24, 2011 11:22 pm

lukasV

Příspěvek

Toto musim napisat...

Dnes idem od Ziliny na Bratislavu. Zastavim na odpocivadle doliat vodu do ostrekovacov a oproti na odpocivadle brali kamiony. Tak som dolial vodu, najedol som sa a vysiel som. Chytil som CB a hovorim, ze tam beru kamiony, nech tam radsej nezastavuju. Islo tak asi 15 kamionov. 2 sa ma opytali nech to este raz zopakujem. Tak som im to zopakoval a ked som sa spytal, ako to vyzera na BA zostalo ticho. Taky sme ochotny voci druhym...
pon črc 25, 2011 5:35 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

zvykneš si,protože veškerá tzv. kolegialita je naprosto v prdeli..
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
pon črc 25, 2011 6:00 pm

Uživatelský avatar
Johnny_P
Příspěvky: 2092
Registrován: ned srp 09, 2009 12:56 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvek

LukasV: když se zeptám jak to kde vypadá, nejčastější pohotová odpověď je:"máš to čistý"
to že pak narazím na celní správu se už ale nepočítá že :lol:
Scania R streamline Topline E6 (2015) + plachta Krone(2015) lowdeck
Mými životními vzory jsou Kentán z Montargi, Bender a Homer Simpson
pon črc 25, 2011 6:08 pm

lukasV

Příspěvek

Suhlasim. Minule sa ponahlam domov s osobacikom a na R1 je obmedzenie na 80km/h aby mali kde vyberat. Tak si preistotu pribrzdim na 110km/h (podla GPS), kolega oproti hlasi vsetko ciste. Prejdem za zakrutu a uz tam zelenaci. Nastastie bolo vsetko prazdne a podarilo sa mi to nejak ubrzdit na 90km/h

Treba sa pozriet na Poliakov, Rumunov alebo Ukrajincov ako drzia spolu. To u nas asi nikdy nebude :( .
úte črc 26, 2011 2:45 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů