Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

jo jo,to znám tohle,někdy se to podaří někdy ne.jenže tyhle grázlíci co maji všechno zboží naskladněný na počítačích tak přesně vědějí co potřebujou hned a co ne,tak si jednoduše vyberou tu prioritu,to co není nutný mají vpohodě uskladněný v nákladáku na place,a většinou ten prostoj platit nemusejí,takže jim je to úplně šuma fuck :(
2x Nissan atleon 210
pon zář 03, 2012 10:05 pm

Uživatelský avatar
John 15
Příspěvky: 210
Registrován: pát čer 20, 2008 11:12 pm
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek

Milane perfektní počteníčko. Po delší době zase zde na fóru něco, co stojí opravdu za přečtení.
Zaujalo mně, že jsi byl skládat u nás v Bojkovicích. Do které firmy jsi jel a co jsi vezl?
úte zář 04, 2012 12:07 am

fatal_netware

Příspěvek

Pro Milan Černý:
Děkuji za Tvé poslední příspěvky. Po hodně dlouhé době jsem si tady na truck foru něco s chutí přečet a taky jsem se hodně nasmál. Děkuji. Dalo by se jen komentovat: smál se, běhaje po místnosti tleskaje se do stehen.
úte zář 04, 2012 12:35 am

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Příspěvek

Pánové díky za zájem, pokud tu tedy nakazím někomu náladu a neotravuju tak může být i kapitolka o řidičích typu vše jedno, jednoho totiž mám.
MILDATRUCK
úte zář 04, 2012 8:01 am

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

milane ty mas jednoho unas jich dela hned nekolik dostat po nich auto a nebo ho dostat jako partaka to je opravdovej kauf :twisted:
M-B Atego 1218 frigo
úte zář 04, 2012 6:59 pm

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Příspěvek

Tak jen malý nástin z řady příhod.
Kolega se vrátil z tahačem po týdnu. Obcházím auto a všimnu si chybějící pozičky na nárazníku. Ptám se kde ji má. Odpověď ,,Ale to byla paletka.,, Chápu, muže se stát, dá se přehlédnout paletka při najíždění někde v hale. Obejdu auto a na druhé straně totéž v ten sám den. A prý:,,Vždyť to říkám paletka.,, Aha tak to byla druhá na druhé straně. Dobré skore. A najednou vidím, hledím škrábanec na boku auta pod oknem. ,,Co je tohle?,, ptám se. ,,Vždyť říkám paletka.,, Pochopím přehlédnutí nízké palety , ale palety se zbožím ve výšce pomalu dvou metrů nechápu. OK kupuji pozičky a dáváme je v sobotu na auto. Uběhne týden a opět se projeví průjezd magickým trojůhelníkem, tam mizí letadla a u nás pozičky. Násĺeduje můj údiv. A dozvím se:,, Jedu si tak na Děčín a na krajnici na té rovince stojí srnka . Říkám si , no když stojí , tak mne vidí a bude stát. No vidíš a nestála. To musel být překvapen řidič za mnou , když na něj vyskočila z pod návěsu. ,, Toto mi pravil, nemám slov , nemám sílu něco řešit. Jdu koupit pozičku a barvu na nárazník. Uběhnou dva týdny a opět bez pozičky. Copak to bylo nyní. A nádherné vysvětlení:,, To byl sloupek od značky a buď rád za ním byla díra, kam by spadlo celé auto.,, Hurá jsem rád auto tu stojí. Uběhne pár týdnů a pozičky zůstávají. Chci vyzdobit tahač a tak ze svého kupuji chromové puklice a dávám za ně 5000kč. V neděli je nasazuji, když montuji přední dochází,,mistr,, a praví :,,To tam dlouho nevydrží.,, Fotím si auto abych měl alespoň památku. Uběhne týden , kráčím na plac, svítí sluníčko a tak se těším jak se chromové puklice budou odrážet ve sluníčku. Vidím jen jeden odraz od zadní nápravy, tam se puklice lesknou. No asi špatný úhel pohledu, proto se přední neodráží. Ne , neodráží, protože se namá od čeho odrážet, přední už tam nejsou. Ošahávám ta místa kde byly, třeba jen špatně vidím, ne nejsou tam. Kdepak asi budou, tak hledám, v kabině nejsou. Nacházím je na návěsu , zde leží a odrazy jsou jak v kaleidoskopu , neboť mají tolik hranek a tolik zlomů. Volám ,, mistrovi,, a prý:,, Říkal jsem ti to , že nevydrží, pomačkal je hranečník.,, Snažím se mu vysvětlit , že nemusel jezdit tak těsně, ale prý musel. No když musel tk musel už na auto nic nekoupím. No když se daří tak se daří. Takových zážitků je plno. Třeba gumy každá za 25 tis a na autě vydržely týden.
MILDATRUCK
úte zář 04, 2012 7:40 pm

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

milane kua to vypada ze delas unas uplne me probehl minuly tyden to samy jen ne ty poklice ale rovnou cely kolo :lol:
M-B Atego 1218 frigo
úte zář 04, 2012 7:51 pm

N4PST3R
Příspěvky: 80
Registrován: sob črc 21, 2012 8:47 pm
Bydliště: Kousek od Vilémova, Vysočina

Příspěvek

Milane, urcite pokracuj, cte se to hezky :)
úte zář 04, 2012 7:55 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

A tohle všechno je práce jednoho řidiče?
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
úte zář 04, 2012 8:41 pm

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

ridic -vodic ci polovodic
M-B Atego 1218 frigo
úte zář 04, 2012 8:52 pm

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Příspěvek

Kapitola milí lidé okolo nás.
Je prázdninové ráno, nejezdím svým autem, ale jsem na brigádě u firmy GEIS. procházím bránou jdu za dispečery a zjišťuji, kterým autem dnes pojedu. Dnes to bude dobré mám jet Ategem typ 1218 a podle registrační značky je to můj oblíbenec, tedy auto v němž nejde řadit. Či spíše nešlo. První den jsem jezdil jen 2,4,6 nic jiného jsem nenašel, byť jsem zkoušel meziplyn a podobné kousky jako do dvojky přes tři a podobně. Ale pak jsem fígl našel a auto jsem si zamiloval, neboť jediné mělo a má rádio. Také to bylo jedno z mála aut , kde jsem nemusel v kabině utírat prach . takže házím svou kabelu s jídlem , nejednou mapou a navigací a také s foťákem na sedadlo a couvu k rampě. Nyní zabrzdit a jít sklopit čelo. Jsem u ovladače a nic. No jako vždy , na čelo jsem nebyl naučen a tak jsem opět nezapnul v kabině čerpadlo. Hupky do kabiny a zapnout. Zapnuto ,spustím čelo , omrknu zda vyjde pod rampu, je to OK a tak kabina, zpátečka a couvám. Drc do gum, kousek potáhnout a hurá jde se jezdit s paleťákem. Pořádně si zapsat kam co patří, neboť zde je to jedna paletka tam a druhá tam a k tomu něco zpět.Vyrážím rádio hraje , nálada na palubě dobrá. Dnes mám Šternberk , první vykládka pohoda, druhá během pěti minutek a mažu dál. Čeká mne benzinka, kde mám složit paletu se stojanem na vodu do ostřikovačů. Zastavuji a ptám se kam to dáme. Obsluha praví zajeďte ze zadu , dáme to do skladu. Jsem vzadu,kde si přáli, spouštím čelo, lezu na něj a vyvážím svých 100 kg na horu, neboť tu nášlapy fungují. Šup paletu na čelo a hurá dolů. Tlačim ke dveřím a obsluha zjišťuje , že tudy to nepůjde, no tak se povozíme s paleťákem kolem pumpy k hlavnímu vchodu. Zde hledáme dodák a klíče od stojanu. Máme je a tak nový regál dolů z palety a starý na paletu a hurá k autu. A copak nám to stojí u auta. Chtěl bych říct kočka. No byla před deseti lety, dnes spíše dáma, ale ještě se na to dá koukat. Vedle ní teréňák, drahý, ale nikdy v terénu nebyl, tento je spíše na dokázání si velikosti. Na dámě kostýmek a seno. Ne seno jak se někde mazlila ve stohu, to by bylo zajímavé. Tahle má seno v hlavě a zřejmě si myslí, že je někde ve firmě kde vládne. A hned :,, Co tady děláte ?,, Nechápu a tak pravím , že pracuji a skládám. A madam řve , že stojím špatně a ona nemůže jet do myčky a kdy odjedu. Říkám:,, Vážená nyní to naložím a zajistím a půjdu pro papíry a pojedu.,, Madam:,,Ne , teď odjedete.,, Myslím si nas.... Ne neříkám to , mám sice montérky ,ale doufám , že méně sena. Madam je šílená a že si půjde stěžovat. ,,Prosím , bežte kam chcete , můžete jít k obsluze benzinky a nebo Vám dám číslo na naše reklamační oddělení.,,Madam běží do benzinky , těším se na obsluhu , na to , že pokud se k ní přidají tak mne sem nahnali oni. Ne madam se vrací sama. Jsem s paletou nahoře, snažím se být rychlý, ale rozpěra v tom spěchu nedrží a pada a tak je to déle, dávám jasně najevo, že kdybych nespěchal bylo by to rychleji. Ale vysvětlovat hlupačce něco je marné. myslím si něco o tom chudákovi co ji má doma. No obal holt prodává, ale obsah je také důležitý. Sjíždím čelem dolů. A madam:,, teď ještě půjdete vyřizovat papíry že? A určitě nepopojedete.,, Já ,, Madam pokud mi to řeknete jinak tak popojedu, takový chudák s jakým se zřejmě setkáváte nejsem.,, madam naštěstí nepochopila a konečně používá slůvko prosím a mohl by jste. ,, Ano mohl.,, Startuji a popojíždím. Z kabiny pozoruji madam jak ignoruje čtení návodu k použití myčky. Madam vjíždí a já jdu s papíry. Vracím se , píšu puťovky a zažívám deja vu, děj se opakuje. K myčce přijíždí madam a zastavuje přede mnou před vraty. Koukám a přemýšlím zda je to , nebo není jedna a tatáž. Ano je to ona. Za chvíli dochází obsluha a madam ji drbe, že mají blbou myčku. Obsluha otvírá panel a svítí tam oranžová, obsluha vysvětluje madam, že to se stane pokud nezastaví ,když se rozsvítí červená a přejede dál. Já chápu, obsluha chápe, madam nechápe ona přece chyby nedělá. S obsluhou si vyměníme pohled a úsměv, úsměv , že nejsme na stejné úrovni. Startuji a odjíždím , madam na mne zhlídá a tak ji s úsměvem na počátku a smíchem vzápětí kynu a odjíždím. A pak , že bůh a spravedlnost není. na počátku jsem si připadal jako hadr a na konci to bylo naopak. Milda Pv
MILDATRUCK
úte zář 04, 2012 8:57 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

:valetsesmihy:
úte zář 04, 2012 9:54 pm

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Příspěvek

K dotazu M.Z. ano jednoho a to zdaleka není vše. To jsem popsal drobnosti.Takže můžem pokračovat a budete se snad bavit. Já už se tím bavím , nic jiného mi nezbývá.
MILDATRUCK
stř zář 05, 2012 7:53 am

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

On má nějaké zvláštní kouzlo, že je mu to trpěno? Na to bych nervy neměl.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
stř zář 05, 2012 8:38 am

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Mildo, určitě pokračuj. Těším se na další kapitoly. :D :thumbud:
stř zář 05, 2012 8:44 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů