Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Tak Vám nevím kolegové, mě tu jen tak nic nepřekvapí, dneska se to ale povedlo dvoum řádícím expertům..
První byl sypač, a je teda možný, že sem se přehlíd, ale normálně dám ruku do ohňa, že měl noťas a na něm film :shock: Byl to mžik, bo jezděj pomalu, ale co by se mu tam hejbalo barevnýho?
No a druhej expert ze Slovinska mě tlačil celý rakousko v zákazu.. ani ta tyč by se mezi nás nevešla :roll: 83km/h za ADR a přes provoz jak bejk mě musel vzít aj s ADRkou a i když viděl, že ho chcu vzít, tak mě zezadu, jak projeli osobáci skříp.. No a pak spokojeně po 2km jel zaparkovat na Murau :wall: Tam dostal klakson, najednou nespěchal a musem sem předjet s tou lejtou aj jeho, bo bych se mezi ně ani nevešel. Ach jo
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř led 08, 2020 8:08 am

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Balkánské horké hlavy resim takže nasadim levým kolem po středové care.to pak vidím ve špiglu jak stříká...jak cumi frigo v levém kilem na film co by necumel sypac.jinak si ale pripadam ze jsem posledn idebil co to nedělá.....o mobilu se ani nebavim bez toho by se lkw ani nerozjelo
stř led 08, 2020 12:57 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Jó na čáru, jožine, to celkem funguje, mě je teda celkem fučák jak za mnou jede, ale když mu eště svítí světlo nahoru, tak už sem vzteklej :D

Záchraná ulička..
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/bez ... lanky-home
A proč je vlastně nepotrestají? Já sem pro, vychcánci, a ne jen u nás :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř led 08, 2020 9:45 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Dnes sem měl možnost poznat, jací sme šoféři "charakteři".. Dojel sem do Norimberka a na firmě hořel kontajner s balíkama, tak kdo čeká balík přes UPS má smůlu :D To sem ale při příjezdu nevěděl, a tak sem jako šici normální, skákal na tý zelený a odbočoval vlevo, rychlostí tak 5minut/auto, spěcháme na termín šici..
No samo že půlka vychcanejch "Němců" přece nebude čekat a jeli dál rovně a na červenou dokola, někteří se otáčeli, je tam čtyřpruh a šup na červenou dokola, někdo to ohl rovnou, kdo jel z vrchu :wall: Těch bylo tak 20-30 :roll: Asi hodinu sem si teda poskákal 200m na tý Hamburgerstr. než sem byl na "řadě" odbočit, bo tě nikdo nepustí. Z protivky stáli dva a auto předemnou pustil někdo od Pflauma(dík), prostě zip, ikdyž to z tý strany zdaleka tak nejezdí, stálo nás tam v řadě až za roh tak 20. Já teda dal přednost jemu a co myslíš? Kdepak ten druhej jak to popojelo, ani se na mě nepodíval.. a nebyl jedinej :wall: A tak stojím, pak popojedu a přišel pro mě z kanclu ať jedu na rampu, bo do tří to musí bejt, já nemám bedny.. OK.. Ten co mě nepustil mi tam eště najel a rozčiloval se, stál tam všeho všudy 10minut a další na mě troubili :doh: Lidi, Lidi.. Šici vychcaní a nikdo fér :think:
Jen podotknu, že to stálo kvůli bedňákům, co neměli kde parkovat, bo hořelo, já jim nepřekážím nikdy, nijak..
Obrázek
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv led 09, 2020 10:18 am

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

To platí na každého debila co se lepí a bliká a ty jedes třeba za cisternou.bavim se o jízdě ve stau samozřejmě Ganz rechts...jedu levým po care a ten debil je pak nepříčetný úplně za tebou
čtv led 09, 2020 10:29 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

První byl sypač, a je teda možný, že sem se přehlíd, ale normálně dám ruku do ohňa, že měl noťas a na něm film :shock: Byl to mžik, bo jezděj pomalu, ale co by se mu tam hejbalo barevnýho?
Cokoliv, třeba ten noťas, tablet, monitor kamery, ovladač nástavby...
BES - běs
sob led 11, 2020 6:50 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Říkám, nevím, ale bylo to dost velký, a ty ovladače snad nemáte na 15" displeji ne? Kameru sem měl, ta je v noci černobílá, todle bylo barevný a v pohybu :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob led 11, 2020 6:54 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

My ne, máme primitivní sráče od Kobitu, ale jsou ovladače, co mají velké barevné displeje. Ta kamera na osvícené rozmetadlo by nemusela být černobílá, ale nevím, to jsou jen spekulace, třeba koukal na ten film, jak říkáš.
BES - běs
sob led 11, 2020 7:39 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Měl sem barevnou, ale v noci hodí noční vidění a je bezbarvá.. Kdo ví no, třeba ho chytnu znova, teda až bude v roce 2058 sněžit :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob led 11, 2020 7:46 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

on ten řidič sypače je ten poslední, kdo za něco může ...a že není zrovna tam, kde nějakej vrták paštikuje, jaký sou to kurwy ..... asi tak :lol: :mrgreen: už je to kdysi ...volal sem skoro napříč na trojce silnici ....jeden dispo mě rovnou poslal do prdele skoro, že ho to nezajímá , že sem vul že sem tam jel.... druhej vedle od úseku , ochota sama ...hele pošlu ti ho tam , ale nevim kdy ,páč je na druhým konci useku ....přitom sem potřeboval posolit kopec páč sem tam kousek nakládal, přijel asi za 40 min bomba chlap rozsolil mi to dostal kilo a pivo a pohoda (a to sem vozil kyblík soli sebou ...nestačila.....) je to všechno o lidech a v lidech ....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned led 12, 2020 5:04 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Jeda taková pozitivní..
Sem dnes vyvezl ty svoje tři krasavice do Brna na nákupy, provoz jak kráva, takže tam i z5 ~90km/h, sem tam něco k předjetí.. Po starý na Pohořelice sme si zaskákali s děckama na houpákách, hlavně teda "smoliňák", malej závod na dálnici, no a z5 na Znojmo sem hned na obchvatu Pohořelic dojel asi 5 aut a vpředu to vedl kamec od Trans Spedit Buďovice. Ten mě upoutal(zdravím a poklona kolego), protože to praskal 90 hlava nehlava, nemehla ho ani nepředjeli a tak sem jel za nima slušným tempem až před Lechovice. Tam nás na obchvatu vybrzdil traktor a jeli sme 30 až pomale do Znojma. Ále z5 ke kamionu.. Hned za Pohořelicama nám v kopcu ujel, protože šici jeli jak jelita, nepřidaj, čumí, neví, brzdí, pak si vzpoměli, tak zas letěli 110 a hned za kamionem 90 :doh: V Branišovicích jel první osobák samozřejmě pocitvejch 45 na padesátce a já musel málem zastavit, zatímco eSková Scania profrčela trochu "rychlejší" padesátkou, Miroslav-Nádraží a byl zas fuč a nebyli sme schopní ho dojet.. Já je pak vzal všech asi 6 těsně před tím, než nás doslova ohrozil svou nehoráznou třicítkou ten traktor :think: No a stejně se sem tý Scanii moc neujel. A tím tu chci říct to, že za takovým kamionem byla radost jet, což se ovšem nedalo říct o těch osobácích, co jeli za ním. Krásně bylo vidět, jak takovej náklaďák nemusí bejt brzdou provozu a kdyby se ho aspoň ty osobáky drželi, jelo by se líp :wink:
Stačí ale jeden naloženej expert s prediktivním tempomatem na MAX a hoděj nás do jednoho pytle jako brzdy a překážeče :naughty: Ne ne, daleko víc překáží jarYni v osobáku co se navíc slepí a nendou předjet!
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon led 20, 2020 11:41 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Jak budeš mít poslední dva body,taky budeš jezdit 45. :D kamos se. ted vybudoval,ma 750iL,BMW,mel poslední dva tak jel 40 kolem oktávy policejní, jen mel mobil a uchu :wall:
úte led 21, 2020 10:41 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

hned za Znojmem směr Jihlava, trojnožka u krajnice v obci, benga není vidět. Usnesení na 500,- už za 3 dny i s fotečkou. Byli v uličce mají to na drútkách.
úte led 21, 2020 4:16 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

To si ovšem musel jet dosti rychle pane kolego, u nás tolerují tachometrových 60 v obci :think: Ikdyž možná ne pro nákladní přespolňáky :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte led 21, 2020 7:01 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

po toleranci +-3 km/h to bylo 61 km/h
úte led 21, 2020 7:23 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů