Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
blekota
Příspěvky: 109
Registrován: pon črc 17, 2006 10:05 pm

Příspěvek

..tak na to jsem zíral :shock: Ale hlavně že to ustál :!:
pát led 19, 2007 7:01 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ustál to? To je teda hustý...
Mě napadlo, kdyby se mu to otočilo...co by mu na to řekli policajti...jestli by dostal pokutu a sebrali by mu body jako při nehodě?
sob led 20, 2007 2:53 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

No ani bych se nediviil páč některý sou takový zmrdi :roll: a ten kdo v tom v životě neseděl ví prd jaks e to chová :wink:
ned led 21, 2007 10:17 pm

olin
Příspěvky: 99
Registrován: stř pro 06, 2006 8:55 pm

Příspěvek

riko píše:tak si představte jak to vypadá tři auta od jedné firmy v sobě :roll:
To je ještě houby, kousek za Teplicema je výcvikový středisko policajtů. Je to už hodně dlouho, ale poldové jezdívali na majákách v koloně několika aut. Jednou se takhle hnali přez město směrem od výpadovky na Ústí a ten první zabrzdil nevím proč, ale dost z vostra a ostatní se začli štosovat. Dovedete si představit tu pr..., když jdete přez město a najednou to před váma do sebe naskládá 7 nebo 8 (už si nepamatuju) policejních favoritů.....
pát úno 09, 2007 12:52 pm

olin
Příspěvky: 99
Registrován: stř pro 06, 2006 8:55 pm

Příspěvek

Tohle se stalo loni známýmu, kterej jezdí u Güntera na litoměřicku, ten měl od toho na vleku vybroušenej rám v levým rohu o dobrej 1-2-cm, ale naštěstí to taky ustál, pak to radši odstavil na parkplac zadkem proti větru a od někud přilítly zbytky střechy a sebrali mu zrcátko


Upravil-martin_100 (příspěvek porušoval pravidla)Obrázek
pát úno 09, 2007 1:09 pm

Uživatelský avatar
papergeorge
Příspěvky: 633
Registrován: ned pro 17, 2006 8:00 pm
Bydliště: Liberec, vlastne uz Liverpool

Příspěvek

Asi před 10-ti lety se takhle naskládalo do sebe 5 Felícií od Coca-Coly v Praze na Balabence směrem do centra.
pát úno 09, 2007 2:44 pm

Uživatelský avatar
petersen
Příspěvky: 942
Registrován: stř bře 15, 2006 6:44 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

papergeorge píše:Asi před 10-ti lety se takhle naskládalo do sebe 5 Felícií od Coca-Coly v Praze na Balabence směrem do centra.
:lol: no nebyla to přímo bouračka ale když poštáci dělaly kraviny vypadalo to asi takto : To na vršovické zastavila pštácká dvanácetroska za ní druhá a když přijel ten třetí začal nárazníkem tlačit tu druhou na tu první a nakonec ten co stál vepředu byl zapřenej o brzdu vší sylou a stejně se sunul do křižovatky :roll: :D :D
Mimo jiné jsme se jednou takhle honily ráno při cestě do práce s dvanácettroskama a v zastávce Plananská stál zrovna autobus když její řidič vyděl tu rozzuřenou trosku jak letí tak ji raději nechal jet jenže si nevšimnul že se za ní řítí druhá no a já měl na tachometru skoro 80 a před sebou přes silnici autobus , v tu chýli se zastavil čas a řeknu Vám že mi prolítlo hlavou takových myšlenek jako nikdy jindy před tím dodneška mám před očima tem vytřeštěný výraz toho autobusáka (asi jsem se netvářil o nic líp :roll: :D ) Věděl jsem že když budu jenom brzdit tak doma se za chvilku probudí čerstvá vdova :lol: a tak jsem sundal nohu z brzdy a stočil kola na travnatý pás , trojka vylítla přes obrubník a dopadla dobře po deseti metrech letu vzduchem znovu se odrazila a jako správně hožený placák letěla znovu když jsem zastavil dobře 50metrů před tím autobusem nechtělo se mi věřit že ještě žiju :oops: . No a co je ještě větší zázrak přežil to i podvozek dvanácettrosky . Jooooo hříchy mládí :D
pát úno 09, 2007 6:33 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Lidi tak sem tu už taky nemusel bejt.
Jeli sme s kolegou po nějakých opravách a při návratu na základnu sme skoro nedojeli :-(
Mezi Letkovem a Božkovem na tí klikatý silničce jel proti kamion.Naše rychlost byla asi 90 možná něco přes. Když sme byli tak asi 60 metrů před nim tak se za min objevil modrej forman a začal ho předjíždět. Začal sem brzdit a když už bylo jasný že nestíhá ani dopředu ani se vrátit tak sem šel brutál na brzdy.
No furt se hrozně blížil tak nezbylo než to těsně před nim pustit a struhnout do pangejtu. Jako zázrakem to vyšlo a pikouš se zastavil ani nevim jak. Do pangejtu sem úplně nespad což se divim že to ta krajnice nepustila, asi anděl strážnej DĚKUJU i za kolegu.
No tak sem vylez a vidim že asi o 200 metrů dál ten č***k zastavil tak sem se tam rozběh a přidal se ke mě i ten kamionkář. Z toho formanu vylez chlapík asi 45-50 a strašně se omlouval tak sme na něj chvíli řvali názvy pohlavních orgánů a psychyatrický diagnozy. Okoukli sme situaci. Nic zjevně poškozený nebylo ani zranění spíš pořádnej šok a jelo se dál.

Fuj hnusnej pocit nepřál bych to nikomu :-(

Podle fotek vidim že sem za ten volant asi vzal pořádně když si vemu kde končí brzdná stopa a kde skončilo auto a dokonce sem nějak podvědomě před tim pangejtem dal kontra.
Naštěstí to dobře dopadlo.

Obrázek Obrázek
stř úno 21, 2007 5:50 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pěkná brzdná dráha....fuj...to musel bejt fakt dobrej adrenalin :?
stř úno 21, 2007 6:47 pm

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No to nebylo nic přijemnýho.
Vše o Karosách na stránce:
www.karosa.webgarden.cz
stř úno 21, 2007 9:14 pm

Uživatelský avatar
petersen
Příspěvky: 942
Registrován: stř bře 15, 2006 6:44 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

martin_100 píše:Lidi tak sem tu už tak...
Tak to jsi měl vážně štěstí :wink: já takhle při svatební cestě byl donucenej projet se škodovkou 120 tchána příkopem protože se v zatáčce proti mě vyřitily dva kamiony no mít proti sobě v protisměru renault magnum žádná sláva tenkrát taky nevím jak ale tou škarpou jsem prolít a dokonce se mi povedlo vrátit se spátky na silnici , největší sranda nakonec byla že to celý stará prospala :lol: :D .

Jinak jak tak koukám na tu tvoji brzdnou dráhu :roll: řekl bych že ti pravé přední kolo brzdí o hodně víc než to levé :wink: chtělo by seřídit , netáhne ti při brždění náhodou volant :roll: :wink:
stř úno 21, 2007 10:45 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

martin_100 píše:Lidi tak sem tu už tak...
jo mlha před tebou ...mlha zatebou.....a nikdy nevíš co se kde vynoří :roll:
třeba tě neviděl máš bílý autí tak si myslel že tam nic neni
to si měl teda kliku , si musel kopýtkama produpnout podlahu jak si brzdil :lol:
koukám že si sundal patník nebo už tam ležel???
aby ho po tobě nechtěli zaplatit když si to vyfotíl :twisted:
stř úno 21, 2007 11:05 pm

Uživatelský avatar
Hagen
Příspěvky: 140
Registrován: čtv říj 19, 2006 8:11 pm

Příspěvek

Já jsem jednou vybral příkop na motorce. Bylo to v létě v podvečer. Dopoledne pršelo, ale odpoledne už byl pařák a silnice dokonale suchý. Tak si takhle jedu se svoji ČZ 125/453 z r. 1961 Hnal jsem ji téměř maximální rychlostí 60 km/h a najednou vjedu do lesa, kde byla silnice ještě mokrá a navíc hned zkraje lesa byla zatáčka. Přibrzdil jsem si trochu přední, ale hlavně zadní (brzdit přední na mokru v zatáčce nemá cenu). Jenže motorka šla do smyku, tak jsem ji za lehkého přibržďování poslal asi v 30km/h opatrně do příkopu. Naštěstí příkop byl mělkej a širokej, takže jsem z něho zase vyjel a ani jsem se nevymáz.
Nejvíc mě baví dělat ze starejch vraků nový nezničitelný stroje.
stř úno 21, 2007 11:37 pm

Stryko
Příspěvky: 578
Registrován: čtv led 25, 2007 11:18 am
Bydliště: Poděbrady Kluk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Taky dobrý to kámoš za špatný předjíždění zaplatil páč jel v kvádru na maturu a nestíhal tak jel co škodka dala a při předjíždění nejakého traktoru nebo bagru či co proti němu auto no neodhadl to a když se vracel tak nedobrzdil a poslal to do taraktoru. Maturu udělal na podruhý a škodku sme dodělali na pískovně :)
čtv úno 22, 2007 8:19 am

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

kamarád mi říkal jak jel jednou na motorce Koruní ulicí nahoru od Míráku
a někde v půlce se mu nějakým záhadným způsobem zaseklo přední kolo do díry mezi kolejema a tím betonem co je okolo
Motorka se prej zastavila nafleku a von pokračoval volným letem dál
skrz boční okno opodál stojícího autobusu ,kterej tam přivez nějaký turisty bo co.
Vlítnul dovnitř ,postavil se oklepal ze sebe sklo, řidiči kterej právě svačil nějakej chleba a nevěřícně na něj koukal s otevřenou pusou
řekl v šoku "pardon" vystoupil předními dveřmi sebral ze země motorku "kupodivu byla pojízdná"nased na ní a odjel domů.
Doma zjistil že to odnes jen roztrženým rukávem na kožený bundě plus pár škrábanců.

Muselo by bejt skvělí vidět to na vlastní oči
řidič si vklidu vybalí svačinku ,zakousne se do ní a najednou mu
do autobusu někdo prolítne bočním oknem , řekne Pardon ,vystoupí a zmizí :valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy:

když pak tu motorku jednou prodával řikal :
sem jí vypucoval všechny chromy naleštil prostě jawa jak nová jen zářila měl tam všechny ty pičičandy ,padáky a tak...prostě si jí hejčkal
přišli na inzerát nějaký dva kluci mladší a starší
vokukovali to a pak že by se chtěli projet ,tak na ní vlez ten mladší z nich nakop to zařadil jedničku (a jelikož do tý doby asi jezdil jen na Mustangu)
tak to voroštoval pustil rychle spojku postavil jawu na zadní a poslal jí do vrat ........
vstal celej vodřenej , Jawa taky poškrábaná vohlej padák ,stupačky....
a celej rozzářenej se votočil na toho staršího a říkal "ty vole to má vodpich tu berem"
na a byla prodaná :twisted:
pát úno 23, 2007 12:32 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů