Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

No to je ten případ. Nějaký fletbordista zastavil, čéká minutu, aby měl známku a všichni co letí v prostředním, tak ví, že se v pohodě vrátí před zúžením. A mimochodem, zkus zastavit minutu na A6, ono stačí, když někdo jede 80km/hod z Norimberka do Heilbronu.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát zář 21, 2018 9:20 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

A coz teprv, az spusti autonomni kamiony.
...rád se svezu s čímkoliv...
pát zář 21, 2018 10:01 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Autonomní systém, který bude komunikovat mezi sebou - dokáže kolony absolutně minimalizovat. Nejvíc kolony bude dělat mezi autonomnímy systémy jen a jen člověk
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát zář 21, 2018 10:45 am

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1566
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Do té doby než senzory zalepi trocha sněhu nebo se systém zblazni z 20 car ve zúžení. Pak vyhlásí error a zastaví a bude po he he😛
Zijte dlouho a blaze.
pát zář 21, 2018 1:58 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

... no a pak prisli hackeri mile deti...a navedli kamion tam, kam nemeli.
...rád se svezu s čímkoliv...
pát zář 21, 2018 4:53 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Tady jsem střihnul záznam ze CB, z tý kolony - nevím co to bylo za týpka, ale bavil mě
https://www.youtube.com/watch?v=IHF06yIjGU8
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob zář 22, 2018 5:39 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Normální stav řekl bych. Nepamatuju takovou situaci, kdy by všechny LKW zustaly poslušně stát v pruhu jak mají. Zmiňovaná A6- když se to zastaví, do dvaceti vteřin se levým prožene PL PL PL RO RO PL PLRO RO a pak už je to mix všeho. Ve výsledku stojí oba pruhy a je to. Neříkám že mě to nechává klidným, ale už jsem kapituloval. Nepotřebuju mrtvici ve 40ti.
stř zář 26, 2018 12:33 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Já vím, že je to běžný... Ale sere mě to
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř zář 26, 2018 3:09 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Taky mě to sere, ale nejvíce mě dorazí, když pak slyším v rádiu : Co vezeš? "Smutně" Ale vezu okurky z východu. Pojď jezdit k nám jezdíme jen západ. Nebo, Mám Cečko, mám Ečko, jezdím MKDčko z Brna směrem na západ. To bych to rádio rozšlapal. Ale vždy se v té koloně najde nějaký fletbordista, který si nechává řádný odstup.
Ať mi někdo vysvětlí, zastavím na Hohenlohe, pak párkrát cuknu, a pak dojedu až před Heilbron. Kde je chyba???
Jinak nechápu, kam ty němci jezdí. Přes den to tak nějak chápu, ale jedu v noci, ve 22, 24, 2.00, 4.00hod a dálnice plná PKW. Oni snad dostávají nějakou dotaci na ujeté kilometry, jinak si to neumím vysvětlit.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob zář 29, 2018 10:46 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Já tyhle zmrdy nepouštím, a klidně ho tam nechám stát a ještě ho vytroubím, když se tam snaží nacpat. Vím, že to odsíraj hlavně ti za ním, což mě sere... Ale když by na tyhle vychcandíry srali všichni, příště se na to spíš vykašlou.
A v tý koloně, z který pochází ten záznam, jsem řval na vedle stojícího - no ani okýnko nestáh a dělal že o mě neví. Což je škoda, kdyby to okýnko stáh, hodil bych mu tam připravenou plechovku :-D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob zář 29, 2018 11:36 am

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Tak jsem vam tak jel vcera po 13:00 v zakazu (pochopitelne osobakem) z Plzne od auta domu na Moravu. A cestou az po Brno jsem napocital 9! kamionu od rumunske firmy Filip transport. Nechapu proc si na ne nekdo nevyslapne. Potkal jsem take dve dodavky policajtu a jen hledeli jak leguani. Ze by zvedli prdel, vyrazili za nekterym z nich a poradne mu vysvatkovali, to ne. A tak vyzubeni cigosi za volantem vesele projeli durch az na SK.
sob zář 29, 2018 6:07 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

A jeste teda kdyz jsem jel v nedeli opacnym smerem, tak si to stradoval ve 3h rano vw sharan spz BG smerem na Prahu a vzadu absolutne bez svetel-proste tma. Take stali u Merina, svitili do cesty, jako rekogneskovali teren a tento bulharsky dobrodruh kolem nich projel jak vyletnik. Stacilo aby nejaky borecek provetraval sve nabusene bmw v levem pruhu a mohlo byt vymalovane. Neosvetleny sharan by letel az do Prahy vzduchem....Policie opet nic. At kluci radsi hrajou nekde na zakladne karty. Na ceste akorat buzerujou nas a slovaky, kterym jeste zaplatpanbuh rozumi, kvuli kokotinam jako jsou propadle lekarnicky apod
sob zář 29, 2018 6:16 pm

Zrzek19.33TBV
Příspěvky: 233
Registrován: stř kvě 02, 2018 1:05 pm

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Nejsem žádný andílek, co je moc je moc. Německo A7 od A4 směr Kassel. Noc 3 prouda dálnice zákaz předjíždění. Já 12 tunou naluzeno tak 1000kg na vyhozenou v prostředním tak 110 115 houpal tak to neřeším. Najednou se zhoupnu a chci vystoupit z auta levým mě předjíždí ADR cisterna na německých SPZ, ale jakým stylem. Normálně jsem chtěl vystoupit, protože jsem si myslel, že stojím. Tam měl tak 160.
pát říj 12, 2018 10:51 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

no to se nediv, ze te predjel, takhle brzdit dopravu, hanba :lol:
...rád se svezu s čímkoliv...
ned říj 14, 2018 7:56 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Hele někdy minulej rok mě podobně taky předjela cisterna ADR na německejch RZ, kde si u Tachova směr Říše. Třeba to byl ten samej, nebo maj nějaký firemní motto :-D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned říj 14, 2018 7:59 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 9 hostů