Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Depešák
Příspěvky: 209
Registrován: ned led 13, 2013 4:54 am
Bydliště: Basildon

Příspěvek

Milane, přemýšlel jsi někdy o tom, že by jsi psal např.blog? Je to docela čtivé a máš jak se říká "básnícké střevo" :D co třeba blog idnes?

http://blog.idnes.cz/
řidič kamionu je jako pes, spí v boudě,žere z misky a chčije na kolo...
sob čer 27, 2015 6:35 am

Ráďa z moravy
Příspěvky: 43
Registrován: sob pro 06, 2014 12:05 pm
Bydliště: Slavkovksko

Příspěvek

Milane, Ty bys jednoho dohnal k slzám ať už smíchy nebo dojetím:) super články.dej to dohromady všechno a někde na jedno místo to prdni(blog,knížka,atd) a pokračuj,super čtení.....:)
sob čer 27, 2015 7:47 am

Uživatelský avatar
Depešák
Příspěvky: 209
Registrován: ned led 13, 2013 4:54 am
Bydliště: Basildon

Pesnička na želanie

Příspěvek

Dnes v našej relácii Pozor zákruta:

https://www.youtube.com/watch?v=yGSqW98iO40

hráme na želanie od Depešáka pánovi Milanovi Čiernemu z Prostějova (Česká republika) a prajeme veľa šťastných kilometrov autobusom:

https://www.youtube.com/watch?v=Qt7ao8NaP-4
řidič kamionu je jako pes, spí v boudě,žere z misky a chčije na kolo...
sob čer 27, 2015 10:37 pm

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Příspěvek

Tak díky pánové za zákrutu i komentáře. Pokusím se opět něco hodit na papír- monitor. pátek a sobota opět krásně za volantem utekly. M
MILDATRUCK
pon čer 29, 2015 10:40 am

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Příspěvek

Tak co si dáme dnes?

Napadá mne téma: Lásky chlapů.

Každý máme své lásky. Kdo ví jak brzo komu přicházejí do života a kdy si je uvědomíme a připustíme do duše a k tělu. Mé lásky mne ,, napadaly,, velmi brzy. Mnohé z nich ještě dříve než dětské nemoci. Ty , jako příušnice jsem chytal až téměř v dospělém věku. Za to bolest v srdci pro lásky plechové i ty z masa a kostí počaly působit brzy.
Ta plechová už mne přepadla ve stáří necelého roku. Alespoň se mi tak zdá z výrazu v mé tváři , kdy mne otec drží sedícího na blatníku dodávkového Barkasu. Tvářím se spokojeně a šťastně. Láska dvounohá dorazila o nějaký ten rok později. zřejmě už ve školce, neboť paní učitelka si stěžovala mamince , že jsem se v šatně líbal s Kristýnkou , místo abych si šel umýt ruce po pískovišti. A tak se to se mnou táhlo a táhne . I dnes svým žáčkům a žákyním vykládám, že na světě jsou dvě pěkné a milování hodné věci a to velká auta a malé ženy. Avšak neberu nikomu jeho názor pokud to má naopak. Tedy malá, dravá, rychlá auta a pomalé velké dámy. Je skutečností, že nikdy pro lásku dvounohou bych neopustil tu kolovou. Tak jsem si to vždy myslel , tak jsem to vnímal. Vždy ty dvounohé musely pochopit, že ty s koly do mého života patří a jsou mým životem. Tak si uvědomuji , že v životě nás chlapců jsou zajímavá období.
Je tu období , ve kterých toužíme. Jsme malí a nemáme řidičáky. Toužíme a sníme o autech , která budeme řídit. Koukáme po dívkách a spolužačkách, ale také s nimi ještě neumíme zacházet. A tak auta nás v tomto období mohou tak maximálně srazit a svezeme se jako spolujezdci a s dívkami je to podobné můžeme se jen koukat a svést se na rande se starším bratrem , pokud ho máme. Pak přijde období prvních řidičáků na pincka. Už je to na silnici zajímavější. Ruku v ruce s tím kráčí období prvních doteků a zkušenějších lásek. To se učíme rozeznávat rozměry dívčích poprsí a vnadů. Mnozí hloupým způsobem. Tedy dupnutím na brzdu při jízdě na pincku a buď se nám zapíchnula žebra do zad , nebo to bylo měkoučké a příjemné na dotek. A tak jako sebou pereme pop zemi při tom co nám fichtl podklouznul na kanále sebou pereme o zem díky většinou neopětovaným citům.
Pak je tu období řidičáku na auto . To už je něco jiného a i ve vztahu k dvounohým láskám se dostáváme dál. Už trochu tušíme jak na ně , už jako ve vozidle víme, či si myslíme, že víme k čemu , který ovladač slouží. A tak mnohdy se nám naše dvě lásky spoji v jedno a navzájem se doplňují při milování v autě. Neboť v tom věku vlastní obydlí nemáme a tak jedna láska bez druhé by nebyla skutečností. Tak jako si myslíme, že umíme řídit se domníváme , že i taje lásky už známe. Avšak tak jako silnice nám ukáže ještě mnohá překvapení a mnohdy nás náš předpoklad zradí, tak i ženy nám ukáží, že vlastně nic nevíme. Teprve po nějakých letech , najetých kilometrech a řádce vztahů budeme zkušenější. i když kdo ví první ženu jsem miloval jako první auto , znal ji rok a půl před svatbou a nepoznal . Po roce vojny odešla svou cestou. Dnes říkám zaplať pánbůh za to. Druhou jsem si dovezl z vojny , před svatbou ji znal dva měsíce a byla jedna z nejlepších . Pokud by nedošla ta třetí. A tak jak se zvýšila četnost žen , tak s přibývajícím věkem si člověk vyzkoušel více aut. Jen se bojím , že všichni před sebou máme i období v němž nebudou ženy , nebudeme mít řidičák a opět nám zůstane jen možnost se dívat. Ale doufejme , že tohle období je ještě daleko před námi.
A tak jako jsou úžasná auta. Pro někoho je to ferari , pro nás blázny od velkého volantu Volvo či Scania , nebo jiná značka , tak podobné je to i s těmi dvounohými. A tak někomu podrazí nohy to ferari, někomu drobná brunetka či blondýna. A proti tomu většinou nedokážeme být imunní. Pro jednu takovou, která se zdála být jedinečnou jsem málem taky opustil lásku plechovou, byl jsem rozhodnut nechat se zavřít ve fabrice . Dnes vím, že by to byla chyba a jsem rád , že jsem našel svou cestu za volant a žiji s vědomím , že pravá láska ne/točí a nebere nám chlapům naše plechové lásky.
Ani jsem netušil kolik podobných období mají ty plechové krásky , které potřebují chromová tykadla a rampy , mají společného s těmi dvounohými, jež mají rády blýskavé náušnice. A tak kdyby někdo přišel a postavil mi tu miss světa a vedle ní novější kamion něž mám. A řekl vyber si . Tak bych si vybral tu plechovou lásku. Proč? Tu proto- peníze bude vydělávat a ne spotřebovávat . A proč ještě? Protože mi tu v těch tvarech a křivkách zůstane. A kde ji zaparkuji tam mne počká a když ji dobře zamknu nikdo do ní nepronikne.
Ne to bylo hnusné, spíše v legraci. Přeji Vám všem , aby vaše lásky plechové Vám dobře sloužily a ty dvounohé Vás milovaly a cítily co Vás činí šťastnými.
A období plné jen rozmazaných pohledů ať dorazí co nejpozději. I když i domov důchodců bude mít své kouzlo. já svou představu mám. Budu tam mít své kolečkové křeslo, kde vepředu a vzadu budu mít cedulku TIR. Jednu už mám schovanou. Vzadu budu mít kouličku. A tak jak se probudím naskočím a vyrazím. Už slyším jak volá sestra:,, Přetáhněte pana Dvořáčka na sesternu.,, Najedu na pokoj cvaknu ležáka na kouličku a přetáhnu ho na sesternu. Sestra mi orazí dodák a já pojedu pro další náklad. A po šichtě , až zaparkuji se dobelhám do jídelny za nějakou pokroucenou shrbenou čtyřnohou láskou, když počítám i s berlemi.
Hezký den kolegové a snad alespoň úsměv Vám mé šílenství přineslo. Milda
MILDATRUCK
pon čer 29, 2015 12:10 pm

pard.
Příspěvky: 8
Registrován: pon úno 03, 2014 10:45 pm
Bydliště: Pisek

Příspěvek

:) Milane, super čtení- dal jsi to perfektně dohromady- nemá to chybu. Takhle to dát, to už chce talent. Děkuji.
pon čer 29, 2015 4:42 pm

Uživatelský avatar
Adonisos
Příspěvky: 691
Registrován: stř lis 03, 2010 6:05 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Jednou takhle centrem Krakova, vyjela si parta čuníků..
Obrázek
Ranní ptáče bez lahváče vůbec nikam nedoskáče!!
úte čer 30, 2015 12:17 am

Uživatelský avatar
Depešák
Příspěvky: 209
Registrován: ned led 13, 2013 4:54 am
Bydliště: Basildon

Příspěvek

Milane, oslovil tě někdo už např. z Truck magazínu? Co na to admin David z Truck fora? Nebo Bohoušek ze sdr.řidičů? V časáku jsou články jisté dámy-kolegyně řidičky, ale myslím si, že ty ji hravě strčíš do kapsy. Když může mít rozhovor - článek v časáku spousta lidí tady z truck-fóra jako např. Roadtrain,který vozí sajrajt PL-CZ a zpět a najede denně zhruba 50 km a i to s největším vypětím sil, tak proč ne ty? No, nebudu provokovat a těším se až jednou zajdu do trafiky, koupím si truck magazín a v něm bude příběh od tebe. Dík a piš dál.
řidič kamionu je jako pes, spí v boudě,žere z misky a chčije na kolo...
sob črc 18, 2015 10:25 pm

Uživatelský avatar
mawerick
Příspěvky: 114
Registrován: pát srp 25, 2006 12:11 pm
Bydliště: Východ Plzně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Milane super čtení. Pokaždé mi to rozpohybuje bránici ale hlavně zlepší náladu. Máš talent. Díky. :wave:
pon črc 20, 2015 7:30 am

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Příspěvek

Díky pánové moc za povzbuzení a že se líbí. Do Truckeru jsem kdysi psával, když byl Stano Cvengroš šéfredaktor. No uvidíme. Uvažoval jsem už i o knožečce jen tak pro sebe a pár přátel. Tak snad se někdy odhodlám dát to do kupy. Nyní dovolená v teplých krajích, snad nějaké zážitky vypotím na papír, obrazovku. Přeji všem hezké dny. M
MILDATRUCK
pon črc 20, 2015 4:08 pm

Der Sankte
Příspěvky: 768
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Dnešní zážitek ne ze silnice, ale z parkoviště. Po zaparkování jsem zjistil, že mi někde uletěl jeden držák jednoho vzduchojemu a ten tam drží už jen na jednom :roll: . Provizorně jsem jej postahoval širokými plastovými stahovačkami, neb u sebe nic vhodnějšího nevozím...během operace ke mně přišel postarší chlapík, který zaparkoval soupravu kousek ode mě, slušně pozdravil a ptal se, jestli nejedu na KH a pozoroval mě a smál se mi, že to je k prdu. Bez mrknutí oka byl za chvilku zpátky s kurtou a věnoval mi ji se slovy, že zítra nafasuje na firmě novou, že nic platit nebude. Poděkoval jsem, zakurtoval vzduchojem, pověnoval kolegu krabičkou cigaret a hodil ho do Měcholup odkud chytí bus směr KH. Ještě jednou děkuji pane kolego, máš to u mě :wink: . Slušnost a ochota mezi řidiči ještě nevymřeli :)

Edit: kolega byl tuším od Šmídla, ale neprohlížel jsem si jeho auto
stř črc 22, 2015 7:38 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

a ted mu to strhnou 8) :lol: :lol:
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
stř črc 22, 2015 8:55 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

já teďka v Brně skládal a nějaký pán měl kontejner se dřevem a byl tam as poprvé. Moc mu nešlo zacouvat je tam fakt málo místa tak sem mu řekl ať tam sedne že mu ukážu. Na pár cuknutí byl otočený já zajel vedle něj aby projel, poděkoval a jel to nalodit asi směr China. :)
stř črc 22, 2015 11:31 pm

Uživatelský avatar
Adonisos
Příspěvky: 691
Registrován: stř lis 03, 2010 6:05 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek
Na tom silu si všimněte gumy na prostřední nápravě.. Nj, když jiná rezerva není.. :lol:
Ranní ptáče bez lahváče vůbec nikam nedoskáče!!
pát črc 24, 2015 7:01 pm

Uživatelský avatar
Vincek1
Příspěvky: 1269
Registrován: ned pro 04, 2011 10:22 am
Bydliště: Krnov

Příspěvek

Ádo-ta druhá fotka,to je nějaká slévárna?
(DAF LF 45.220) bývalo:) - teď stůl ( kancelářský ) a židle ( s kolečkama :D )
pát črc 24, 2015 7:32 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] a 25 hostů