Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

To je přesné, gumový mozek najdeš všude, nemusí být ani zelený.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
úte srp 01, 2017 12:16 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

.................Dej blbci funkci (hodnost) a je úplně jedno, jestli je to voják, policajt, či dispečer,.........................přesně ...já zažil gumy..vojnu v 86 za komanče .... jedinou věc mi to dalo ..... poznal sem tatru do šroubku a praxi .... jinak nic ...byli tam borci a machři v tom nej slova smyslu a i naprostí debilové , že člověk nechápal jak to moh "dotáhnout na kapitána :wall: :lol: :D konec konců jako všude jinde ...jedna věc mě ale nevýslovně sere a to ... kam dostali naší armádu politický zmrdi , svině a zaprodaný kurwy ....dneska má armáda hovno , pár půjčenejch letadel :wall: jednu špičkovou protichemickou jednotku.. nějakýho toho obrněnce , s kterým neumí ani jezdit nějakej tank by se možná našel a tím to skončilo ...s bídou by ubránili prágl, pokud by k něčemu došlo a přitom dřív střežili hranice že neunikla ani myš do polska natož na západ ....přesně podle hesla uSSa chceš li mít moc , kup konkurenci , nebo jí znič .... dneska se nemáme čím bránit , a že to sakra bude potřeba a velice brzo ...jsme první linie v případě nějakýho "candrbálu" a naprosto odepsaní , protože až se něco semele ..tak na nějakou V čtyřku ve středu evropy sere pes .ať ze západu, či z východu ....dnes teprve po letech je vidět jak jsme se radostně vydali směrem do píči .....bože proč zrovna my v CZ musíme mít v politice snad největší kokoty a zmrdy na světě ???? proč ???? :think: :wall:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
úte srp 01, 2017 9:22 pm

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Martin. Tak to jsme sloužili stejně , já 86 88. A je fakt , že nyní je to tak jak to je. A o to horší je být pod gumou, která nemá názor a ještě tomuto zmatku a bordelu tleská. No prostě , když se člověk dívá na to , že řidič nemusí umět jezdit , ale musí umět nastupovat a hlavně být ustrojený je člověku z toho špatně. Špatně až tak , že to nedáš.
MILDATRUCK
úte srp 01, 2017 10:29 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Vcera me u Bolatic(Opava) primo na zeleznicnim prejezdu,kde je navic stopka,nejde signalizace,predjel cerny bavor 320d 7T8...Pomyslel jsem si neco o psychopatach ale vice se nevzrusovalprece jen je hic,treba mu nesla klima a jebe mu z toho hicu),jenze za transformatorem byl zasity policajt v oktave :D .Vystreli jak z praku za nim,pustil ten svuj cirkus majaky a bavor byl odchycen :D Doufam jen ze postupoval dle litery zakona ten policajt a nespravilo to petikilo do kapsy jak je tady zvykem u nas.To kdybych udelal ja jako ridic LKW,myslim tim predjel bmw na zel.prejezdu,resilo by se to od rana do vecera na Nove,co jsme za prasata..
Neřeším...
stř srp 02, 2017 6:38 am

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Na každého dojde

Příspěvek

Nevím, proč si myslíš, že jsou policajti úplatný. Co chvíli je někdo stíhán pro úplatkářství. Navíc již skoro každý služební vůz je vybaven monitorovacím zařízením. Na každýho jednou dojde. Jinak jak píšeš, nemáme právo umravňovat řidiče mi, neb neznáme důvod jeho počínání.
A ještě poznámka k nějaké rumové aféře. Dnes jsme v NATO, moderně vyzbrojeni a nechodíme jen do kasáren leštit kanady a hlídat baráky jako za spojenectví s rusem.
stř srp 02, 2017 10:42 am

oldjan
Příspěvky: 820
Registrován: pon bře 24, 2008 9:03 pm
Bydliště: Liberec

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Nevím proč se všichni oháníte NATO. Za dobu své existence bojovala jen v 90letech v Jugošce. Dnes, než li by se vzpamatovala, tak rus by si nás namazal na chleba. Kvůli malému česku, by nikdo poplach netroubil.
Dnes se na vojně už neleští kanady, flinty a tak????
Možná máme nějakou slušnou techniku, ale tak málo, že to nestojí za řeč.
A lidskej material, to aby jsi lupou pohledal. Generálů máme asi dost, ale vojáků pomálu, zálohy minimální a brance, to už ani nevíme co je.
Sice máme pár elitních vojáků, ale ty jsou rozstrkaní po světě.
Takže, když by jsme zrušili armádu, vyšlo by to na stejno.
Na druhou stranu, by dnešní mladíci potřebovali vojnu jak prase drbání, ovšem těžko říci, jestli by se jim mohl dát do ruky samopal nebo posadit za volant tatrovky, transportéru a pod.
No nechal jsem se trošku unést, já jak slyším, že nás ochrání NATO, tak mi stoupne tlak.
Ale překvapilo mě, že dodnes existují zelení mozky a možná ještě zelenější, než li před 30lety. Když si zavzpomínám na vojnu, tak si říkám, že kdyby se vynechala ta zbytečná pakárna, tak to zase tak blbý nebylo. Ale byla by to ještě vojna??
když už něco děláš, tak to dělej pořádně
stř srp 02, 2017 1:38 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Mě včera na trase Klatovy Sušice předjel osobák. Byl jsem naloženej, je to tam samá zákruta a kopec, tak mi to moc nejelo...

No, za pět minut jsme ho potkal znova - ve škarpě :-D Nic mu nebylo, jen prostě opřel auto do pangejtu. Prej mikrospánek...
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř srp 02, 2017 7:26 pm

Tommy66
Příspěvky: 269
Registrován: sob pro 01, 2012 7:30 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

JANEK 1 : Jsou úplatní a za tím si stojím. Jenže ne od nás.....my jim nemáme co nabídnout ( myslím tím velikost úplatku ) takže od nás by čekali podraz. Ale jsou ti z těch horních X tisíc kteří na to mají a mají ty správné bankovky v ruce a ti policajti ví že tady jim nic nehrozí v klidu to berou.
čtv srp 03, 2017 9:28 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Je to krátkozraké

Příspěvek

Můžeš vzít úplatek jednou, dvakrát, ale pak se ucho utrhne.
pát srp 04, 2017 7:50 am

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Napíši to asi takto. je to o lidech co sedí za volantem. Měl jsem tam jednoho před půl rokem. Frajer, protože s tím jezdí 15 let. Jezdili jsme v místech, kde je to omezený, aby se naučili. No co mu budu přece povídat. A tak jedem do zatáčky , kde byl úzký mostek. Říkám mu , aby zpomalil a najel si tu stopu pomalu, že to bude na cm. On nic přece to má v oku. Hledím do špiglu, říkám zpomalte. No a brzdil jsem i očima , ale s ohledem na jeho rychlost než jsem to zdupnul tak podval byl zaháklej 3,4 nápravou na vyvýšeném ohraníčení můstku a ostatní nápravy na levé straně 40 cm nad zemí. A pak prý on, že mu to nějak nevyšlo. Tak ,když jsem to slyšel v rádiu napadnul mne tento expert.
MILDATRUCK
pát srp 04, 2017 4:55 pm

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Tak dnes zážitek, jaký asi také prožíváte . Přišlo ráno a mně do odchodu zbývají necelé dva týdny. Tam ještě dva dny dovolené a nějaké to volno z nevolnosti. Ohlížím se zpět , říkám si dělám dobře či ne, tak jako asi každý. Doma na mne hledí a říkají co stále přemýšlím, vždyť , když jsem rozjížděl autodopravu a měl dluhy nepřemýšlel jsem.No člověk se mění s přibývajícím věkem.
Dnes jsem tedy odevzdával věci , protože zde vracíte vše i termoprádlo . A na odchod potřebujete 16 razítek. Ale přece jen bylo něco pěkného. Kolegyni jsem dlužil řízení 815tky. Není žádné B , má učitelák na Bus a papíry na vše. I díky ní se těším na tu normální práci mezi normálními lidmi. Bylo super zase vidět někoho komu svítí oči když mu říkáte kde co je a jak co má dělat. Super vidět to štěstí v očích , když řídila, když přišla na to kdy a jak tam házet kvalty. A já si uvědomil s jakými kopyty jsem to jezdil. Ti s tím zápasili a k tomu všemu měli protažené ksichty bez radosti a ještě je řízení obtěžovalo, oni jsou přece ,,zabijáci,, a jsou borci co prošli misemi. Dojmy opět smíšené když člověk naposledy pohladil ten plech , který mne vždy za ty čtyři roky dovezl zpět. Smíšené pocity , když jsem kamarádovi co si mou Tatru vyžádal vysvětloval, kde co je vylepšeno a kde jaký fígl je. Prostě zas jeden kus železa, který mi nechal stopu v paměti. A i po kolegyni se určitě zasteskne. Jenomže takových lidí, pro které je volant zkušenosti a učení víc ,než pakárna tam ve vedení už je jak šafránu. Ti co měli vztah k autům , k autoškolství , uměli a dovedli vysvětlit a k tomu měli svou hrdost a názor, tak ti už se vydali jinou cestou. Neboť někdo prostě nevydrží být stále ohnutý. Tak uvidím co mne čeká a jaký kus plechu mi zase přiroste k srdci.
Obrázek Obrázek Obrázek
MILDATRUCK
úte srp 15, 2017 6:21 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Jsem se malem rozbrecel,chapu te,podobnej pocit jsem mel,kdyz jsem kdysi opoustel zemedelske druzstvo,kde jsem prakticky vyrustal,ale kdybych se mohl rozhodnout,udelal bych to znova,okolnosti cloveka donuti.
...rád se svezu s čímkoliv...
úte srp 15, 2017 6:42 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Taky myslím že tuším jak Ti je, minulý týden jsem po 32letech vyměnil volant za rajčáky a joystiky :wall:
úte srp 15, 2017 7:20 pm

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Díky pánové za názory ,alespoň vidím, že nejsem úplný magor a že nevadí, když jsem se s Vámi zas podělil o nějaký ten pocit či zážitek. Všem přeji sluníčko v i kolem nás.
MILDATRUCK
úte srp 15, 2017 7:57 pm

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Jaké to je s těmi rajčáky a joystiky? To jsem ještě nevyzkoušel.
MILDATRUCK
úte srp 15, 2017 7:58 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů