Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Zatím se mi to hodně líbí, policie jezdí kolem mě velkým obloukem, nemá to tachograf, atd atd, ale až překopnu první kabel, nebo vodu, možná mě euforie přejde :D
úte srp 15, 2017 8:44 pm

141.Luta
Příspěvky: 336
Registrován: úte čer 28, 2011 11:02 pm
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Lubossss a s čím teď děláš?
úte srp 15, 2017 9:09 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Kapesní minibagřík :D Pětituna Komatsu PC 50 :D
úte srp 15, 2017 9:38 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Mildo,opravdu nejsi magor,taky jsem podobně prožíval loučení s auty,na kterých jsem několik let jezdil,zkrátka když člověk není hulvát a má svou práci aspoň trošku rád,a i ten svůj svěřený stroj,tak si k tomu prostě citový vztah udělá,a tak je to správně :) Srdcařů je čímdál míň

Jinak musím tedy říct,kolegyně krásná ženská,s úsměvem a jiskrou v oku,ten kdo jí má doma,bude štastný člověk :D Je na ní vidět že jsi jí splnil sen a přesně takovýhle pohled vidím u žen nejraději :P
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
stř srp 16, 2017 12:08 am

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Díky za reakce a názory. A ano kolegyně je super.
Jen tak pro odlehčení jak to v životě chodí. Když jsme zjistili , že k nám má přijít žena nastal poprask. Hned jsme s kolegou ukecávali velitele, aby ji dal k nám na skupinu. Že budeme dělat za ni, že ji vše ukážeme a naučíme. No on to ale odmítal s tím, že ví co jsme zač, že já už jsem v životě říkal oficiálně ano pro život ve dvou čtyřikrát . A podobné podpásové argumenty tu používal. Jako kdybych já mohl za to , že vždy uvěřím a těším se jen na to pěkné. Ale dnes , když se dívám zpět tak vidím , že mé dny nebyly šedé a nudné a že s ohledem na to, že má předposlední žena s poslední se porvaly. Avšak dnes si na vánoce vyměňují dárky a zvládáme sedět na jedné sedačce v jednom obýváku a povídat si. Na to , že naše děti se mají rádi i když mají jiné maminky a nikdy nezažili , že bychom na sebe útočili , tak snad to vše ještě dopadnulo dobře. Tak není důvod o mých úmyslech pochybovat a nemělo se jí přece u nás na skupině co stát.

Kolegyni tedy dali na jinou skupinu. Hned druhý den jsem se vydal za ní do kanceláře. Omrknout , zda fotky nelhaly. Vejdu a říkám:,, Ahoj , já jsem Milan a budeme si tykat , když jsme kolegové .,, Vím ,že to navrhuje žena, také jsem zvažoval zda a jak začít. Ale s ohledem , že .... . Že bohužel je ve věku mé dcery, tak zas tak strašné to snad není. A hlavním důvodem bylo též to, aby věděla , že může kdykoliv přijít a rád ji pomohu. Jednak proto , že sám vzpomínám jaké jsem měl štěstí v každé práci kam jsem přišel , že se někdo podobný našel.

Hleděla a rozkoukávala se. povídali jsme si o autech, a o tom jak to tu chodí. Mimo jiné došla nějak řeč na to co o ní víme. ,, No vše krásko, vždyť jsme tu všichni proběhli tvůj profil na FB , prolustrovali fotky co tam máš.,, Koukala a mlčela. ,, No super je ta jak sedíš v moři.,, Lapla po dechu. Ale pak mne usadila. ,, No ty taky asi víš všechno , když jsi byl tolikrát ženatý.,, To jsem po dechu lapal já. ,, A už ticho ,už nechci nic slyšet a běž si do svého kanclu.,, Tak a uzemnila mne úplně. Odpoledne jsem přemýšlel nad tím jaká asi je. Bránit se uměla.

Za pár dní z nás, dovolím si říct, byli kamarádi a probírali jsme vše možné a nemožné včetně našich vztahů. Já otvíral její oči z pohledu toho co si asi přeje ten její a po čem touží . A ona, ač mládě, mi dávala lekce a otevírala oči, že i já se mnohdy odpoledne doma choval jinak ke svému vodnáři. Přiznejme si , či přiznávám si , že někdy jsem i litoval , že jsem se narodil o těch dvacet let dříve něž ona. Jindy jsem za to zas děkoval svým rodičům, že mé vytváření neodkládali. Bylo zábavné pozorovat jak někteří z kolegů se slétali jako vosy na med. K ní do kanclu. Jeden byl vytrvalý , toho jsme s kamarádem a nakonec i s naší A přejmenovali na škodnou. Škodná tam často docházela s hrníčkem kávy, ale s námi naše A chodila pro auta a odpoledne než jsme vyrazili na jízdy sedávala v mojí Tatře čekajíc na žáky a probírajíc život jako takový. A tak jsem jí říkal:,, Vidíš , já jsem tak rád, že je mezi námi ten rozdíl. Já už se jen koukám na to, jak ty jsi jako holubice a jak se supové slétají na kořist.,, Dny zde začaly být s jejím příchodem veselejší. Také tím , že auta a to co má kola má v krvi. V jejích žilách a tepnách neproudí bílé a červené krvinky, tam plavou malá a velká autíčka. Také tím , že oba jsme věděli co obnáší dělat sám na sebe a vést svou živnost.

S A jsme probírali vše co naše profese obnáší. Chodila si pro energii , když někteří ,,kolegové,, si zkoušeli zvednout své ego tím že ji zkoušeli a podobně. A i ona nám dodávala energii, když člověk viděl jak ji to baví a těší , jak jí svítí oči když řídí . Ono blázni na stejné vlně se poznají. Je tedy faktem , že ony tyto bytosti dokáží měnit prostředí. Pro mne je ,ještě i nyní pár dní před odchodem, kouzelné pozorovat jak v tom naše A umí chodit. Jak si vodí jako na niti některé zelené mužíčky jak chce ona .

A pak jsou jiné bytosti s ženským příjmením. A také od volantu. To v jedné autobusové firmě je bytost, která si nedávno udělal řidičák na bus. Škodné události ji přibývají , ale ona je sebejistá. Nedávno potkala na place kolegu, který jezdí poznávací zájezdy po EU a proto je málokdy na základně. Když ho potkala tak začala:,, Ahoj , ty jsi tu nový, tebe jsem tu ještě neviděla.,, Kolega mlčel. ,, No já už tady vše zvládám a vím co a jak, tak pokud by jsi potřeboval poradit či něco vysvětlit tak se mne klidně ptej.,, Kolega zůstal stát s otevřenou pusou , ale nijak se nebránil. Až večer se nad tím pozastavil. Seděli jsme a došlo i na to , že občas každý z nás co jsme si povídali zapochyboval zda na to má, nést tu zodpovědnost za životy těch co za námi sedí. A to máme sedmi- místná čísla najetých km . Spíše jsme se začali obávat toho kam až přehnaná sebejistota může vést. A tak jsme se shodli, že raději si necháme svou pokoru a že jsme byli dobří si řekneme až v domově důchodců , až vrátíme ŘP .
Co tím říct ten ťukálek do klávesnice ve chvílích stojících chtěl říct? Snad jen to , že i mezi ženami se najdou stejní blázní, kteří milují vůni benzínu a nafty spolu s běžící bílou čárou za sebou .
MILDATRUCK
stř srp 16, 2017 1:34 pm

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Tak dnes jak člověk zblbne.
Celý život čtyři roky zpět jsem byl ,, normální,, lítal jsem od rána do večera, tedy věnoval se autoškole, lítal s a kolem kamionu, lítal s busem po výlukách a pozoroval cestující , zdravil kolegy a kamarády , kteří jeli v protisměru na výluce, dělal hodinového manžela, ale spolu s tím jsem byl, zdálo se, veselý a dokázal jsem se bavit. Na večírcích jsem dělal hada a plazil se jen rovně , neboť jsem byl had co snědl viagru a tak nemohl do zatáčky. Co na tom , že na večírku na to doplatil punč, jenž se zvrhnul ze stolku. Seděl jsem na skříni a dělal opici , byť opici jsem ještě já téměř abstinent neměl. Ale bublinky z koly udělali své. Stoličku jsem změnil ve volant autobusu a pak přejel dceru kamarádky a ještě jí nadal co se mi plete do cesty. K tomu jsem onu kamarádku kousnul do zadku a ještě jí říkal:,, Co se divíš, no nesmíš tak blizoučko k tůni , když jsi v Austrálii a já jsem krokodýl. Nechtěla tomu věřit , byť všichni v okolí ji ujišťovali , že jsem ji fakt hryznul. Uvěřila až odešla na toaletu a našla krokodýlí zuby na své levé půlce. No bylo to úžasné a to ještě to nej období bylo přede mnou. To přišlo období ve kterém jsem zblbnul úplně a jak říkali kamarádi byl jsem heppy , jako nikdy. To už jsem na oslavě mých narozenin dělal teletabis figurku a létal v oblacích. No samozřejmě za to mohla nějaká víla.
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

A jak to víly umí zatančí před vámi a vy budete kráčet za ní a ani nepostřehnete , že pevná půda pod nohami se vám mění, že už necítíte kamínky, ale že půda se houpe, ne nejste na lodi kolem Vás to bublá a probublává a vy se boříte hlouběji do bahna. Ale stále jste heppy.
MILDATRUCK
pát srp 25, 2017 10:05 pm

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Jak člověk zblbne.
A tak jsem kráčel za vílou a svůj život překopával a měnil pevnou půdu za bláto. Nevnímal, co se kolem děje a věřil jsem , že vše kouzelné je přede mnou. Vnímal jsem jen modrá kolečka očí vedle drobného nosíku. A tak postupně jsem dospěl až do stádia ze kterého málem nebylo návratu. nikdy pro nikoho bych se nevzdal volantu a své svobody, až teprve kvůli ,, víle ,,. A abych měl pevnou pracovní dobu opustil jsem svou lásku v podobě volantu a vzdal se svobody tím, že jsem vlezl do prostředí zeleného, byť jako občan. Pod vlivem víly jsem zapomněl jak rád jsem před 23 mi léty odcházel z kasáren a řval: ,, Zlatý civil.,, Nyní jsem dobrovolně prošel bránou a ještě se těšil jak úžasné bude dělat instruktora v tom zeleném prostředí. Mezitím víla odtančila a rozplynula se její stopa, aby se vzápětí zjevila po boku přítele a kamaráda. No i víly umí fackovat. Nebo to byla karma za to že jsem se podílel na tom, když víla i s mým přispěním ničila svou polovičku zelenou.
A já jen hleděl kam jsem to vlezl. Začínalo to postupně. Zase jsme s kamarádem měli v kasínu své uličky a stezky na kterých se gumy nevyskytovaly. Opět jsme v rukou nosili nářadí a předstírali činnost. A vedoucí guma postupně utahovala šrouby, když je neutahovala ona guma, tak podgumy si aktivně utáhnuly šroub samy. Postupem času i nás občany navléknuly do černých montérek a začali kontrolovat zda jsem ustrojeni či ne. Každé ráno jsem měl pocit, že jedu do kriminálu. Ztratil jsem sebe a radost z běžných dní. Už jsem nebyl hadem a psem , už jsem nekousal, místo toho jsem stál v pozoru a pohovu, poslouchal kecy gumy, která si říkala že je manager. Žil jsem pod velením člověka , který o autech nevěděl nic, jenž se ptal zda jsme před zimou dolili do chladiče nemrzku. A to se jednalo o 815tku. Pozoroval jak ti co dostali rozum dříve než já hledají kde tesař nechal díru. A jako ten rak v hrnci si říkal , že je tu dobře , že se voda nevaří. Ale ona teplota stoupala. Jedině šťastný jsem byl , když jsem mohl vzít Zuzku a chvíli řídil. Ale i to nám postupně osekali .

A pak člověk potkal onu kousnutou a ta vždy říkala a divila se co je. Kam zmizel ten blázen co si užíval každý den, co rád bavil lidi . I když věděla , že podíl na změně měla ona víla. Dny běžely jeden za druhým . Jako robot ráno tam a večer zpět. A ono prostředí mne změnilo. Říká se, že člověk je takový jako pět lidí, kteří jsou v jeho okolí. A tak díky okolí jsem získával pocit , že za branou se ztratím. No tak uvidíme jaké to za onou branou je.

A tak se dnes těším na ten den ve kterém zas projdu branou a už další den nebudu muset ukazovat vstupku a kolem mne budou jiné barvy něž zelené maskáče, nebudu se muset dívat na skoro ještě chlapce a dívky, kteří hledají své štěstí v tom , že jim někdo určuje každou vteřinu a vše včetně toho jaké spodky budou na sobě nosit. Snad se zas naučím dělat hada a zas budu kousat . Tak hlavně kamarádi pozor na to jak zblbnete. I když to pozitivní na závěr je to, že víly vás svedou na scestí , ale i díky tomu někdy objevíte svého anděla, který dokáže stát vedle vás i přes to vše co vyvedete.
MILDATRUCK
pát srp 25, 2017 10:39 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Každý máme svou "Vílu",která nám poblázní hlavu a zavede nás po hlavě do prdele,a vzápětí nás tam nechá a prchne :D V mém případě to byla Jezinka,a to doslova :)

Jen mi tu ještě chybí fotka Tvé víly,abych věděl na koho si rozhodně dát pozor... A s tou karmou mě trochu děsíš,sám mám v lecčems máslo na hlavě :oops:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
pát srp 25, 2017 10:46 pm

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Tak vidím, že v tom životě nelítám sám od zdi ke zdi. Má víla - malá drobná, modrooká , neviňátko. Fakt mne složila jak jelena , jednou ranou na komoru. Ale anděl s křídly naštěstí stojí vedle mne . Přeji tobě i sobě , abychom rozeznali jezinky a víly oproti andělům.
MILDATRUCK
pát srp 25, 2017 11:15 pm

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Tak dnes něco z cest.

Na cestách to mám rád , zde se cítím spokojeně. Je úterní ráno a do konce v lampárně mi zbývají tři dny. Nyní jsem ono prostředí pět dní neviděl a zdá se měním se. Včera v novém působišti mi oči svítily, projevil se lovecký instinkt, zdá se mi vrátil se mi do žil. První porada proběhla včera. Pro mne šok, dorazil pan ředitel a zatím všichni tvrdí , že je fér a spravedlivý. No srovnávám s lampou u nás , kdy mne potrestali za něco co se nikdy nestalo. První porada, žádné já jsem manager a já chci a uděláte a neuděláte, ale vše v duchu kladné motivace . Jsem v jiném světe, smí se tu mluvit, smí se tu zasmát a hlavně žádné vztyk, pozor, pohov, sednout. Jsem v jiném světě, jsou tu něžné bytosti a ne jen jedna. Jsem v jiném světě lidem tu svítí oči chutí do tvoření a ne tak jako kočce , když je na lovu a chce toho ve předu zakousnout. Tak zatím jsem byl v kleci a sám jsem byl šelmou co by sápala a drásala.

Je úterý a já ještě byl uvrtán a pak přikývnul, že pojedu pro podvalník a dovezu jej z opravy. V noci se ptám proč já? Co za tím vězí? No možná čekají , že něco sejmu a pak díky tomu neodejdu, nebo chtějí srazit nějaký ten sloup a k tomu i mé sebevědomí. No uvidíme. Ráno potkávám kamaráda, který je sice v zeleném , ale je to super kluk. Ten mi bude dělat doprovod. No tak ještě půl hodina mi zbývá než pojedeme k tahači. Tak zatím lovím pokémony , kteří žijí v kasárnách. Ještě mi jich zbývá pět. Třináct už jich mám, vydávám se na lov a během 20 minut jsem si jednoho ulovil v podobě razítka , které musím nashromáždit na odchodovém lístku. No sem to šlo snadněji , ale dostat se odsud je jiné.

V půl deváté se soukám do kabiny tahače, zapínám čerpadlo, otáčím klíčkem a kontrolky tmavnou, otáčím bošák a přepínám na druhý startér. Otáčím klíčkem, kontrolky tmavnou. No bomba. Kolegové už mají nastartováno a tak najíždějí čumák na čumák. Super, jenomže kabely ne a ne se zjevit. No nakonec se nějaké najdou a motor tahače ožívá. Foukám a foukám , pak tři a vpřed. Kontrola tech. stavu, jedno razítko, pár metrů k bráně a druhé razítko a hurá jsem venku. Pneumatiky se teprve zahřívají a tak tahač hopsá v rytmu a tvaru gum. Je mi dobře , sakra tady je mi dobře za volantem. Nebýt tu taková pakárna vytvořená zbytečně i pro občany možná bych to vše zkousnul. Dojímám se . Tahač řve , ale je mi fajn. Zatím jedu bez podvalu a tak si jen hraji. Najíždím na dálnici a kolos se dává polehoučku do pohybu a po pár sekundách. Ne po minutách dosahuje 80 km/h. Pneu se zahřály, houpání se sklidnilo , sem tam nějaký civilní kamion mne omete . Sleduji přístrojovku, vše ok. Sakra je mi fajn , lampy zůstaly v tom městě co už zmizelo i z odrazové plochy zrcátek. Slunce svítí a já si užívám poslední jízdu s touto potvůrkou. Po nějakém čase jsem v cíli a ve firmě, kde stojí stroje s růžovým pruhem, z nichž některé jsem už také krotil a kde doufám pár přátel a kamarádů také mám. Parkuji tahač vedle podvalníku a jdeme s technikem řešit přebrání.
Obrázek
MILDATRUCK
úte srp 29, 2017 8:14 pm

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Tak podval zkontrolován a přebrán. Tak ještě návštěva využití dvou poukázek na občerstvení v místní kantýně. Užíváme si ten jiný vzduch co tu kolem nás je. Je naplněn dřinou a prací řidičů a mechaniků , ale nikde žádná lampa, která by vyžadovala zdravení a podobné věci. Montérky už nemám čerňáky , ale světle zelené s reklamním nápisem, no civil se blíží. Tak po dobré svačině hurá za soupravičkou. Zapojujeme , foukáme a kontrolujeme , rovnáme podkládací gumy na podvalníku na ložné ploše. Nerad bych v době mobilů se poslední jízdu proslavil , jako ti co je chtěl opustit tank. No samozřejmě chlapy co jdou okolo na toto téma zavedli řeč. A očima nás stále sledují, popojíždím pár metrů, srovnávám závěs na tahači. Zastavuji a kontroluji zda vše co má zaskočit je na svém místě . Tak můžeme vyrazit. Domlouváme si postup s doprovodem a signály kdyby něco. No je třeba podotknout ,že tahač ještě zastávkoval a museli nám pomoci záložní akumulátory daného servisu. A to jsou v tahači skoro nové baterie ani ne měsíc. No i technika má své dny. Vyjíždíme z areálu a řadíme se jak je třeba s doprovodným vozem. A před námi je kázeň řidičů co nás , co je potkáme. A opět to bylo pěkné co lidé dovedou.
Obrázek

Podval se zdá opravili dobře, vzadu bliká zábleskový maják a v dostatečné vzdálenosti i doprovodný vůz. Přívěs drží stopu a nevlní se tak , jako to dělal před opravou. Blížím se ke zúžení , tak první expert je tu v podobě kamionu, který mne musí ještě stihnout předjet i když už to nemůže stihnout , tak přibrzdit a nechat ho se dostat z této situace je jediné řešení. No ne každý má rozum. Vjíždíme do města a doprovod se řadí do předu a hned v první zatáčce, když se drží u středu a vytváří mi prostor je tu další blb. Místo aby uhnul, tak hrozí na řidiče doprovodu a chytá amok. První kruháč a za ním další zatáčka a je tu další expert , kterému nedošlo , že auto s majákem vepředu asi něco znamená. Zatáčkou projíždí čtvrtinou šířky auta v mé polovině. Sunu se co nejvíc ke kraji , skoro stojím , no tak ať si praští. o metr před nárazníkem se vrací trhnutím do své poloviny. Přemýšlím, kde se zase rozdávala tupost. A to na mne ještě čeká jedna hvězda. Projíždím po dvouproudové vozovce , blížím se k odbočení vpravo a tak s ohledem na vybočení zadní části mi středová čára oddělující dva pruhy v tomto směru mizí uprostřed. Nechci , aby někdo při stáčení byl vedle mne. Hledím do zrcátka a co to? Co to? Dodávkový opel se snaží prodrat mezi podvalem a rantlem. A dere se a dere . No nic nebudeme blbnout je přede mnou. Mám pravý blinkr , to už dlouho . Dodávka přede mnou stojí na červenou a rozhazuje rukama, jako bych já byl ten co se prodíral. Na semaforu šipka pro odbočení vpravo. Řidička dodávky myslí a mačká se k levému okraji. Stojím , madam se diví. No je léto. ,, Madam , když se mi tu proderete přede mne a já budu nyní tak bystrý jako vy , tak při stočení se vás zadní částí budu dotýkat a sroluji Vás . A to bych nerad , protože takových jako vy je málo.,, No madam nedochází jak to myslím. Nemá cenu se rozčilovat pro hloupost jiných. No a dál už to bylo bez problémů, neboť pak už tu byli jen ti rozumní, kteří když mohli dali kousek svého prostoru. No není na silnicích pěkně.

Já myslím , že je. Tak poslední jízda s tímto drobkem proběhla pohodově, seskakuji ze stupačky , poslední poplácání a sbohem v příštím životě , tento konkrétní volant už si nepohladím.

Obrázek
Jako dítě první třídy jsem slova Nad tatrou sa blýská chápal , jako jede tahač a na něm se blýská od majáků . A tak zdá se mám štěstí, tenkrát jsem chtěl tohoto prcka řídit a život mi to oklikami splnil. No jsem nedělní dítě a ty mají štěstí.
MILDATRUCK
úte srp 29, 2017 8:52 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Připadne mi to jako deník zhrzené milenky.
stř srp 30, 2017 7:33 pm

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Díky za názor, asi jsem to blbě napsal, nemělo to být pochopeno jinak než o tom, že někdo se někde cítí dobře, někomu nějaké prostředí nesedí. Tak tedy o tom , že mně nesedí a o tom co člověk má rád, že všude se dá najít to co to prostředí dělá trochu jiným.
MILDATRUCK
stř srp 30, 2017 10:46 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Mildo,jen piš dál,dobře se to čte a myslím že to alespoň oživí nudu tady na foru :-)
Ohledně JANEK 1,to je známej provokatér,toho neřeš,protože když už něco napíše,tak je to vždycky jenom negativní a nebo kritika,ani bych od něj nic jinýho nečekal :)
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
čtv srp 31, 2017 11:15 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob kvě 25, 2019 11:20 am, celkem upraveno 1 x.
pát zář 01, 2017 2:45 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 10 hostů