Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
FR1GTX
účastník zájezdu
Příspěvky: 1272
Registrován: stř pro 29, 2010 6:50 pm
Bydliště: Brno

moucka163

Příspěvek

já teda nevim jak kdo,ale já bych potom asi usnul dřív než bys napočítal do desíti... :) takže to asi nebude ideální fígl proti usnutí
MAN=(M)ínusy (A) (N)egativa
pát kvě 08, 2015 3:05 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Tak nad tím přemyšlím, jestli tam nebude pointa v tom že rukovat mužeš, ale ne uplně do finále :D Ale to mi už zavání trochu masochismem. Makat takhle třeba dvě hodky vkuse... To už chce svaly docela :valetsesmihy:
Myslím že zůstanu u svých pálivých bonbonů a zpěvu 8)
pát kvě 08, 2015 5:22 pm

TTNandy
Příspěvky: 880
Registrován: stř lis 09, 2011 8:39 pm
Bydliště: Dubí

Příspěvek

:D Fígl....
Za chladna netopit,maximálně temperovat,nepouštět to nahoru do očí a nevysušovat si je-jen dolu na nohy.Pokud vím že chci vydržet,nenacpat se i když mám hlad-jen lehce,nákou nakládanou zeleninku,ovoce,polyestyrenový sušenky.K těm čalamádám a jídlu-pokud jsou kyselý,nebo sladkokyselý,mně to teda docela osvěží. :D Hodně pít-malý dávky ale často.Některý ty energetáky taky zabíraj,ale není to žádnej zázrak.Rocková muzika,případně si zabékat.Źádný diodový píčovinky za voknem.žádný zbytečný dyspleje co mi svítěj do vočí,stlumená palubka. Když už jde do tuhýho zastavím,vobejdu auto,dám někde kafčo.
Ale pokud už padá hlava,a mám zimnici z unavy-je to v prdeli :D :D TTN
pát kvě 08, 2015 9:46 pm

rendos
Příspěvky: 414
Registrován: úte říj 25, 2011 1:12 pm
Bydliště: Kyjovsko

Příspěvek

TTNandy: Přesně jak píšeš,něco z toho jídla teda nemusím ale s tím dalším plný souhlas,vypínám i navigaci pokud ji nutně nepotřebuju. Kafe dávám až jde do tuhého,silný turek a ještě chvilku funguju. Pak už zbude jen opravdu zastavit a minimálně dvě-tři hodiny spát,hrdinů typu "to dám" jsou plné příkopy a svodidla.
pát kvě 08, 2015 10:24 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kolem roku 2000 jsem rubal na Moskvu.To se jezdilo tzv.na jedno tacho.Sedl jsem do toho v Bohumine,preskakal Chalupki,pak cele PL/cca13h jizdy/pak jeste prolezl pres Kuznici a byl jsem za carou..Nekde za Minsk,s chlapem co jezdil tehda u Melodie trans,SPZ Trebic,frigo naves na A cislech,celou dobu jsem jeli spolu..Rikam mu do CB,mam dost,melu z posledniho,prvni GAIa,dam par pivgaiarovi at me pohlida a natahnu se na dve h(tzv rychla devitka)Jak jsem rekl tak jsem udelal,ze dvou byli4h,kolega z Melodie valil dal,at je prvni v Moskve :shock: Rano zaleji turka a rubu.Po hodine potkam auto od Melodie,jen v protismeru,zlomeny do jedna,na boku .Rikam si vduchu,jak jedu zpet,jedu uz normal prece,pristavim u nej a to byl ten muj kolega :( .Jen pronesl,nevim nic,vytuhnul jsem.Chladak zboreny,MB 1844sk taky...Od te doby si rikam,jak to na me leze,jedu na bok a neresim nic,termin,atd bla bla bla.
Neřeším...
pát kvě 08, 2015 10:53 pm

wizard
Příspěvky: 73
Registrován: stř bře 11, 2015 9:31 pm

Příspěvek

jozin: Tesat do kamene.. zaclenit do osnov profesniho skoleni...
pát čer 12, 2015 10:19 pm

corsair
Příspěvky: 114
Registrován: ned dub 19, 2015 9:33 pm
Bydliště: Tvrdosin

Příspěvek

Nezaspat na velkom pri dodrzani 561 by nemal byt taky problem i ked... Na dodavke som isiel z Popradu (SK) do sandovilu (F) a to bol tak najviac zahul jednym tahom, predtym som nespal nic lebo sa jazdilo furt, v poprade nak.ladka a davaj, musis to zlozit na druhy den - parada. cez CZ som prespal cestu, v D uz niekde okolo frankfurtu ledva-ledva v luxembursku na shelke som sa presiel po venku 5minut a davaj dalej, vo F po starych cestach kazdych 5km kruhac, nejak som dosiel do reims (prejazd) samo pri mijom vtedajsom psychickom stave som neprepol prejazd na navigacke tak az v strede mesta medzi balkonmi no sranda ale doletel som nacas... odvtedy take somariny nerobim a s vykladkami si tiez az taku hlavu nerobim chce sa mi spat idem spat. redbul ap nepomahaju nic.
sob čer 13, 2015 1:14 am

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

muzu doporucit jakoukoli kavu Robusta, je jednou tak silna nez Arabica, nebude to pro labuzniky, ale da se vypit, chutna zas lip, nez kolikrat preso v lecktery radoby kavarne..v Lidlu maj 200g za necelou stovku a je to celkem sila, valim bulvy jak vysmazenej :-)
pát říj 30, 2015 1:59 am

Rob82
Příspěvky: 235
Registrován: úte říj 15, 2013 6:11 pm
Bydliště: čr

Příspěvek

Na mě zabírá presso z Benziny (to v tym černym kelímku) bez mlika s 3 cukrama :) . Ale na většině velkych značkovych pump mají ty pressa dobry a silny. Je to většinou směs Arabicy a Robusty.
Nesmí to být káva z automatu za 12 kč - to je patok a k ničemu.
Ale já to nemám s tou únavou tak hrozny jak vy na mkd. Moje nejdelší jízda v kuse, když se vracím večer z rozvozu je max 150 km na základnu :lol: . Ale co si dávám pravidelně presso, tak už se mi nechce aspoň spat.
pát říj 30, 2015 6:24 am

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvek

V pondělí jsem kecal na toto téma s kolegou a dostal jsem typ: olizovat rozkrojený citron nebo žrát chilli papričky :D . nezkoušel jsem tak nevím jestli to zabírá
pát říj 30, 2015 3:04 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jedine co zabira na me ze zastavim,vypnu vse radio navi vsechny ty blbiny,a natahnu se na hodku.Funguje to dokonale a jsem nabity na dalsi 4h30.Nemam vubec zadny problem vstat po hodine v jakoukoliv dobu.
Neřeším...
pát říj 30, 2015 3:39 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4466
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

Hodně teď potkávám auta s rozsvícenou kabinou. Asi to nebudou exhibicionisti, ale jednou jsem slyšel, "že při světle neusnu". Zkoušel jsem to, ale po pěti minutách jsem měl oči až na skle a to jsem zkoušel, červené, maxirozvícení kabiny i tlumené svícení kabiny. Na mě to nepůsobí, ale dost takové exempláře potkávám, tak si myslím, že to na někoho působí. Jediné když takové auto potkám, nebo mě předjede, tak si vzpomenu a zavzpomínám na Cinovec,respektive na Dubí :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob říj 31, 2015 1:06 pm

ZeKoNN
Příspěvky: 1
Registrován: pát dub 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Dolní Lutyně

Příspěvek

me se podařilo usnout i ve vejtřasce i přes ten kravál :D
úte lis 03, 2015 8:32 pm

kruji
Příspěvky: 2440
Registrován: sob pro 05, 2009 10:55 am
Bydliště: hodonin

Příspěvek

Když jsme v roce 1980 jeli na Polsko tak jsem usnul za rajčákama v tanku. A nebyl jsem zdaleka jediný.
Lesu zmar!
úte lis 03, 2015 9:25 pm

Myška
Příspěvky: 222
Registrován: úte led 01, 2008 5:07 pm

onanování

Příspěvek

Jejda chlapi to jste mě pobavili s tím onanováním :D . Takhle na dálnici mě to nedávno napadlo si zaonanovat, ale myšlenka orgasmu za jízdy - no nechtěla jsem se nabourat, tak jsem to ani raději nezkusila :D :shock: . To raději zastavit. A pak usnout haha.Ale jednou jsem si takhle zaonanovala ve městě mezi semaforama, rychlovka :twisted: ...
sob lis 07, 2015 6:29 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 7 hostů