Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Máte dobré zkušenosti s řidiči dodávek?

ANO
19
40%
NE
29
60%
 
Celkem hlasů: 48

trucker100
Příspěvky: 254
Registrován: pon led 14, 2008 3:36 pm
Bydliště: Rychnovsko

Příspěvek

Skála:já tam omezovač s tachografem mám,ale i bez něho bych jezdil v klídku a pohodě,za tech pár ušetřenejch minut mi to nestojí... :?
ned říj 12, 2008 12:15 pm

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Myslim že to není v rychlosti. Já jezdím rád rychle a v osobáku si rád a často vyzkouším 200 km/hod. Přesto si myslím(možná jenom já :-) )že jezdím bezpečně. Jde o to, aby si tím nikoho neohrožoval a uměl to auto taky včas a bezpečně zastavit. Můj názor je, že rychlá jízda nemusí zároveň znamenat agresivní a nebezpečnou jízdu. Nikdy nejedu rychle tam, kam nevidím, nebo tam, kde by mi tam mohl někdo vlézt, vjet a podobně. A když se najde někdo,(a těch je taky hodně)kdo chce se mnou závodit, pošlu ho do háje.Je lepší radši někde zastavit na kafe a nechat ho odjet. On bude mít radost jak mi to nandal a já si ušetřil možný průser.
A k tomu předjíždění. Ať na okrsce nebo na státovce, když mě dojede rychlejší auto a já vidím jak by chtěl dopředu, na nejbližším možném místě ho v klidu pustím před sebe. Nikdy nevíš proč tak chvátá. Třeba mu na zadní sedačce rodí mamina, nebo má 20km na parkoviště a posledních 10minut do konce výkonu, nikdy nevíš.
ned říj 12, 2008 3:24 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

no že většina řidičů dodávek jezdí ostřeji něž je zdrávo je pravda, nicméně málokdy mě ohrozí v náklaďáku narozdíl od jinejch řidičů. nejhorší kombinace je dodávka + vietnamčík. to je maso na silnici že to nemá obdoby :D :D
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
ned říj 12, 2008 7:27 pm

aaja
Příspěvky: 37
Registrován: čtv kvě 29, 2008 7:02 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

to mates: jezdila jsem 4 roky kolem Sapy na Libuši a řekla bych, že ještě horší než v dodávkách jsou ve starých skororozpadlých favoritech a ti úplně nejhorší mají peníze jak na řidičák, tak na audiny a na úplatky.
stř říj 15, 2008 11:24 pm

Uživatelský avatar
Skála
Příspěvky: 101
Registrován: sob lis 10, 2007 11:10 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

Dodávka s vietnamcem,blbá kombinace,to je jak kojenec a atomová bomba. Od tý doby co mě nahnal jeden pilot dodávky s fáčkem do škarpy,je nemám moc rád.
úte říj 28, 2008 10:18 pm

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Nejvíc nesnáším toho vietnamčíka, co na Kateřině blokuje ve dne v noci celé jedno místo na stání mezi Agipkama. Toho bych nejradši sestřelila, i když místo pak najdu. Nevíte někdo, co tam furt ten mafián vyhlíží? :twisted:
stř říj 29, 2008 2:59 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů