Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

g.u.g.a píše:Tak já si spíš myslím,že kozel spustit dolů ne? na Návěsu nápravu a jet
Nahoru, zatížíš tím zadní nápravu na kozlu a nebude ti tolik hrabat.
stř říj 29, 2008 9:10 pm

Helena

Příspěvek

No, já se musím trochu zastat Davida, už jsem si myslela něco podobnýho. Protože bajlach psal i ve Scanii, že ho zajímají obrázky zasněžených tahačů a někde chce špinavý a prostě už je toho trochu moc.
stř říj 29, 2008 9:11 pm

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Petan.s, Jak vidíš, z náledí a sněhu mají strach všichni. Možná spíš respekt, než strach. Jak píše Mirasa, nebo Martin440, když se nebudeš nikam hnát a budeš jezdit s rozumem, tak to není až taková hrůza. Nic nepospíchá tolik, aby ses kvůli tomu někde rozmáznul a když se na to nebudeš cítit, je lepší počkat na silničáře někde na parkovišti nebo jenom u kraje. Okouknout jak to projíždějí ostatní. A to platí jak do kopce, tak dolu (to bývá horší) Při strachu člověk ztrácí rozvahu a začne dělat hovadiny. A málokdo může říct, že když se to s ním na ledu poprvé utrhlo, tak u toho přemýšlel.
stř říj 29, 2008 9:34 pm

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Helena píše:No, já se musím trochu zastat Davida, už jsem si myslela něco podobnýho. Protože bajlach psal i ve Scanii, že ho zajímají obrázky zasněžených tahačů a někde chce špinavý a prostě už je toho trochu moc.
A já vůl čekám na pěkné počasí abych mohl vyleštit nový kočár a pochlubit se fotem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
stř říj 29, 2008 9:42 pm

Helena

Příspěvek

No tak už aby tady bylo! :D Ale ve správné kolonce! :D Jsem zvědavá.
stř říj 29, 2008 10:13 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

Tata mel dostat nové zimní gumy na tahač...ale nakonec asi nedostane...bude pokracovat na celosezonnich,rika že mu to je jedno,pokud bude hodne snehu,čeka na silničaře....neřeší.... :)
čtv říj 30, 2008 9:02 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

"zmní gumy"..........
BES - běs
čtv říj 30, 2008 12:05 pm

Uživatelský avatar
Horny
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 27, 2008 11:46 am
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Co je v našich končinách pojem zimní gumy u náklaďáků? Vdyť pravé zimní gumy se používají snad jenom v severských zemích, u nás by to nešlo, když je u nás pravá zima jen pár týdnů a to ještě hodně kolísá, nemluvě o tom, že velká část jezdí na jih, kde zimu neznají vůbec.
Co se týče té nové značky, tak co jsem slyšel musí být na hnací nápravě pneu m+s s min vzorkem 6mm. Co jsem tak koukal, tak snad všechny kamiony mají tyto pneu celý rok. Akorát trošku nechápu, proč já je na autě nemám :?: žádný m+s jsem tam nenašel - mám 225/75/17,5
čtv říj 30, 2008 6:55 pm

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

U nás "přezout na zimu" znamená dát nové gumy nebo když jsou tam slušné tak proříznout hlubší vzorek. A máme jasný příkaz od šéfa - když počasí stojí za starou belu, odstavit a počkat.
čtv říj 30, 2008 7:17 pm

petan.s
Příspěvky: 11
Registrován: stř zář 24, 2008 8:39 pm
Bydliště: 2P5

Příspěvek

uz se mi to blizi za mesic nebo za 10dni nastupuju uz sem se byl svezt na prvni jizde a dost me to chytlo uz se tesim az budu jezdit kazdy den, akorad mam strach z ty zimy a se silnicarema nevim budu jezdit v noci :?
čtv říj 30, 2008 8:16 pm

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

petan no proste ses rozumnej ridicak mas tak je to na tobe doufam ze se potkame ale ne ve skarpe :D
M-B Atego 1218 frigo
čtv říj 30, 2008 8:19 pm

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

V noci se má spát. O to víc to platí v zimě, kdy klesají teploty a víc to namrzá :lol: Ale uvidíš. Držím palce a přeju aby tě to jezdilo jenom kolama dolů a anténou nahoru.
čtv říj 30, 2008 9:03 pm

panKotrč
Příspěvky: 60
Registrován: ned říj 19, 2008 7:00 pm

Příspěvek

No jo,no,já nastupuju v pondělí. Každej mi řek,že na soupravu na zimu je hovadina,ale něco dělat musím. Myslím,že se nebudu někam rvat na krev za každou cenu,abych pak něco zk***il
Hulí znamená,že jede
pát říj 31, 2008 5:58 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů