Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne úte úno 11, 2020 3:42 pm, celkem upraveno 1 x.
čtv črc 07, 2016 7:26 pm

aa..jana
Příspěvky: 184
Registrován: ned pro 31, 2006 1:24 pm

Příspěvek

A je to tu zase:

Chovanec chce kamiónům zakázat předjíždění

Souhlasíte s tím :?:
sob črc 09, 2016 6:03 am

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne pát kvě 10, 2019 4:05 pm, celkem upraveno 1 x.
úte črc 12, 2016 4:00 pm

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Příspěvek

Dokud se všichni nesjednotíme a nedokážeme táhnout za jeden provaz nezlepší se to. Dokud se budeme předvádět v tom , že každý máme trochu odlišný názor nezmění se nic. Dokud o sobě nedáme vědět a bude pro nás důležitý jen osobní prospěch a nebudeme schopni risknout ztrátu pár korun , když jeden den nepojedeme nezměníme nic. Chápu, že pro vedení a šéfy to bude těžké, znám tuhle práci z pozice řidiče i pozice majitele malé autodopravy. Ale opravdu je čas začít hájit své zájmy. Až nyní mi dochází jakou pravdu měl můj otec když říkával, že řidiči kamionů - rovná se zaprodané životy. A za co my je zaprodáváme? jsou ty peníze co dovezeme domů adekvátní tomu co musíme umět? Jsou adekvátní času strávenému mimo a bez nám drahých lidí? Jsou odpovídající odpovědnosti, kterou máme za vozidlo, náklad, reprezentaci firmy, za to , že toho umíme tolik, že neublížíme někomu v našem okolí? Dokážeme si zaplatit pojištění v takové výši, že pokud uděláme chybu my, či někdo jiný a my už se nevrátíme z cesty budou naše rodiny moci žít či přežít alespoň na úrovni rodiny střední třídy? Ano zaprodali jsme naše životy. Ale my za ještě nižší platy než měli naši otcové. Oni sice jezdili s horší technikou, spali v menších kabinách. Ale oni byli páni řidiči. S nimi si každý skladník neutřel zadek. Oni nebyli hlídání každou vteřinu a každý metr. Nehonili kilometry jako my. Nebyli jen kus, který je lehce nahraditelný. Pokud se někdo z nich nevrátil byl to průšvih pro podnik. Ne jak dnes . No co řidič umřel , auto je rozbité, ale co vždyť pojišťovna to zaplatí. K tomu nemuseli bloudit jako myši v bludišti, neboť zákaz byl tam , kde měl své opodstatnění a nebyl tam jen proto, že tam bydlí starosta. Nezničila je minuta , kterou by přetáhnuli výkon. A ti co jezdili za hranice tak byli pány mezi těmi co se živý prací. A co my dnes? Bohužel na hodinu práce je náš příjem nižší než plat studenta brigádníka v pokladně supermarketu. Když tedy nebudeme dělat nic pro sebe jako pro kolegy pokusme se to udělat a změnit pro naše rodiny
MILDATRUCK
stř črc 13, 2016 11:48 pm

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Modrá knížka

Příspěvek

Já jen, že mám Modrou knížku, tak abyste se mnou při tom sjednocování moc nepočítali... :hands:
Jo a Zbroják už taky nemám, protože jsem pofackoval jednoho sjednocovače, za kterého jsem musel neustále dělat jeho práci a dalo mi to na Ublížení na zdraví- úmyslné.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
čtv črc 14, 2016 2:34 am

pukasinek
Příspěvky: 769
Registrován: úte pro 21, 2010 9:52 pm
Bydliště: Kolín

D1

Příspěvek

Zdar a sílu všem, dotaz na ty co jezdí často po D1 od Prahy na Brno... Jak to vypadá s uzavírkama a sjízdností o víkendech ? Děkuji předem za reakce.
pát črc 15, 2016 6:36 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

pon črc 18, 2016 3:22 am

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

úte črc 19, 2016 11:43 pm

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Příspěvek

pánove, dá sa ešte zohnať fungl nova truba (klakson), ktorá sa davala na tatry a liazky, podotýkam žiaden repas
pát črc 22, 2016 2:58 pm

aa..jana
Příspěvky: 184
Registrován: ned pro 31, 2006 1:24 pm

Příspěvek

Kamarádi, je v Humpolci v ulici V Kopci směrem na Rozkoš umístěný policejní radar a zda ano, kolik se tam může max. jet :?:
úte srp 09, 2016 8:30 am

Astra-11
Příspěvky: 55
Registrován: čtv led 14, 2010 1:34 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

kdysi jsem se ptal známýho a prý to neměří, cedule Humpolec končí ještě před křižovatkou s ulicí 5.května a k ní je 60tka, křižovatkou samozřejmě končí, ale mapa je starší tak nevím jestli za tou křižovatkou směr Rozkoš není taky 60tka...

https://www.google.cz/maps/@49.5378127, ... 56!6m1!1e1
úte srp 09, 2016 10:32 am

kruji
Příspěvky: 2440
Registrován: sob pro 05, 2009 10:55 am
Bydliště: hodonin

Příspěvek

Mám Fokuse, 1. řada rok výroby 1999, najeto 342000 Km, diesel. Při rychlosti 120 až 140 Km/hod. začne něco vibrovat. Nechal jsem vyvážit gumy, koupil i nové a pořád. Všiml jsem si že to dělá jen při zrychlování, pokud odstavím plyn přestane to. Poraďte....
Lesu zmar!
pát srp 12, 2016 10:16 pm

pozoun
Příspěvky: 119
Registrován: pát srp 03, 2012 10:13 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

Pokud je náhon na předek, tak vymlácený,nebo suchý klouby na poloosách.
pát srp 12, 2016 10:26 pm

Der Sankte
Příspěvky: 768
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Nedávno jsem skládal na Bille na Břevnově, kde je přístup do skladu bez rampy a z malé boční uličky...když jsem to tam asi natřikrát nějak nacouval a začal skládat přes čelo, tak na mě vyběhla paní, že jí ruší agregát, že nemůže spát a ať to ihned vypnu (upozorňuju, že bylo kolem 10. dopolední ve všední den). Paní jsem v rychlosti vysvětlil, že vezu mražené a že když je venku cca 20 stupňů, je logické, že agregát vypnout nemůžu.
Načež vylezla s foťákem a začala si fotit moje auto stojící napůl na chodníku v blízkosti evidentně jejího balkónu ve zvýšeném přízemí. Nejdřív se mne ptala, jestli jsem tu skládal i včera, což jsem jí pravdivě vyvrátil a pak mi ihned začala ukazovat a vysvětlovat, že na 99 procent jsem to byl právě já, který jí přesně tímto autem poškodil roh balkónu :roll: . Než jsem doskládal, tak jsem se jí několika způsoby pokusil vysvětlit, že když je podlaha balkónu v cca 3 metrech a auto má bez pár centimetrů metry 4, tak při kolizi by rozhodně nezůstalo jen u poškozeného rožku balkónu, ale že by o ten její balkón přišla nejspíše celý :lol: . Tak jsem si užil chvilky popularity, kdy jsem byl detailně nafocen já, můj vůz jakožto i obě RZ asi pro případ, že bych vzadu vozil jinou než ve předu a byl jsem ujištěn, že všechny tyto fotky jakožto důkazy budou předány policii.

Taky bych chtěl mít ve všední dny dopoledne tolik volného času jako tato paní :D
pon srp 15, 2016 3:51 am

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

tak jestli taha treba i nocni, tak prave v tenhle cas se vyspava...a nebo jestli netaha, tak po vikendovy kalbe :-D ...a to te pak vytoci i pracovnik mestskych sluzeb se strunovou sekackou, treba odesel chvilku pred tim, nez ty si prijel :-D ...a nebo proste jen nema rada nakladaky, jako docela dost lidi...
pon srp 15, 2016 6:18 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů