Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: -Ondra-, martin_100, Olda, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
DriverBrno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

pát úno 02, 2018 12:52 pm

4215

Příspěvek

Tento týden mě pobavila reklama na rádiu.Mluvil nějaký ženský hlas. "Jmenuji se (a te´d nevím) Marie Nováková a už 50 let svářim v Bombardieru vlaky. Pracuji ve firmě od vyučení od roku 1967.Slušně si vydělávám a ve firmě pracují i oba moji synové." Pak ještě nějaké detaily, že životnost dělníka je 10let a závěr přijďte pracovat do Bombardieru Česká Lípa.
Poprvé jsem to tak nějak přešel, ale podruhé jsem začal trochu počítat. Od vyučení, to bylo v dobách minulých tak průměrně v 18letech + 50let, no hezká představa. V 68 letech ženská sotva udrží moč,natož svářečku. :D :D :D Nadčasová reklama. Tu budou moci použít i v dobách budoucích, až ten věk odchodu do důchodu bude v těch 68 letech. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát úno 16, 2018 10:59 pm

Depešák

Příspěvek

Kolegové, sháním tyto gumové dorazy. Poraďte, kde koupit. Dotazoval jsem se na Montex Kolín, zatím bez odpovědi a na netu jsem nic moc nenašel (lama :-),hlavně ten boční je takový dnes už atypický. Dáky moc za rady.
Obrázek

Obrázek

Obrázek
řidič kamionu je jako pes, spí v boudě,žere z misky a chčije na kolo...
sob bře 03, 2018 3:09 pm

sob bře 03, 2018 8:15 pm

Der Sankte

Příspěvek

Divil bych se, kdyby to klasické EMT nemělo. Nevím, jak jsou na tom s cenami, pro nás je celkem výhodné, že jsou například v Modleticích vedle Kaufu a Billy, kde se nám točí auta, tak jezdíme občas tam. Já osobně jsem zatím se vším pochodil a dokonce i jednání na rozdíl od MANu celkem v pohodě :P
MAN TGS 26.400 - r.v. 2008
sob bře 03, 2018 8:29 pm

martin440
rumová víla

Příspěvek

Der Sankte..... jjj emt je dobrý i stalgruber,uplně sem zapomněl
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy http://www.funradio.fr/playfun,
sob bře 03, 2018 11:59 pm

Ivan Hofman
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Škoda že emt nemá na internetu ceny, musí se tam volat
ned bře 04, 2018 2:58 pm

Depešák

Příspěvek

Díky moc Martine, už jsem to přeposlal šéfovi, aby objednal.
řidič kamionu je jako pes, spí v boudě,žere z misky a chčije na kolo...
ned bře 04, 2018 3:58 pm

DriverBrno

Příspěvek

pan Jančura -první vysírač cen pláče -čím kdo zachází tím i schází
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/janc ... &source=hp
úte dub 10, 2018 3:53 pm

martin440
rumová víla

Příspěvek

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy http://www.funradio.fr/playfun,
úte dub 10, 2018 4:02 pm

Der Sankte

Příspěvek

V tgs vláknu to moc nežije, tak jen rychlý dotaz. TGS r. 08, automat, frigo, 6x2, najeto 870 tkm. O kolik může kecat počítač ve spotřebě oproti výpočtu? A bude udávat více nebo méně? A další dotaz: hodnota spotřeby zobrazená počítačem je palivo spotřebované motorem, nebo to co ubylo v nádrži, tedy + spotřebované agregátem? Starý M2000 to logicky neměl a s tgx jsem jezdil 4 litry pod normu, teď jsem na těsno, tak mě zajímají různé faktory. Díky
MAN TGS 26.400 - r.v. 2008
čtv dub 12, 2018 7:41 pm

JiRaY

Příspěvek

Hodnota spotřeby v PP bývá obvykle vypočtená hodnota z toho,co proteklo motorem :) Nevím jak to má MAN,ale na akšrotech jsme řešili velké odchylky od normálu,respektive podle řidičů PP naprosto brutálně kecá a není věrohodný.... Pak jsem jedno z těch aut dostal já a po roce ježdění s ním můžu říct,že odchylka PP na MP3 mi dělá obvykle půl litru,ať už do plusu,nebo mínusu,za mě teda velmi přesný údaj :wink: Samozřejmě to nezapočítává bufíka.

U toho MANa bych taky zjistil jestli nemá namontovaná třeba kola jiného rozměru než jsou předepsaný,jestli ukazuje tachograf správně rychlost,a tím i najeté kilometry,jestli třeba auto nemá úplně totálně zasviněnej vzduchovej filtr apod... :D Ovlivňuje to dost věcí

U osobáků většinou palubák ukazuje menší spotřebu než je to ve skutečnosti
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
ned dub 15, 2018 7:20 am

sof

Příspěvek

mal by som mať nekonečný internet v mobile:
Obrázek

ale, podarilo sa my dostať na koniec internetu:
Obrázek

Dá sa to nejak reklamovať?
pát dub 27, 2018 4:09 pm

sof

Pre mr65

Příspěvek

mr 65 sa v kamerách do auta sťažoval, že mu jeho mercedes neťahá dokopca a ani inde. Vraj má slabý motor atď... Ja som mu vravel, že na firme tiež máme mercedesy, tiež so slabými motormi, tiež ťaháme ťažké náklady, ale na rozdiel od jeho mercedesa tie naše idú celkom normálne. Išli celkom normálne.. Firma sa rozhodla, že už tak dobrú spotrebu ešte zníži o liter a tak začala nové mercedesy jeden po druhom softvérovo kurviť, že už vôbec nejdú.

Na počesť šoféra mr65 nová, skurvená verzia nášho mercedesu dostala meno Mercedes 1843-mr65.

Čím viac sa naša firma rozrastá, tým viac sa približuje k prdeli a asi si za chvíľu budem musieť hľadať nového zamestnávateľa.
ned kvě 06, 2018 8:12 pm

peter gasparovic

Příspěvek

Sof :clap: :clap: :clap: vidim ze to vnimas stejne,ako ja v nasej firme,auta sa postahovali na 85,nejdu,zeru,ale nevadiiii,sak si nejak poradia a na bonuse pre soferov sa to dohoni... Idealne este nejaky driver aktivista,ktory dava rozumy🤦🏻‍♂️ Jak sa to hovori,cim viac pasikov,tym viac adidas??? Cim viac zlepsovakov a debilnych kolegov,tym vacsi pruser?? Este ze mna sa to moc na tom norsku netyka,ale chlapci na europe sa predhanaju,kto o kolko krat menej stupy na brzdu,aby bol prvy v kolonke na nastenke🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️ Fakt trapaci, ze sa nic nestiha,nikomu nevadi🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
ned kvě 06, 2018 11:33 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“