Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

EL, co máš proti kurtům, já začínal na plachtách v době , kdy kurty neexistovaly, rádlovalo se vazacím drátem, umíš si to jen představit? :lol: :lol: :lol:
pát pro 07, 2018 8:24 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

tak to je mazec, kaju se, hned zitra, az vstanu, vsecky kurty pomazlim, omluvim se, spinave preperu, prezehlim a ty roztrhane o pauze zasiju.😂
A taky se to obcas stalo, ze ti nesla shrnout strecha😂
...rád se svezu s čímkoliv...
pát pro 07, 2018 8:38 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Nebyly shrnovačky, když jsi chytl jeřábovačku, vylezl jsi na konstrukci, a plachtu jsi rukama smotal, až na předek, a shodil do háků z jeklů které jsme si přivařili na přední čelo, kdo háky ještě neměl, plachta mu spadla až na převodovku na tahači :lol: :lol: :lol: No příště už háky měl :lol: :lol: :lol:
pát pro 07, 2018 8:53 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

a co je lepsi teda?Chladak?Mit terminy ve dve rano,sam to vykladat,treba Kaufland,rozkladat palety,pokud jsou na sobe,cekat x hodin nez to preberou a nakonec narvat 32palet do kose??Nebo sklopka?Vozit deset tun+ a tvarit se ze to je uplne normani,stejne tak druha karta?Nebo drevar?Ten to ani nevazi,zbytecne,navic jezdi po cyklostezkach?Nebo autickar?Bouda kabiny ta nejmensi co existuje,jak se ti postavi nedejboze vybijes sibr.jsi vecne dlouhy,tezky,nikam to nezaparkujes?Nebo silo,tonaz full,ale uklizet to bude kdo??Kazdya prace ma neco,ja na plachte urcite zustanu do konce...
pát pro 07, 2018 8:57 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

tak to teda sedi do puntiku, jinak vim, ze nebyly shrnovacky, nastesti jsem nikdy nemel tu cest. No co je lepsi, to je otazka,ja teda na plachte taky doufam jeste nejakej ten patek budu, az skoncim nekdy s mkd u stavajici firmy, jinam asi uz nepujdu, nikdo mi nic lepsiho asi nenabidne, tak bych rad nejakou kominovku, zatim mam ale vizi do budoucna 2 soferi, jedno auto, tyden doma, tyden jezdit, u nas to zacinaji praktikovat a zda se, ze to funguje, samozrejme za mene penez.
...rád se svezu s čímkoliv...
pát pro 07, 2018 9:05 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

v sousednim polsku se hodne praktikuje system 2+1,nebo 3+1.to znamena v prekladu tritydny v boude,sednes a vyjedes,pak cely tyden doma sedis.Nebo dva tydny v tom sedis.To je ale na kazdem z nas kdo kolik co snese a akolik si slibuje od toho.
pát pro 07, 2018 9:12 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

jose rabano : a co je lepsi teda? V 99, 99 procent má chlap radost z toho že mu to ztvrdne, víš kde je desetina promile , kdy z toho má strach? :lol: :lol: :lol:
pát pro 07, 2018 9:17 pm

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Sof, DriverBrno:
silocisterna so sklapačom je pase, našli šoferov ( vystavba D1 useku Prešov zapad-Prešov juh) a pritom na tom useku druha firma nahaňala na 8koly sklapače ľudi, ktory maju len C ( bez karty vodiča a tacho karty). Keby som pracoval na trojsmenke( vikendy voľne) to by som som si niečo našiel na zaskok alebo brigadu ale ja som na nepretržitej prevadzke. Politiku firmy kde pracujem nechcem rozoberať ale toto čo ma žačať po novom roku je ... :shock: a ja som podpisal zmluvu na rok za zaškolenie na zoradzovača ( odstup od zmluvy je pekna palka).
OK uvidim čo z toho bude :)
sob pro 08, 2018 3:34 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4466
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

to Matuš: Přečti si vlákno Netopejra, vždy u příspěvku se podívej na datum kdy to napsal, a jak dopadl. Znám osobně hocha, co hned po učňáku šel jezdit, nadšen ze všeho, Scánie plná světýlek a blbůstek kola leštil při každé pauze a teď jsem ho náhodně potkal a už klel na všechno.
To sof: Co má ta holčina dělat, vyskočí z kabiny zmáčkne dva knoflíky a jen čeká, než aby se tam klepala zimou jak osika, tak veme hadr a pohybuje se. By mne zajímalo, zda by to dělala, kdyby měla rozdělat oba boky, prkna dolů a pak běhat okolo auta s kurtama.
To EL: Taky jsem rozebíral konstrukci na liazce v železárnách v Dunajvarosi, téměř každý týden, taky jsem po tom skákal jak opice, ale přeci jen mi bylo 30let, roky jsou kurva znát. Teď mi dělá problém se ohnout pro prkno. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte pro 11, 2018 5:26 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4466
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

to Driver Brno: No ono to není tak lehké, najdi šéfa který ti dá 2000eur.
Zeťák byl na montáži tam u nich v kraji, Tam jak někdo připlatí víc zaměstnanci, tak se všichni podnikatelé kolegiálně domluví a za onim šéfem dojdou a vysvětlí mu, že tam se víc jak 500eur nedává.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte pro 11, 2018 5:36 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne čtv kvě 09, 2019 5:27 pm, celkem upraveno 1 x.
úte pro 11, 2018 8:27 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

4215: obecně se dá říct, že čím lepší komfort pro danou práci firma poskytuje, tím jsou větší peníze, neboť ten komfort je podložen inovacemi a zefektivněním procesů a tím větší konkurenceschopnost. Pokud se hledá práce u firem kde komfort končí lednicí v autě nebo strojem z dotace, tak tam nelze očekávat víc než průměrnou mzdu pro daný obor, někdy ani to ne. Pokud chceš tedy nadprůměrnou mzdu, už nestačí mít např. jen svářečský průkaz, ale např. umět navrhnout technologii pro svařenec pro laser robot, prostě být pro firmu nepostradatelný, neboť obecně populace hloupne. A můj táta říkal: chytrým patří svět a blbcům jenom lopata.
stř pro 12, 2018 10:59 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Tak za chvilu zaciname jazdit v elektro lkw, aby to nedopadlo ako v mad maxovi 3, budeme do nadrze srat :wall: :wall:

https://auto.idnes.cz/truck-emise-nakla ... ty-co2-f47
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
stř pro 12, 2018 11:01 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4466
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

to DriverBrno: Všichni jsou nahraditelní. Taky jsem si myslel, že být pro dopravní firmu loajální je ta nejlepší devíza, ale mílil jsem se.
být pro firmu nepostradatelný- Toto funguje jen na vyšších místech nebo ve vyšších patrech firmy.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob pro 15, 2018 12:48 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

4215...Teď mi dělá problém se ohnout pro prkno. přesně tak stárnem kurwa ... na nějaký harcování po turnusech skákat jak vopice ..nasrat v pátek chci bejt doma ...dneska nechápu, že jsme byli takový kokti a tolerovali jsme to .... a další věc ---- skladník.je od slova skládat nakládat skladovat ..... asi tak :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned pro 16, 2018 1:25 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 14 hostů