Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vincek1
Příspěvky: 1269
Registrován: ned pro 04, 2011 10:22 am
Bydliště: Krnov

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Dovolím si i já popřát zdejšímu osazenstvu štěstí, pohodu, zdraví a šťastné návraty .
(DAF LF 45.220) bývalo:) - teď stůl ( kancelářský ) a židle ( s kolečkama :D )
čtv pro 31, 2020 6:33 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Že děkujeme
čtv pro 31, 2020 8:18 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

I ja přeju všem vše nej.....no a jsem zvědav,co nás čeká,bude práce,nebude práce,přijde krize...nicméně fabrika,pro kterou jezdíme,makala i mezi svátky,což je poprvé za x let,takže se asi máme na co těšit....
...rád se svezu s čímkoliv...
čtv pro 31, 2020 9:02 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

EL: práce bude dost, hlavně té která se nevyplatí, nejdřív to poznají Angláni, až se jim začnou hromadit odpadky v popelnicích.
pát led 01, 2021 10:25 am

wckr
Příspěvky: 1020
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

sob led 02, 2021 12:15 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4500
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Hned první odstavec:Oficiálním důvodem bylo objevení nového kmene koronaviru ve Velké Británii (Paříž se ale možná pokoušela vyvinout určitý tlak na Londýn v rámci vyjednávání o obchodní dohodě mezi Velkou Británii a EU). Dohody o znovuotevření hranice bylo dosaženo relativně rychle, a to navzdory skutečnosti, že někteří politici (např. německá kancléřka Angela Merkelová) uvažovali o prodloužení izolace Spojeného království do 6. ledna 2021
Nevím v kterém vlákně jsem to psal před vánoci. Zatáhl jsem do toho 38 rok, a nějak jsem nebyl pochopen. A relatívně to dopadlo dobře, když je po vánocích pustili. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob led 02, 2021 8:21 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Polák koná.cechoslovak jen tlacha a staví vzdušné zámky..,.největší asi byl výstavba autohofu u Jihlavy někde pro x tisíc aut :wall: , zahájení stavby v roce 2090 cca.
sob led 02, 2021 8:34 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

ale jinak se v té EU dobře žije, nesmí to ovšem nikdo z vnějšku nabourávat.. což do budoucna nebude jisté, komoušům to taky fungovalo dokud se nerozpadlo SSSR, pak nevěděli z které do které..mám pocit že budoucnost EU je velice nejistá..jak dlouho to Maďaři nebo Poláci vydrží? My Češi umíme tahat až dokonce.

vypadá to pro ty co jezdí UK, že se chystá v Doveru "camping place" to bude tam asi na dlouho..Rumun to vydrží.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ze-z ... .seznam.cz
sob led 02, 2021 10:41 am

wckr
Příspěvky: 1020
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

EU dopadne stejně jak "vychodní blok"
sob led 02, 2021 10:55 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

novoroční projev stínového :D prezidenta..aneb život správného Čecha není jednoduchý :mrgreen:
https://youtu.be/8xLkLdzvoWE
sob led 02, 2021 11:12 am

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Parkovisko tam budú potrebovať, ale Angličania nie sú pitomci. Hádam ho postavia na vhodnom mieste. Ale domorodcom sa nečudujem, ani ja by som za domom nechcel TIR parking. Inak, všetky tie miesta naokolo sú historické. Kedysi som jazdil do Anglicka a raz som sa zastavil na tom malom parkingu pre 2-3 kamióny čo je hore na útesoch.
Obrázek


K okraju útesov je to len kúsok a oplatí sa tam pozrieť. Všade sú pozostatky vojenských objektov z druhej svetovej, sú tam pasienky, voní to tam zvieratami a prírodou. Len pár metrov od hlučnej diaľnice je iný svet. Mal som na prechádzku len hodinu času a ostala my s toho len táto jedna fotka.
Obrázek

Spočiatku budú mať Angličania len problémy, ale keď sa to časom urovná, na odpojení z EU len získajú. A šoféri a dopravné firmy si zvyknú a nakoniec sa to všetko urovná.
sob led 02, 2021 11:31 am

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne ned bře 14, 2021 4:46 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
sob led 02, 2021 2:10 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

je otázka, komu patří pozemky, a kdo je případně prodal..... (využil příležitosti) pokud jsou státu, či hrabství, nebo jak se oni člení, tak budou mít místní smůlu ..... každopádně jde o hodně krásnou oblast, kterou tím zničí .....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob led 02, 2021 4:16 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Tam jak dnes zastavíš ráno ti chybí tuna nafty a x palet složeno.dnes a denně,nikdo to tam neřeší,myslím ta anglie.parkoviste se nemají stavět v aglomeraci ale mimo,v cz se nestaví nikde, vyřešené
sob led 02, 2021 6:11 pm

Uživatelský avatar
vodic216
Příspěvky: 506
Registrován: sob lis 10, 2012 6:46 pm
Bydliště: Martin

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Pavel Šebek: Vieš mi napísať prečo sa začali dosť meniť naše staré zvodilá za nové "európske"? Je to kôli tomu, že v ostatných európskych štátoch ich majú , tak ich musíme mať aj my? Alebo sú silnejšie a pevnejšie? Mne sa zdá, že staré sú pevnejšie, pokiaľ niesú skorodované. Alebo je to len niekomu na kšeft? A čo sa vlastne robí s tými starými, ale ešte použiteľnými? Posúvajú sa na cesty nižšej triedy, alebo idú rovno do šrotu?

https://tradetech.sk/wp-content/uploads ... scaled.jpg
ned led 03, 2021 8:45 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů