Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

V cz?jednoduche parkovani.uvazuji opacne nez vsichni.prvni zasada,praha brno nespim nikde,nikdy.z a plzni mam sve fleky,u berouna atd.balkan ignoruji cely,myslim d1.byl jsem kouknout jak domrdali ten opraveny Strechov smer domu.pekne to tam je uz.odpadky,rozjete vse i ty kameny.ma tu nejaky smysl neco opravovat.v brne mam sve mista v prumyslovbe,nord je jasny tam mam top fleky
pon bře 29, 2021 8:31 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4500
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

:D :D :D Jožine, tady byla řeč o řidkém případu s hustým běháním. A docela by me zajímalo, jak takový případ řešíš v té průmyslovce. :) :) :)
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon bře 29, 2021 9:52 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4500
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Jinak to parkování je v CZ katastrofa. Teď jsem byl v průmyslovce Plazy. Příjezdová cesta katastrofa, po celé zoně značky Zákaz zatavení. Firem pro škodovku mraky. Jediné pozitívum, žádné odpadky podel cesty, žádné odstavené návěsy pseudo autodopravců.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon bře 29, 2021 9:57 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Ja se sranim nemam problem.chodim rano.vydrzim hodinu plus minus.nejsem dite.proto nejezdim s nikym od nas.to muzes pauzovat 12hna hofu,vyjedem po 20minutach stojime bo se mu chce..za me nepochopitelne.jak pisu,parkovani v cz pohoda.jen nehledej znacku dopravni P lkw,to u nas temer neni..
pon bře 29, 2021 10:14 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Ten střechov je rozdrbany šíleně. Teď jsem to tam projížděl zhruba v 5 odpoledne, místo už nebylo nikde. Rumun stal pod pumpou jak jsou ty zálivy pro osobaky celou levou stranou v trávě. Kolej 30 cm, patniky vyvracene. Ano, opravdu u nas není kde parkovat, ale takto udělat schválně škodu za x tisíc mi uz přijde přes čáru. Proč neotevrou to nové parkoviště co je kousek za strechovem?
úte bře 30, 2021 9:42 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Otevrou.uz finisuji.do roka je po nem.policie na to mrda,bych ho vzbudil,vzal papiry,technicaky,licenci.nafotil skodu,protokol,skodna udalost.odchod.dobytek..
úte bře 30, 2021 10:30 am

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Vitajte v Českej republike.

Příspěvek

Vitajte v krajine neexistujúcich parkovísk. V krajine špiny, bordelu a nevynesených smetných košov. V krajine mostov, ktoré nič neunesú. V krajine, ktorá za to nemôže, lebo za všetko môžu zlý šoféri kamiónov, hlavne Rumuni.

Obrázek Obrázek

CZ je pekná krajina, ale ako šoférovi my je z nej na blití. V CZ by mal byť zrušený ajter. Nikto, ani ten najposlednejší Rumun nemá chuť parkovať na D1 niekde v jarku, každý keby mohol tak radšej nespí a z diery menom Česká republika čo najskôr vypadne niekde inde, niekde kde sa dá normálne parkovať.
úte bře 30, 2021 11:43 am

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Bohužel lepší to nebude. Konkrétně nová d3 má přesně 1 parkoviště po celé otevřené délce. Z českých Budějovic až za tábor. To fakt nevím, kdo to vymyslel...

Nicméně na d1 parkuju při návratu koncem týdne pravidelně a půl parkoviště jsem kvůli tomu ještě nikdy nerozboril.
úte bře 30, 2021 11:59 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4500
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

to sof: Zase bych s tebou nesouhlasil. Tak odkud začít? Tak třeba v krajině nevynesených smetných košov. Koše a popelnice se vyvážejí pravidelně, řsd má i své popelářské auta. Jenže češi a už ani né češi si z parkoviště udělali sběrné dvory a když se to nevejde do popelnice, tak to postavím k ní. Kdysi zde jeden uživatel napsal, že když jede z chalupy, tak odpad nechá někde na parkovišti u Benešova, než aby si dovezl do své popelnice v Praze. To že každou chvíli vidím, jak nějaký podnikatel doveze dva a více pytlů na parkoviště není problém ani za bílého dne.(až budeš namítat jak poznám, že je to podnikatel, tak v drtivé většině jsou to SUVčka se kterými nejezdí skladník z prologisu). To že jižní národnosti neřeší kam s ním je známé. Ale najdou se i King of road, co má zaclonky s bambulkama a odpadky jdou z okna.
To že krajina má mosty, které nič neunesú, to je takový folklor jak se zbavit kamionů na svém katastru. Prostě nechci aby přes vesnici jezdili kamiony, tak si vymyslím že tam je mostek v havarijním stavu, který neunese ani bábu s roštím a proto z bezpečnosti a obavy o lidské životy tam dám zákaz.
To že parkoviště je rozjebané od špatně parkujících kamionů, No na to už se mělo myslet při projektování. Ale myslím, že v tomto případě vítězí myšlenka aby to bylo co nejlevnější a MĚ to nasypalo co nejvíce do kapsy.
Jinak ta fotka z Poddubí. Nechci to tvrdit, ale asi se nespletu,když vím kdože to tam ty vraky nechal. Vždycky si říkám když vidím "autíčkáře" v Německu na křížení A6 a A93, proč jednou směr Rozvadov a mají RZ BG, RO. Však přes Passau je to kratší.
Jinak věř, že hodně rumunů zaparkuje v jarku, i kdyby parkoviště bylo prázdné, Vědí proč to dělají.
Jinak souhlas s Jožinem, který napsal že Policie na to mrdá. Jasně není to jejich, správce komunikace je ŘSD. Ono možná, kdyby v CZ vznikl nějaký státní ASFINAG, tak by to vypadalo trochu jinak.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte bře 30, 2021 12:28 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Je fakt, že parkoviště ve Francii nerozjezdis, tam bys nechal půl auta.
úte bře 30, 2021 12:32 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

To, že má Francie top parkoviště o tom žádná. Bohužel jen na placených dálnicích. Jinde to taky žádná hitparáda není.🤔 V tomto ohledu mi přijde nejlepší Polsko.
úte bře 30, 2021 1:10 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Ve Francii je ten luxus draze vykoupen mýtem. Už s obytňákem jsem platil takovou palbu, že jsem při návratu ze Španělska na dálnici vůbec nenajel.

Díky odpadkům, které nikdo nesbírá jsem se dostal do novin: https://benesovsky.denik.cz/zpravy_regi ... 7JJRHXDzoU
BES - běs
úte bře 30, 2021 4:43 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4500
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

to Pavel Šebek: V rámci utajení jsi řidič Franta??? A to jste uklízeli v sobotu kdy byla akce "Ukliďme Česko.""?? Na tom obrázku jsou 4 cimrmani, ty jsi který??? Aby jsem tě mohl ukázat dětem. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte bře 30, 2021 4:50 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4500
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Jinak s tou Francií máte pravdu. Sof se asi ve Francii nedostane na neplacené úseky (státní dálnice), by změnil názor na CZ.
Ono je i rozdíl ve Španělsku mezi dálnií AP a dálnicí A.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte bře 30, 2021 4:52 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

4215: Řidič Franta je fotograf z těch novin, zastavil u nás a zeptal se, jestli si to může vyfotit. Bylo to ve čtvrtek a jestli to má něco společného s akcí "Ukliďme Česko", to netuším, protože se to dělá normálně, stejně jako se v zimním období prořezává i když si sof myslí, že ne. Ostatní v úklidu pokračují, já přestrojuju auto.

A Zimmermmann se tomu jako vždycky vyhnul.

Jo a já jsem ten v druhé linii vlevo.
BES - běs
úte bře 30, 2021 5:04 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů