Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

U nás je Ukrajinců myslím 10 zatím, samo ze je to bič na řidiče. Ze až dojde krize tak oni pojedou za 1000e já určitě ne... Nemam hypo, dluhy.
sob zář 21, 2019 7:16 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Ty mozna ne,ale nekteri jo.Driver-nerekl bych ze morava je uplne spatna na placeni,naopak,jak to posloucham kolem jsem rad ze jsem kde jsem kde jsem.Kazdy metr legal,zadny out,magnet ,vypinac.Auto ok,vicemene,pres pasku 28 hruba(uz too cctu,ja mam 70 pres pasku a slipku 730)Ukacka neboj,dojdou,to mi ver.
sob zář 21, 2019 9:49 pm

Driver_1.9D
Příspěvky: 229
Registrován: pát kvě 16, 2014 11:01 pm
Bydliště: plechovy hotel

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

napriklad v Plzni je aj vela slovakov ale aj bulharov ukrajincov ci srbov alebo rumunov , Aj moj stryko tam robi v skodovke a domov na SK pride tak par krat do roka a vravel ze v Plzni tam co sa tyka platov ze je celkom spokojny , doma by vobec tolko nezarobil co tam
Scania R450
ned zář 22, 2019 11:13 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Driver_1.9D........... v plzbi je sebranka všeho druhu.... večer si samotná ženská nemuže jít vyrazit do centra ani ... všude samej dobytek...to je výsledek "práce" politických zmrdů na radnici :savle: :savle: ....ne-bezpečná plzen ...neni dne, aby se něco nestalo ..... bez pořádný kudly a kesru už do města ani nelezu.....naštěstí moc nemusim
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř zář 25, 2019 7:41 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

jj, Plzeň ..Emil Škoda se v hrobě obrací..nyní město kurev :pray:
https://web.bulwar.cz/muz-dostal-v-plzn ... bez-penez/
stř zář 25, 2019 8:53 am

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Na domazlicke je to síla, spavam tam a kolikrát to bývalo dost nepříjemné. Naštěstí posledni rok už celkem klid
čtv zář 26, 2019 10:08 pm

Driver_1.9D
Příspěvky: 229
Registrován: pát kvě 16, 2014 11:01 pm
Bydliště: plechovy hotel

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

to som nevedel ze je to v Plzni az take drsne :D bol som minule aj v centre mesta v noci na diskotéke a nastastie vsetko v pohode. par krat v plzni som siel aj okolo jednej ubytovne tam asi sami bulhar asi aj rumuni a bordel okolo nej. A ked som sa na biku ( bike nosim v navese) motal po roznych kutoch mesta tak som postretaval tiez nejakych afgancov a takych podobnych
Scania R450
sob zář 28, 2019 1:24 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Plzen je normalni mesto,v nicem nevinika.Vikendoval jsem tam x krat,prosmatlal pul mesta,zadny problem.
sob zář 28, 2019 8:16 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Jose: Plzeň mi přijde taková ušmudlaná narozdíl třeba od měst v Jihočeském kraji, jde vidět že tam jde čistě o robotu, taková Ostrava za kamoančů. Mimochodem Ostravsko udělalo velký skok, akurát jsou tam ty cesty s hrbama.
sob zář 28, 2019 10:34 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Ostrava nebo plzen,stejna dira.do drzky muzes dostat i v Dolni lhote
sob zář 28, 2019 6:23 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Dnes v jedné nejmenované papírně v západní Evropě, po ránu parkoviště plné kamionů, z toho byli 2 češi na českých RZ, pár asi 3 rakušáci na A RZ pár domácích a jinak drtivá většina PL RZ. U terminálu se mluvilo jen rusko ukrajinsky, takže šoférů je dostatek. A nevěřím tomu, že by někdy Ukrajina byla vpuštěna do EU. To by skolaboval polský a český a slovenský trh práce. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv říj 10, 2019 9:14 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne úte úno 18, 2020 3:11 pm, celkem upraveno 1 x.
čtv říj 10, 2019 10:24 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

ta poptávka po šoférech byla způsobena růstem produkce hlavně v oblasti automotiv, nicméně ti "nový" šoféři mají být "inflační" nebo přetaženi od jiných autodopravců. Počet jedoucích aut na počet přeprav je plus mínus stejný, ale když budeš chtít přebrat konkurenci přepravy, musíš mít více aut a tím i nabrat šoféry, někdo ubere někdo se tam nacpe. Vydělá na tom majitel (možná) a sníží se náklady pro koncern. Kdyby opravdu ty šoféry potřebovali z důvodu "nestíhání", tak nic nebudou řešit, ale mrsknou jim 5 tis éček základ a lidi na Západě s perfektní AJ zvenou zadek z gauče. Pozn. kdysi i ti čeští šoféři co šli do Německa byli inflační, aby udrželi nízké mzdy v oboru,žádnému kapitalistovi se nechce platit více, když je možnost nabrat levnější a stejně kvalitní sílu z Východu, tak budou raději šířit poplašné zprávy o nedostatku lidí. Boužel u těch balkánců co se kvality týče,to tak mnohdy není, jsou to mnohdy primitivové kterým pravidla nic neříkají. Jinak opravdový nedostatek lidí je v oborech z vyšší přidanou hodnotou -konstruktéři, architekti, elektrotechnici, zkušení technici obecně, protože tito lidé jdou do důchodu a ti mladí se zašívají a degenerují.
pát říj 11, 2019 4:58 am

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

driver to píše dobře.....

Jinak u nas momentálně chybí 19 řidičů, ted jich několik nastoupilo z ostravy. Slyšel jsem něco o CSAD Ostrava že to tam není uplně ideál, ale nevím, nechci šířit drby.
pát říj 11, 2019 6:04 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

wckr: CSAD Ostrava hezký příklad...nalezli do hodně práce za dumping ceny, začíná jim haprovat cashflow, řidiči odchází, tak dají přepravu na RALL, já jim nabídnu cenu a oni na to, " ?? ale my to jezdíme normálně za tolik a tolik :!: "No tak to jeďte" - říkám já. :D "Aha vy nemáte řidiče?" :think: ..to už neříkám, ale v podstatě jsi to potvrdil. To už nemluvím o jejich splatnosti 80 dní. Za CSAD Ostrava bys mohl dosadit jakoukoliv jinou veleváženou firmu. Není to o řidičích ale o cenách přeprav, které tyhle firmy dokurvily a teď bečí že nemají řidiče.
pát říj 11, 2019 9:45 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů