Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Už sem to tu vykládal, jak na mě dolít o 5aut vedle němec že vrčím, ve Frankfurtu pod ranvejí na A3 :roll: Sem mu řek, že eště zapnu frigo :D A když tomu v zimě ráno šlápneš, tak.. :D
V letě(+40°) sem třeba vrčel v průmyslovce.. 200m z baráku za mnou došla před desátou mamina, že jim tam usíná dítě :D Radost takový auto :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát dub 03, 2020 8:48 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

V6 byla totální hovadina, kravál,nejelo.. německý zlepsovak,z V8 dva válce ubrali a hotovo.
pát dub 03, 2020 8:54 pm

Uživatelský avatar
MACÍNO
mat
Příspěvky: 447
Registrován: úte čer 16, 2009 5:31 pm
Bydliště: Kutná Hora

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

No, ta MP3 snad hovno jela a automat řazení bylo taky něco, ale na bydlení špica, rád na ni vzpomínam....bral bych ji z fleku hned zpátky...
pát dub 03, 2020 10:00 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Nám podobně.
pát dub 03, 2020 10:12 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Kluci to ste asi jezdili s jiným Mercedesem ne :shock: Kolik lidí u nás končilo když to dostali na turnus.. Co třeba ta postel s pérama a dvěma předělama :doh: Nebo manuál klima a lednica co chladila jen v předu :wall: Stěrače jak na žigulu třepetavý, špígle taky, nezávislý topení slabý a volant jak když máš kastrol mezi nohama :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob dub 04, 2020 7:04 am

vašek
Příspěvky: 1449
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

pamatuju že se jezdilo s autama bez klimy a kufr s vercajkem byl v základní výbavě :D


takže špatná postel, manual klima, špatně chladící lednice :?:

a žádnééééé automat.......
sob dub 04, 2020 7:57 am

Uživatelský avatar
MACÍNO
mat
Příspěvky: 447
Registrován: úte čer 16, 2009 5:31 pm
Bydliště: Kutná Hora

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Prouza, s tim bufikem máš pravdu, ale zaleží co si majitel objedná....jinak píču šišky...
sob dub 04, 2020 7:41 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

No slyšel sem že dělali různý kW pro topení, dejme tomu, ale ten zbytek :doh: Kluci já jich měl desítky a co sem napsal za tím stojím(sám si zbytek doplnil).. To sem eště půlku zapoměl :idea:
Vašek: šaltra měla svoje a já taky měl pár herek starejch :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob dub 04, 2020 8:18 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Topení,ve fh je horší než actosu.myslim bufik.jvyhled z auta ven,opět medvěd.kabina,plocha podlaha,dva šuplíky pod sebou,opět medvěd.Jizda,motor medvěd katastrofa.V6 myšleno.kroutak nula.tsdy Volvo deklasuje uplne.brzdy,nožní pedál na stejnou, zpomalovací,motorovka vs.intarder.mercedes opět vítěz.spooehlivost,medvěd kokotiny od začátku,fh,půl auta vyměněné.image,medvěd nula,Ifa robur šrot ,Volvo,schveden power,jediné Švéd a jiné sracky.rezume-jet to lépe do kopců,beru medvěd.
sob dub 04, 2020 8:47 pm

vašek
Příspěvky: 1449
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

a jak je to teď s MB servisem? ceny přístup dostupnost. znám jen volvo-renault scania

měl jsem kdysi první řadu euro 3 18430 s retarderem, zastavit se to nidky nezastavilo, ale do servisu hlásil že chce furt /tenkrát mi nějakej mechoš říkal že ten barevne kolotoč jde vypnout ale nesmí se to, jen pro východ od nás se to vypíná aby auto jelo furt
sob dub 04, 2020 8:58 pm

Uživatelský avatar
MACÍNO
mat
Příspěvky: 447
Registrován: úte čer 16, 2009 5:31 pm
Bydliště: Kutná Hora

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Prouza...prej desítky :D směju se jak blázen, tos jich měl přes deset aspoň? snad si je střídal.....
FHáčko je sráč, MAN co máš, nebo si měl, u Qvéčka taky k hovnu.....Mergl nebyl bez chyby, ale pořád pro mě vychází nejlíp....

vašek: ceny nevím, sem jen debilní řidič, ale všecky origo servis, kde jsem byl (MB, Volvo), na mě dělají dojem hogo fogo....to jest, že se tvářej na 1A a jinak fušeřina....
sob dub 04, 2020 9:10 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Jožine, měl by sis do toho sednout teď :wink: To auto měli v roce 2008 zatípnout a ne faceliftovat, všechno katastrofa z 90tek :doh: Taky nesmíš kupovat motor podle příručky :wink Papír snese kW.. Jenže to pak cena je jinde, 460, 480 to už nám ujíždělo, zkrátka FH460 nemůžeš postavit proti 450Acšrotu ani 480Man :idea: Spolehlivost nebyla špatná, aspoň co smě měli ty poslední, jen to dobíjení..
Servis gut, to má merk zvládlý, ceny nevím ale pro šoféra ani kafe a ten retardér proti Manu nebrzdil při řazení :wink:
Macino: ročně sem vystřídal 10-15 aut, mezi lety 2011-2016 z větší části Man :wink: Takovejch 30 jich mohlo bejt.. Dokonce sem měl jeden na velkejch kolech :doh: Zážitek.. Na měchách tak dole, že byl zadek 5cm od dorazu a plachta 4.08 na novejch gumách a dle raka OK :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob dub 04, 2020 9:25 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Sere se každé auto.ja mám teď dva roky klid cca.jinak výměně,startér.sterace komplet,budík celý,baterky třetí.adbleu x krát,senzory nějaké.palubka výměna,sf na navi,řazen asi stokrát.ve Volvu je úplně příšerná postel,a vyřešené topení budík.tu to dojebali úplně.pokud Volvo ovšem funguje jak má,nic nesvítí,je to ok.jizda do kopce sním, převodovka inteligence řazení.drobnosti-jen jeden zámek,super proti zlodějům,vše v Volvo funguje i bez klíče v zapalování,velmi dobrý zvuk audia,sedacky dobře,mám lufty výhřevu kuze.horni postel na fh katastrofa,kdyby tam nebyla nic se nestalo,na actrosu parádní.
sob dub 04, 2020 9:26 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

No to tvý volvo je držák to jo :D Ta horní postel na Mercedesu, to nemohlo bejt horší jak Volvo.. Železný přepážky a na nich plast packy, lehls, packy se ohly a byls jak na kolejích :doh: Ve Volvu sem nahoře nespal, nebyl důvod a na posledním FH co sem měl ta postel padala na těch jezdcích na stěně :roll:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob dub 04, 2020 9:41 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Tak ty máš dvestekilo asi,já jen sto a spal jsem v klidu.pisu jen svůj názor,mlátit se snad nebudem.
sob dub 04, 2020 9:44 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů